تصاویر دیده نشده از فاجعه منا (دلخراش)

مجله مراحم :  حادثه عظیم و غمبار منا در سال ۱۳۹۴ دل هر انسان آزاده ای را به درد آورد و شیرینی حج تمتع را به تلخی کشاند. تعداد بسیار زیادی از حجاج کشورهای مختلف در این فاجعه جان باختند و تعداد بسیار زیادی دیگر مجروح و تعدادی نیز مفقود شدند. دولت سعودی به عنوان میزبان این همایش بزرگ اولین مسئول حادثه شناخته می شود که متاسفانه تاکنون از مسئولیت این حادثه سرباز زده و همچنان موضوع را به قضا و قدر الهی مربوط می داند. لذا با شناخت و سابقه ای که از اقدامات دولت سعودی سراغ داریم بعید به نظر می رسد که در این حادثه نیز آن چیزی را که حق مطلب است ادا و به وظایف خود عمل کند. بنابراین بر آن شدیم تا مجموعه ای تصویری از اتفاقات این رویداد مهم که تاکنون کمتر دیده شده، در معرض دید قرار گیرد.

 
هشدار: این گزارش حاوی تصاویر دلخراش است
 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۱ دیدگاه

 1. خدا لعنت کنه ال سعود جنایتکار کثیف رو .۲۰ میلیون نفر روز اربعین میرن کربلا و میان خون از دماغ یه نفر نمیاد تازه ۴۰ کیلومتری داعش هم هستن بعد این اشغال های وهابی ال سعود اینطوری حاجی ها رو گشنه تشنه کشتن . خدا لعنت کنه هر چی جنایتکار و کثیفه (گریه) (گریه) (گریه) (گریه)

 2. خدا رحمتشون کنه ولی

  چراغی که بر خانه رواست به مسجد حرام هست

  من خودم شخصا می تونم هزاران کعبه رو تو همین ایران نشون بدم

  مگه مقصود خداوند نیست …پس میشد به حج نرفت و به کمک نیازمندان بیشمار ایران و یا جوانان بی شمار ایران که بتونند ازدواج کنند هم رفت

  مقصود توئی کعبه و بت خانه بهانه

 3. چه تصاویر خنده داری (خنده)

 4. لعنت بر آل سقوط.
  جناب آسوپاس متاسفم براتون،کجای این تصاویر خنده داره؟
  بسیاری از هم وطنانمون توی این حادثه از بین رفتن،خانواده هاشون داغدار شدن،بچه هاشون یتیم شدن،همسرشون بی سرپرست شدن…. واقعا حادثه غم انگیزی بود.

  • ولی ای کاش قبل از این حادثه میفهمیدیم که مکه رفتن حجاج ما باید قطع بشه از حوادث قبل از حج پارسال میبایست تحریم کنیم

   • شاهپور جان وقتی بعد از تجاوز به دو تا نوجوان توی فرودگاه جده اینقدر غیرت توی وجود بعضی از ما نیست که باز میرن به اسم و نیت انجام فریضه حج با پولشون مستقیم رژیم فاسد سعودی رو تقویت میکنن باید منتظر بدتر از اینهاشم باشن چرا که اون پول داره مستقیما صرف کشتار و تجاوز به جان و مال و ناموس شیعیان توی چند تا کشور دیگه میشه در حالیکه واقعا میشه با اون پول کارهایی کرد که طبق احادیث خودمون ارزشش از هزاران حج بیشتره ؛
    اگر روح خداوندی دمیده در درون آدم وحوا
    پس ای مردم
    خدا اینجاست
    خدا در قلب انسانهاست (گل)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)