حجت الاسلام زائری: متنفرم از یقه آخوندی + عکس

حجت الاسلام زائری: متنفرم از یقه آخوندی + عکس

 

حجت الاسلام محمدرضا زائری در اینستاگرامش نوشت: متنفرم از این پیراهن های یقه آخوندی!  وقتی به جای یک طلبه جوان و مخلص و بی آلایش ، بر تن یک مدیر غیرصالح می نشیند ! حقوق میلیاردی اش را او می گیرد و در خلوت به ریش همه می خندد و فحشش را من آخوند می خورم !

حالم به هم می خورد از پینه پیشانی وقتی به جای اثر سجده یک پیرمرد نورانی و اهل دل ، بر جبین یک آدم هزارچهره می نشیند که تسبیح در دست توی دلش برای کلاه گذاشتن سر مردم نقشه می کشد و بدنامی اش برای مسجدی ها و مذهبی ها می ماند !

می ترسم از الفاظ رنگین و اذکار آهنگین ذکر و دعا وقتی به جای شکفتن بر لبان مادری خسته و روزه دار بازیچه یک ریاکار تاجرصفت می شود که این سالها فهمیده چه طور باید ضاد والضالینش را بکشد و صدایش را پیچ و تاب بدهد و چشمانش را تنگ تر ببندد و گردنش را بیشتر کج و کوله کند تا بتواند از نادانی و نفهمی یکی مثل من سوء استفاده کند و خون مردم را بمکد !

سالهاست جماعتی ریاکار و متظاهر قاعده بازی را فهمیده اند و قلق ما را شناخته اند ، یکبار خودشان را در صف اول نماز جماعت جا می کنند و دوبار هم چهارصد ، پانصد هزار تومان به عنوان وجوهات می دهند و سه بار در باره مستحبات قبل و بعد از نماز شب سؤال شرعی می پرسند و سر ما آخوندهای ساده را کلاه می گذارند به بزرگی شکم های سیری ناپذیرشان ! آن وقت زیر پوشش دینداری و خدادوستی هر کاری که فکرش را هم نمی کنی انجام می دهند. بدنامی اش مال جماعت آخوندی که غالبا روحشان هم از این اتفاقات خبر ندارد و گرفتار صدهزار تومان پول هستند ولی همان جماعت دروغگوی ریاکار به اسم شان حقوق ها و پاداش های میلیاردی گرفته اند و اختلاس های کلان کرده اند و به غارت بیت المال مشغول شده اند !

همه اش هم تقصیر ما آخوندهاست که از همه دنیا همین یک پیراهن بی یقه را داشتیم و آن را هم به دیپلمات ها دادیم و هم به مدیران دولتی و هم به تاجرهای بین المللی ! کاش کراوات می زدند و هر کار می خواستند می کردند! مشکل از جایی شروع شد که به خاطر حذف کراوات پیراهن های خودشان را گذاشتند کنار و پیراهن ما آخوندها را پوشیدند ! کاش همان کراوات بود هنوز و هرکسی هر کاری می خواست بکند با کراوات می کرد نه با پیراهن یقه آخوندی

 

 
محمدرضا زائری: حقوق های میلیونی و یقه های دیپلماتیک/ حقوق میلیاردی را او می گیرد فحشش را من آخوند می خورم✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۶ دیدگاه

 1. حرف حق زده….قول شرف میدم۸۰درصدشون زیر۱میلیون حقوق میگیرن.واون۲۰درصداومدن حوزه برای منافع خاص نه تبلیغ دین…بلکه برای فرار مالیات ومیلیاردر شدن….

 2. منم متنفرم (بغض) (بغض)

 3. (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق) (تشویق)

  واقعا حرف حق رو زده…دمش گرم…این حرف دل همه ی انقلابیای اصیل بود.

  یاد سرودی که آخر فیلم اخراجی های۳ بود افتادم .اشک آدم درمیاد بااین سرود.حتما بخونیدش : (گریه) (گریه)

  فصل های پیش ازاینم ایرداشت برکویرم بارشی بی صبر داشت
  اینک اما عده ای آتش شدند بعدکوچ کوه ها آرش شدند
  بعضی از آنان که خون نوشیده اند ارث جنگ عشق را پوشیده اند
  عده ای حسن القضاء را دیده اند عده ای را قصرها بلعیده اند
  بزدلانی کز هراس ابتر شدند از بسیجی ها بسیجی تر شدند
  توچه میدانی تگرگ و برگ را غرق خون خویش. رقص مرگ را
  توچه میدانی سقوط پاوه را عاصمی را . باکری را. کاوه را
  باهمان هایم که دردین غش زدند ریشه اسلام را آتش زدند
  پای خندق ها احد را ساخته اند خون فروشی کردند . خودرا ساختند
  بزدلانی کز هراس ابترشدند ازبسیجی ها بسیجی تر شدند
  زنده های کمتر از مردارها باشماهستم غنیمت خوارها
  بذز هفتادو دو آفت درشما بردگان سکه . لعنت برشماااا
  باز دنیا کاسه خمر شما بازهم شیطان اولی الامر شما
  باهمان هایم که بعداز آن ولی(امام) شوکران کردند در کار علی (سیدعلی خامنه ای )

  مراحم نکنه این متن روهم مثل سایر متن هام نذاری

 4. سلام مدتها بود م که کی و چه کسی جرات گفتن این سخنان حق را دارد.و چه کسی شجاعت دارد این گونه بی پروا این گونه سخن بگوید،خدا لعنت کند کسانیکه به اسم اسلام و دین ابروی دین و دینداران را می برند .

 5. روحانی یه رزمنده

  حجت الاسلام زائری ،زنده باشی انشاءالله،اجرکم عندالله، کاش همه مثه شما فکر و عمل کنند…….اقتصاد مقاومتی. اقدام و عمل ،……. عمل،عمل، عمل….. (تماشا) (گل)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)