تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی در دریاچه

تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی

تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی را مشاهده میکنید گروهی از مسیحیان برزیلی برای شرکت در مراسم غسل تعمید خود را به شمال سرزمین های اشغالی رسانده و در آب‌های رود اردن غسل تعمید کردند. در امتداد رود اردن مکانی به نام Yardenit تعبیه شده که مسیحیان در آنجا مراسم خود را برگزار می‌کنند.

بنا به اعتقاد مسیحیان امپراتور اتیوپی عیسی مسیح را در رود اردن غسل تعمید داد و بر همین اساس آنان خود را در این مکان غسل تعمید می‌دهند. کسی که مورد غسل تعمید قرار می‌گیرد باید به‌طور کامل در آب قرار بگیرد و سر و صورت او به‌سمت پایین خم شده‌باشد. این کار برای کسب بخشش از گناهان و زندگی‌ دوباره است.

غسل تعمید مختلط در دریاچه

تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی تصاویر غسل تعمید زنان و مردان مسیحی
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵ دیدگاه

  1. مثل کاهنان معبد آمون توی فیلم یوزارسیف دعا میکنند

  2. باید گفت نه عزیزان گناهان به رهمین سادگی پاک نمیشن
    باید جبران کرد (شادی)

  3. با احترام به سایر ادیان اسمانی….خداوکیلی دین اسلام و آداب و رسومش یه چیز دیگه است…در دین اسلام کوچکترین شکنجه و ریاضت وجود نداره…هر چی هست در کمال ارامش و اعتدال هست (گل)

  4. من هم مصیحیم هم کلیمی چون دینم اسلام هست شنیدین میگن عیسی ب دین خود موسی ب دین خود عیسی و موسی هر دو یک دین داشتن و یکتا پرست بودن و محمد (ص) هم یکتا پرست بود و برنامه زندگی کامل ینی اسلام بر او وحی شد

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)