توضیح عجیب نماینده ارومیه درباره کتک زدن خبرنگار

نماینده ارومیه با ارائه توضیحاتی درباره درگیری پیش آمده بین او و یک خبرنگار در راهروی مجلس گفت: بنده برای تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصی قائلم، در روز یک‌شنبه نیز با شوخی عکس‌العمل نشان دادم که ناخوشایند بود.

توضیح عجیب نماینده اردبیل درباره کتک زدن خبرنگار

توضیحات قاضی‌ پور درباره درگیری با خبرنگار

 مجله مراحم؛ نماینده ارومیه با ارائه توضیحاتی درباره درگیری پیش آمده بین او و یک خبرنگار در راهروی مجلس گفت: بنده برای تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصی قائلم، در روز یک‌شنبه نیز با شوخی عکس‌العمل نشان دادم که ناخوشایند بود.نادر قاضی‌پور اظهار کرد: در مورد اتفاق ناخوشایندی که یکشنبه جاری بین بنده و اصحاب رسانه رخ داد، لازم است توضیحاتی ارائه کنم.

وی افزود: در روز سه‌شنبه بنده به واسطه پیگیری‌های مستمر مسائل و مشکلات مردم با سرعت به سمت دفترم برای دیدار مردمی بودم که چند خبرنگار محترم در بین راه سوالاتی پرسیده و جواب دادم. ولی پرسش یکی از خبرنگاران عزیز توام با سماجت بود و سوال بدی را مطرح کردند بنده که می‌خواستم با سرعت به ملاقات مردمی برسم با شوخی عکس‌العمل نشان دادم که ناخوشایند بود. بنده مثل تراکتور از هرچه سر راهم بود رد شدم.

نماینده ارومیه در ادامه گفت: بنده همواره برای اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصی قائلم و مواردی همچون مسکن، بیمه خبرنگاران و وام آنها را پیگیری کرده و می‌کنم. مدافع گردش آزاد اطلاعات و تلاش خبرنگاران در این عرصه بوده و خواهم بود. از دوستان بسیار خوبم در مجلس نیز که به بنده کمال لطف را داشتند تشکر می‌کنم.

در روز یکشنبه جاری و بعد از جلسه علنی نادر قاضی‌پور با خبرنگار ایران درگیری فیزیکی پیدا کرد که این موضوع باعث بروز عکس‌العمل های متعددی از سوی اصحاب رسانه شده است.

مسعود پزشکیان رئیس جلسه در پاسخ به این تذکر گفت: این اتفاق خوشایند نبود باید نماینده و خبرنگار حق و حقوقشان رعایت شود.

 

(کاریکاتور) مورد نه چندان عجیب آقای قاضی‌پور!

 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۴ دیدگاه

 1. نماینده ارومیه یا اردبیل؟؟؟؟
  نماینده اردبیل اتفاقا قبلا راجع ب الحاق مناطق قفقاز به ایران صحبت کرد….
  نماینده اردبیل:اگر قرار به الحاق باشد باید کشور آذربایجان به ایران اضافه شود…
  این ادم قابل قیاس با این نماینده ابله ارومیه نیست….

 2. جو خاصیت انرژی زایی دارد برا بعضی ها (تمایل)

 3. ندا از تبریز

  ما ترکا این آدم نژادپرست و متحجر رو نماینده ی خودمون نمی دونیم (قهر)

  • امثال شما تو تبریز زیاده که تا حالا گروهک پژااک…پ پ ک…کومله…کل نگرفته….
   طایفه مادریم اذری هشترودی هستن…..ولی اونقدر که خواهان ایران هستن مثل این نماینده الاغ و بقیه پانترک ها خواستار جدایی از ملت نیستن….

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)