جنجال ریاکاری بهنوش بختیاری در کنار بیماران خاص +تصاویر

جنجال ریاکاری بهنوش بختیاری در کنار بیماران خاص و سلفی جنجالی بهنوش بختیاری هنگام بوسه بر بیماران خاص و کمپین نذر مهربانی با حضور بهنوش بختیاری را در ادامه ببینید.

جنجال بهنوش بختیاری در کمپین نذر مهربانی

 روز گذشته کمپین نذر مهربانی به مناسبت حمایت از کودکان مبتلا به بیماری خاص با همت خبرگزاری فارس برگزار شد که با حواشی رو به رو شد.

این کمپین که برای کمک مالی به درمان بیماری های خاص برگزار شده بود چهره های مشهوری نیز در این مراسم حضور داشتند که بهنوش بختیاری یکی از مهمانان ویژه بود.

همچنین ببینید: همسر بهنوش بختیاری چه کسی است؟ +عکس

بهنوش بختیاری که همیشه بانی کمپین های خیریه میباشد در کمک رسانی به قشر ضعیف و خاص پیش قدم بوده اینبار در شبکه های مجازی مورد حمله قرار گرفته است.

سلفی جنجالی بهنوش بختیاری

ماجرا از اینجا آغاز شده که این بازیگر هنگام بوسیدن کودکان بیمار در حال سلفی گرفتن است.

کاربران شبکه های اجتماعی و کانال های تلگرامی این اقدام بهنوش بختیاری را ریاکاری خطاب کرده است و معتقدند نباید از کارهای خیری که انجام میدهد سلفی و فیلم بگیرد چرا که باید برای خدا مهم باشد نه برای بنده ها خدا!

در ادامه تصاویر جنجالی بهنوش بختیاری در کمپین نذر مهربانی را مشاهده میکنید.

جنجال ریاکاری بهنوش بختیاری

جنجال ریاکاری بهنوش بختیاری,کمپین نذر مهربانی جنجال ریاکاری بهنوش بختیاری,کمپین نذر مهربانیجنجال ریاکاری بهنوش بختیاری,کمپین نذر مهربانی

جنجال سلفی گرفتن بهنوش بختیاری با بیماران خاص
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵ دیدگاه

  1. دورو کم نداریم ،آزاده نامداری،بهنوش بختیاری

  2. حداقل چند نفر رو ترقیب میکنه برای این کارای خیر
    از این زاویه هم نگاه کنید

  3. دستش درد نکنه اگر برای ریا هم بوده قابل تحسین است چون دل مصیبت دیده ای را شاد وغرور وتکبر خودرا رام کرده امام رضا هم با جذامی ها غذا میخورد قلبا”انسان مردم دوستی است خدا خیرش دهاد

  4. میگن باید کار خیر را علنی کرد اشکالی هم ندارد برای ترویج البته با حفظ ابروی افراد

  5. دادار- از ساری

    آفرین به بهنوش بختیاری.دل این بچه های بینوا را شاد کرد.چه اشکالی داره در این کار خیر دیده بشه.بعث تشویق و انگیزش دیگران است.بحث آزاده نامداری جداست:خانم نامداری همش به حجاب و چادرش می نازید و مفتخر بود. سویس که میره تو پارک-یا فضای عمومی-حجاب که نداشته آبجو هم لب میگرفتن.این میشه دو رویی.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)