جزئیات جدید و عجیب از تصادف غزل حشمت با یک کارگر شهرداری

بازیگر معروف زن در حالت مستی کارگر شهرداری را زیر گرفت +عکس

غزل حشمت,بیوگرافی غزل حشمت

خبرگزاری ایلنا نوشت:

خودروی ۲بازیگر تلویزیون‌ زمانی که با سرعتی سرسام‌آور در بزرگراه حکیم درحرکت بود ناگهان از مسیر خارج شد و حادثه مرگباری را رقم‌زد.
 
 این خودرو پس از برخورد به کارگران فضای سبز شهرداری، جان یکی از آنها را گرفت و دیگری را راهی بیمارستان کرد.
 
این اتفاق در حالی رخ داد که بررسی‌های پلیس نشان می‌دهد یکی از بازیگران در حالت عادی نبوده است.
 
 
این حادثه حدود ساعت ۳صبح دوشنبه گذشته رخ داد. آن روز کارگران شهرداری با استفاده از تانکر مجهز به چراغ گردان در حال آبیاری فضای سبز اطراف اتوبان حکیم بودند.
 
بازیگر زن در حال مستی کارگر شهرداری را کُشت
 
 یکی از کارگران چند متر دورتر از تانکر درحالی‌که چراغ راهنما در دست و لباس شب‌نما به تن داشت به رانندگان عبوری علامت می‌داد که مراقب باشند و بقیه کارگران نیز در حال آبیاری بودند اما در همین هنگام بود که حادثه هولناکی رخ داد.
 
یک دستگاه خودروی ۲۰۶درحالی‌که با سرعت سرسام‌آوری در مسیر شرق به غرب اتوبان و در لاین وسط در حرکت بود، پس از عبور از خروجی آزادگان ناگهان از مسیر خارج شد و به سمت کارگران شهرداری رفت.
 
این حادثه آنقدر سریع رخ داد که ۲نفر از کارگران فرصت پیدا نکردند خود را نجات دهند و در نهایت خودروی ۲۰۶پس از تصادف با ۲کارگر افغان با شدت به گاردریل کنار اتوبان برخورد کرد و پس از تخریب گاردریل متوقف شد. در آن لحظه کسی خبر نداشت که سرنشینان ۲۰۶زن و مردی هستند که هر دو از بازیگران معروف تلویزیون بشمار می‌روند.
 
 کارگران دیگر با دیدن این صحنه به کمک همکارانش شتافتند اما یکی از آنها به نام ذبیح‌الله بیهوش شده بود و دیگری از درد به‌خود می‌پیچید. لحظاتی بعد تیم‌های اورژانس و پلیس راهور که در جریان حادثه قرار گرفته بودند راهی محل حادثه شدند. ۲کارگر افغان به همراه بازیگران جوان به بیمارستان منتقل شدند اما ۲ساعت تلاش پزشکان برای نجات ذبیح‌الله و احیای قلبی او بی‌فایده بود و در نهایت این جوان افغان جانش را از دست داد.
 
این در حالی بود که همکار او به‌دلیل شکسته شدن مهره‌های کمر و آسیب دیدن ریه به اتاق عمل منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.
 

این بازیگر زن غزل حشمت بود

عکس غزل حشمت,عکس جدید غزل حشمت
عکس غزل حشمت,عکس جدید غزل حشمت
 

غزل حشمت در حالت عادی نبوده است!

 ماجرای این تصادف اما زمانی عجیب‌تر شد که مأموران پلیس پس از گرفتن تست الکل از هر دو سرنشین خودروی ۲۰۶اعلام کردند که زن جوان به نام «غ.‌ح» در حالت عادی نبوده و مشروبات الکلی مصرف کرده است.
این در حالی بود که طبق بررسی‌های پلیس خودروی ۲۰۶متعلق به بازیگر مرد به نام «م.ح» بود، اما طبق گفته شاهدان و کارگرانی که از نزدیک صحنه تصادف را دیده بودند، راننده خودرو در لحظه تصادف زن جوان بوده است.
 
با مرگ کارگر افغان، شهرداری منطقه ۶نیز وارد ماجرا شد و نماینده حقوقی شهرداری به طرح شکایت از مسببان این حادثه پرداخت.
 
 به گفته مجید رسولی، شهردار ناحیه ۶منطقه ۶تهران، گزارش پلیس از صحنه حادثه نشان می‌‌دهد که کارگران شهرداری تمامی نکات و دستورالعمل‌های ایمنی ازجمله استفاده از چراغ‌گردان، چراغ راهنما، لباس شب‌نما و… را رعایت کرده بودند و به همین دلیل بخش حقوقی شهرداری به‌شدت پیگیر ماجراست و به مرجع قضایی نیز شکایت کرده است. به گفته وی، متأسفانه در این حادثه یکی از کارگران زحمتکش شهرداری جانش را از دست داد و دیگری نیز تحت درمان است که شهرداری پیگیر مراحل درمان اوست و رسیدگی این پرونده ادامه دارد.✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۰ دیدگاه

 1. کارکر افغان شهرداری.مملکت خودشون بیکارن .خدایا (خنده)

 2. بازیگر معرووووووووف؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

 3. جالبی قضیه اینکه بعضی از اصحاب سینما در تلاش برای آزادی ایشون بودن.
  بیچاره کارگره. تنها آدمهای سالم در شهرداریها که نون حلال میخورن کارگرها هستن. هر سال تعداد زیادی از کارگرهای شهرداری در تصادفات شبانه کشته میشن.
  بعد آقای “م” اگر افغانیها در ایران کارگری نکنن ایران خرابه میمونه. جوانان ایرانی ترجیح میدن بیکار باشن تا کارگری کنن.
  یکی میشناختم زمان سربازی شبها تو یه کلانتری (اسمش کلانتری رو گفت ولی یادم نیست) خدمت میکرد. می گفت یه بار یکی از بازیگرهای جوان (اسمش رو گفت ولی نمیگم)زده بود به یه افغانی. بازیگر همینجور گریه میکرد زنگ زد چند جا. همون شب از بالا زنگ زدن آزاد شد.

 4. نگران فرهنگ

  کسی نیست بگه این خانم بازیگر معروف ساعت ۳نصف شب درحالت مستی بایک بازیگرمرد دیگر توخیابون چیکار میکرده وداشتند کجا میرفتند باز بگید بازیگرها آدمهای سالمی هستند….

 5. امید وارم قامونی باهاشون برخورد بشه وگرنه بعدها اگر خود مارو هم بکششن حقمونو پامال می کنن میره

 6. عاقبت بد مستی اینه

 7. مکیه از کرمان

  خاک برسر
  (شاکی بودن)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)