تجاوز به اجساد زنان در سردخانه

تجاوز به اجساد دختران در سردخانه بیمارستان توسط یک پزشک

پزشکی در امریکا وقتی دختر یا زنان بیمار جان می باختند داوطلب کشیک شب بیمارستان می شد و در سردخانه به اجساد آنان تجاوز می کرد.

این دکتر ۴۲ ساله که اورتان ناندن نام دارد پس از افشای رازش ادعا کرد با طلاق همسرش دیگر نتوانسته با زنی ارتباط دوستی بگیرد و این نقشه تکاندهنده را طراحی کرده است.
 
چندی پیش مسئولان بیمارستانی در ایالت نیوجرسی با شکایاتی از سوی خانواده برخی بیماران مواجه شدند که ادعا های عجیبی داشتند.
 
خانواده ها اعلام کردند که روی اجساد مرده هایشان که دختران و زنان جوانی بودند علایمی از تجاوز دیده اند و خواستار پیگیری شدند.
 
  
وقتی با دستور قاضی پرونده اجساد این زنان و دختران تحت معاینه جنایی قرار گرفت مشخص شد که تجاوز زمانی رخ داده که قربانیان دیگر زنده نبودند.
 
بدین ترتیب ،روند بعد از مرگ بیماران به صورت محرمانه در بیمارستان تحت نظر گرفته شد و در حالیکه بیشتر ظن پلیس به سمت کارگران خدماتی بود ناگهان ردی از یک پزشک ۴۲ ساله به دست آمد.
 
دکتر اورتان که همزمان با مرگ دختر ۱۷ ساله ای بخاطر نارسایی قلبی و تنفسی داوطلبانه کشیک شب بیمارستان را به عهده گرفته بود با عدم آگاهی از اینکه سردخانه مجهز به دوربین مخفی شده است سراغ این جسد رفته و آنرا هدف تجاوز قرار داد و همزمان از سوی ماموران حراست و پلیس که شبانه روزی دوربین ها را تحت نظر داشتند بازداشت شد.
 
این پزشک که بسیار خجالتی نیز است در بازجویی ها اعتراف کرد بعد از خیانت همسرش و طلاق دادن وی از آنجاییکه به زنان بدبین شده بود نتوانسته با زنی آشنا شود و تصمیم گرفته با اجساد زنان و دختران مرده رابطه برقرار کند.
 
این دکتر امریکایی با دستور قاضی روانه زندان شد و بزودی محاکمه خواهد شد.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳۹ دیدگاه

 1. سه ماه پیش توی شهر ما هم این اتفاق افتاد و یه نگهبان سردخونه شبا به زنهای جوانی که توی سردخونه بوده تجاوز میکرده وقتی گرفتنش خودش اعتراف کرده که تا حالا به ۱۸ جسد تجاوز کرده.

 2. در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

  واسه همین می گن میل جنسی سرکش هست

  میلی که خداوند رد دادنش به انسان زیاده روی کرده

 3. وااای تف تو وجدان نداشته تون
  این جور ادما کلا نطفه شون مشکل داره
  درواقع حیوون به تمام معنی هستن

 4. ناصر از قدیم

  کافر عشق لطفا چرت نگو! اگه همین میل نبود شاید تو هم الان نبودی (شادی) (شادی) (شادی)

  • احد همون در نماز قبله باز شروع کردی به ایراد گرفتن از خدا خداوند زیاده روی نکرده که این بنده های بیخودشن که زیاده روی میکنن که از حق وحد انسانیت و شرف تجاوز میکنن با اختیار خودشون شما این اعتراضت به خدا در زمینه های مختلف که هی ادامه میدی محبت وایمانت کمتروکمتر میشه همینجور که فرشته ها از آفرینش آدمیان اعتراض کردن بابت فساد وخونریزی خدا گفت من چیزی میدونم شماها نمیدونین به توهم همینو میگه اعتماد کن به خدای خودت

   • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

    ناصر عزیز ..به قول شاعر ..
    مرا بی ان که خود خواهم اسیر زندگی کردند …این که من و شما نبودیم اگه این میل نبود به جای خود …سوال اینه که چرا بدون اجازه ما رو اوردند تو این دنیا ؟

    …………..

    مینا خانم من احد نیستم …نمیدونم درباره کی حرف می زنید …
    اسامی مهم نیستند صد البته ….
    شما منظور منو درک نمی کنید
    اگه کمی توی جامعه باشید و ببنید چه و چه ها میشود به واسطه این میل جنسی ..منو درک می کردید

    مهمترین چیزی که باعث میشه من از خداوند گله کنم ..بیشتر این فحش خواهر و مادر هست که همه جای دنیا به وفور یافت میشه ..اگه رابطه جنسی به این شکل نبود ..این فحش ها هم وجود نداشتند .

    حالا تجاوزها و بقیه فسادهای این میل به کنار

   • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

    یه صحبت دیگه شما هم اگه جای جوانهایی بودید که بعد از این که یک سوم عمرشون گذشته ..نمی تونند ازدواج کنند و مجبورند این میل رو سرکوب کنند ..یا خدایی نکرده الوده گناه بشند ( که تو جامعه هستی ..می بینی که میشند متاسفانه ) حتما گله می کردی از خداوند

    من میشناسم نفراتی رو که ۳۵ سالشون هست ولی هنوز توانایی ازدواج کردن ندارند ..و میل جنسی که بعد از بلوغ نمود پیدا می کنه ..(حدود ۱۵ سالگی )
    شما بگید چه جوری ۲۰ سال با این میل گذرونند
    اونایی که پایبند نیستند به اصول اخلاقی ..از راههای غیر اخلاقی میلشون رو سیر می کنند

    اونایی هم که پایبند هستند ..کم کمش ..با خود ارضائی

    صحبت های تلخی هست مینا خانم …باید درک کنید و حق بدید به من

    من هم گله می کنم از خداوند ..معنیش این نیست که بهش ایمان ندارم
    به هر حال به قول مولانا
    هیچ ترتیبی و ادابی نجوی …هر چه می خواهد دل تنگ بگوی

    فکر نکنم هم خدا به دلش بگیره گله ی بنده هاش رو
    چون میبینه که دیگه انسان ماندن و انسان بودن چقدر سخته شده برای بنده هاش

    • احد دروغ خیلی زشته من متوجه شدم که احدی من الزایمر ندارم عقیده وحرفات کپ احده من دقیقا حرف شما رو درک میکنم ولی مثل شمادوست ندارم گناها وفسادو فحش های ناموسی وتجاوزهارو که کار یه سری افراد جاهله که با اختیار خودشون کارای مخالف با دستورات خدارو انجام میدن و تقصیر خدا بندازم چون قشنگ میتونن اینکارارو انجام ندن ولی میدن واینکه جوونها و به گناه آلوده بشن هم تقصیر خدا نیست تقصیر خودشونه تقصیر ماست تقصیر جامعه ومحیط وتربیت نادرست ونشست وبرخاست با آدمهای نابابه و…. ماها خودمون با توقعات بالا وچشم وهم چشمی البته دولت با گرونی بیکاری ازدواجی که خدا برای انسانها قرار داده سخت کردیم ودرضمن خدا انسانو اشرف مخلوقات قرار داده یعنی میتونه قدرت پاکی بر گناه و داره ولی معمولا اهمیت نمیدیم تکلیف اونایی که پایبند به امور اخلاقی نیستن هم مشخصه وبازهم اینا با خواست خودشون اینکارو انجام میدن خود ارضایی هم گناهه کسی که واقعا پایبند میشه اینکارو سعی میکنه انجام نده ومن درک میکنم ولی حق نمیدم چون گله و درد دل با اعتراض وایراد وحتی کفر گفتن فرق داره وکم کم باعث میشه ایمانت کمتر وکمتر بشه بنده هاش که انسانن ولی اونایی که نمیخوان که بنده خدا باشن یا نمیخوان ولی الکی میگن میخوان برای اونا سخت شده البته من هم انسان کامل بی اشتباه نیستم ولی چون تو این موارد شکر خدا موفق بودم دارم میگم

    • درضمن زشته که از خدا بخوایم از ما اجازه میگرفت ولی من که میگم در عالم های قبلی از ما پرسیده وماها با خواست خودمونم اومدیم به دنیا ودیدی بعضیا تو بچگی قوت میکنن یا تو شکم مادر سقط میشن از نظر من اونا تکلیف واین امانتی که کوه ها سرباز زدن و ما قبول کردیم ونپذیرفتن

 5. اگه سکس دوراز دسترس نباشه و دیگران برای داشتن یا نداشتن اون خارج از چهارچوب ازدواج برای کل مردم نسخه نپیچن ، بیشتر این افراد بسمت سکس سالم میرن، قطعا خوابیدن بایه دختر زنده جذابتراز خوابیدن بایه دختر مرده هست. غریزه رو نمیشه با ایدئولوژی مهار کرد. اگه میشد تو کشورهای مذهبی این همه آمار تجاوز و قتل و اسیدپاشی و این کثافتکاریها بالا نبود .

  • میشه ولی عمل نمیکنن

   • دوستان عزیز کاواره باید باشد تا جامعه مستراح داشته باشد،این کثافت کاری که الان اینجوری روشده و دامان چند تا خانواده را گرفته واسه اینه که محل مشخصی جهت کثافت کاری کثیف کاران جامعه تعریف نشده ببینید چقدر دیگه از این اتفاقات افتاده و رو نشده یعنی گند مخفی جامعه را برداشته

    • باز گیر دادی به کاواره نگاه کن این اتفاق تو کشور آمریکا که آزاده افتاده

    • (لایک) باید درجا این شخص متجاوز را اعدام کنند
     متوجه نشدم که در آمریکا هس فکر کردم همین ایرانه

    • انقدر که ذهنت درگیر کاوارس اسم کشورهارو نمیبینی شاهپور حیا کن کاواره رو رها کن (ضایع شدن) (چشمک) (خنده زیاد)

    • (خنده زیاد)

    • این مثال مستراح ول نمیکنن این ملت حالا خوبه این مورد تو امریکا مهد ازادیهای جنسی رخ داده پس مثال دستشویی وکاباره رو نقض میکنه اتفاقا میل جنسی یه میل سرکشه که سیری نداره ازادی زن ومرد بعدش از اینم خسته میشه با هم جنس بعد با حیوان نعوذ با ل… وبعد هم با جسد مرده راه حل این مسیله کمی خودداری و راههای مشروعه نه انداختن مردم تو لجنزار کاباره که امروز این شکلی فردا یه شکل دیگه و… که حس تنوع طلبی مخصوصا دراقایون ته نداره اگه تو این دام بیفتن

   • علیرضا اتفاقا باید دور از دسترس باشه که به سمت روابط سالم برن شماهم قشنگ به قضیه نگاه کن واسه خودت نسخه نپیچ کشورهای مذهبی هم به دلایل مختلف آمارش رفته بالا چون از مذهب پیروی نمیکنن به جاش از بی اخلاقی وبی عفتی که توهمون کشورهای غیر مذهبی هم فراوونه تبعیت میکنن

  • برو بابا.توهمون کشورهای آزاد اوضاع خرابتره.نخست ویزر انگلیس گفت:یک سوم دختران انگلیسی حداقل یکبار آزار جنسی دیده ان….۱۶تا از زنان سیاستمدار فرانسوی افشاکردن مردان سیاستمدار فرانسوی زورگیری میکنند اما قربانیان از ترسشان شکایت نمیکنند.تو امریکا چندتا از روحانیون مذهبی شون به جرم بچه بازی و ازارجنسی محکوم شدن…زیاده ازاین قبیل اتفاقات.دنیا متاسفانه خرابه.چون ابزار فساد زیاده.خدا عاملان ابزار فساد رو لعنت کنه.مخصوصا اون بی ناموسی که ماهواره هارو رواج داد.منظورم سید م خ

 6. خدا آخر عاقبت همه مون رو ختم به خیر کنه . آدم وحشت می کنه . همه می میرن راحت می شن . یه سری بعد از مرگشون هم آسایش ندارن

 7. ناصر از قدیم

  کافر عشق بیخیال این بحثا بشین لطفا… در ضمن ممنون که بهم گفتی ناصر عزیز (عشق) تا چند روز در پوست خودم نمی گنجیدم، نیست که من خاک بر سر عقده محبت دارم، مرا بی آنکه خود خواهم اسیر زندگی کردند… بازم ممنون ک بهم گفتی ناصر عزیز ، امیدوارم روزی برسه که بهم بگی ناصر عزیزم (گل) (گل) (گل) (شادی)

  • مراحم قسم میخورم این کارت برات گرون تموم بشه.۲ساعت وقت گرانبهای خودم رو گذاشتم و جواب اون مرتیکه رو بادلایل منطقی و سوالات منطقی را دادم .بعد همه رو حذف کردی؟؟؟؟؟ آهان چون دیدی حرفام منطقی بود و فتنه گران رو رسوامیکرد پاک کردی هااان؟؟؟؟؟ آخرشب اگه تمام متنهای من درصفحه نباشه.خداشاهده برات دردسر درست میشه…حتما حتما باید باشه.من دراین متن فقط کارهای فتنه گران رو توضیح دادم و به سایر اصلاح طلبها مثل اقای روحانی حرفی نزدم که حذفش کردی.کاری نکن به جرم حمایت از فتنه بفرستنت همونجاکه سران فتنه رفتن.این بود ادعای آزادی بیان؟؟؟؟

   • نوشین از کرج

    تو هم یه فامیل توی سپاه داری هی دم به دیقه همه رو تهدید میکنی

    برو بابا مسخره تازه به دوران رسیده

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) این خنده ها بای من گرون تموم نشه (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

    • تازه به دوران رسیده….تازه به دوران رسیده….تازه به دوران رسیده (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

     چه ربطی به اقوامم داره اخه.حمایت از فتنه۸۸ و سران فتنه جرمه.حالا به هرطریقی باشه.اصلا نیازی بااون اقواممون نداره.اگه حرفای خودتم توسط مراحم گذاشته نمیشد همینو میگفتی؟؟؟؟

    • نوشین از کرج

     الان کی از فتنه۸۸ و سران فتنه حمایت کرده آخه؟؟؟؟

    • همین دیگه.منم ازهمین گله دارم.اون کاربر که اسمش یادم نیست ازش حمایت کرده بود.مراحم نظراتشو گذاشته بود.من که جوابشو دادم.مراحم از هردوتامونو پاک کرد.تا نکنه شبهات مردم نسبت به فتنه ازبین بره.۲ساعت وقتمو گذاشتم خداوکیلی.مراحم بااین کارش از فتنه حمایت کرد.

    • نوشین از کرج

     جناب دلواپس من همکلاسی مسیب حیدری بودم الان ۴ ساله این سایت رو با بقیه همیکلاسیا راه انداختن و تا حالا هیچ حمایتی از هیچکس نکرده. فقط دنبال این هستن که بین کاربرا دعوا نشه و ایجا نشه چت روم که هی بیان با هم چت کنن. مراحم چندبار اینو گفته که اینجا رو با چت روم اشتباه نگیرید

    • (خنده) (خنده زیاد) پس چقد رو اعصاب مسیبیم ماها که کامنتای بی ربط میزاریم آخییییییییش انقد دلم میخواست برم رو نرو مسیب مرسی از راهنماییت نوشین برم ببینم با کی دعوا راه بندازم (شادی)

    • سحر (نگاه) اتفاقا خیلی هم دلش بخواد بعضی وقتها حرفای خارج از موضوع بزنیم سایت از یکنواختی در بیاد مگه نه

    • آره بابا همین حرفای خارج از موضوع ما مراحم رو مراحم کرده وگرنه غیره کپی کردن از سایتای دیگه کاری نمیکنه. (کلاه)

    • نه نوشین خانوم.اصلا مراحم ازکسی حمایت نمیکنه.اصلا زبونمو گازبگیرم…فقط زیادی طرف جناح اصلاحات و ضدانقلاب رو میگیره…ما هرروز در تلویزیون پیشرفتهای علمی جوانان کشور رو میبینیم.اما اینجا فقط جنبه های منفی جامعه هست…بیشتر از آنکه از رهبری و امام خبر و تصاویر باشه.از شاه مخلوع و از سیاستمداران خارجی خبر گذاشته میشه.اصلا مراحم میتونه از کسانی خبر بذاره که باخلاقیت یه کاری رو شروع کردن که هم خودشون درآمد دارن هم یه عده ای رو شاغل کردن…وظیفه رسانه باید ترویج امید باشه.خیلی ایرادات از این سایت هست.و بارها هم گفتیم اما گوش شنوایی نیست.درضمن بعضی از کاربران در متن هایی که میذارن با اصل اسلام درتضاده.اما مراحم تایید میکنه.اما ما تا جوابشو میدیم از هردوتامون حذف میشه تا به قول خودتون دعوا نشه.

    • نوشین از کرج

     اگه قرار باشه مراحم هم از امید و همه چی ارومه و این چیزا خبر بزاره که چه فایده ای داره؟؟؟ رسانه باید مشکلات و بدبختیا رو منعکس کنه که فکری به حالش کنن تا رفع بشه

 8. من به فروید ایمان دارم …
  ولی خدا به آدم عقل هم داده آخه ، یه جاهایی ما آدمها باید یه فرقی با حیوون داشته باشیم آخه!! بنظر من این آدم یک بیمار جنسی هست ربطی هم به خجالتی بودنش نداره.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)