تصادف خونین یک پژو ۲۰۶ با دسته عزاداری +عکس

تصادف خونین پژو ۲۰۶ با دسته عزاداری

تصادف خونین یک دستگاه خودرو با دسته عزاداری در قائمشهر, تصاویر تصادف با هیأت, تصادف با هیأت عزاداری در قائمشهر
تصادف خونین یک دستگاه خودرو با دسته عزاداری در قائمشهر,

در حادثه تصادف خونین یک دستگاه پژو ۲۰۶ با اعضای هیات عزاداری تعداد زیادی مصدم شدند که حالشان وخیم گزارش شده است.

تصادف خونین یک دستگاه خودرو با دسته عزاداری در قائمشهر

برخورد یک دستگاه خودروی ۲۰۶ با دسته ای از عزاداران حسینی در شهرستان قائمشهر ۱۶ زخمی بر جای گذاشت .  این حادثه حوالی ساعت ۲۳ شنبه شب در جاده نظامی و حوالی روستای ‘ دیزآباد ‘ رخ داد. شاهدان عینی به ایرنا گفتند که بیشتر زخمی ها زنان و کودکان هستند و حال تعدادی از آنان هم وخیم است. زخمی ها با چندین دستگاه آمبولانس به بیمارستان رازی قائمشهر انتقال یافته اند.

هنوز علت این سانحه مشخص نشده است ولی شاهدان عینی گفتند که خودرو با سرعت زیاد حرکت می کرد و ظاهرا دیر متوجه حضور دسته عزاداری در منطقه شد و راننده نتوانست خودرو را کنترل کند.
یک منبع در مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ مازندرانوقوع تصادف در جاده نظامی قائمشهر را تائید ولی ارائه جزئیات آن را به دریافت اطلاعات دقیق موکول کرد.

دیزآباد از روستاهای بخش مرکزی شهرستان قائمشهر است که حدود ۴۰۰ نفر جمعیت دارد.

مقبره امامزاده سیدزین العابدین در این روستا واقع است و به همین خاطر دسته های عزاداری از اطراف برای عزاداری به این مکان می آیند.

جاده نظامی از جاده های پرتردد شهرستان قائمشهر است. این جاده که ۱۱ و نیم کیلومتر طول دارد، در ورودی شهرستان قائمشهر از سمت بابل واقع است و راه دسترسی حدود ۴۰ هزار نفر از جمعیت ساکن در ۳۸ روستای مسیر به شمار می رود.

 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۴ دیدگاه

  1. مهرداد از کرمان

    بدبخت شده راننده اونم توی ماه حرام

    • آره به خدا اول باید غیرعمدی بودنش رو اثبات کنه چون بخاطر بعضی مسائل احتمالا مشکوک بشن بهش که از جایی مثل اون اتفاقی که فرانسه افتاد خط نگرفته باشه. یکم شاید فیلم زیاد دیده باشم و بدبینانه باشه جمله قبلیم ولی گیر میخوره اگه غیر عمد بود بیچاره شده و عمدی باشه بیچاره تر. کلا بیچاره شد

  2. خوب باید شعورش برسه مثل ادم رانندگی کنه شاید هم مست بوده وگر نه کور که نبوده به هر حال باید اول دلیلش را پیدا کنن در ضمن این شبها دسته جات بیرون میان همه هم پیراهن مشکی می پوشن وزیاد در شب معلوم نیست اکثر بچه ها هم تو هیات هست پس راندگان باید خیلی خیلی مواظب باشن به خصوص موتور سواران جو گیر هم نشن که هم یه خانواده وهم خودشون را بد بخت کنن ما انسانیم ودارای عقل وشعور پس آن را به کار بیندازیم نه اینکه آک بند نگهش داریم برای اون دنیا

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)