حرفهای جالب سام درخشانی درباره ازدواجش

حرفهای جالب سام درخشانی درباره ازدواجش

حرفهای جالب سام درخشانی درباره ازدواجش سام درخشانی دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است.

مجله مراحم : او محصول آموزشگاه بازیگری سمندریان است و با مجموعه شب زدگان به دنیای بازیگری پا گذاشته است.

 

پس از آن با بهشت آبی، مجموعه همسفر، خانه پدری، دلباخته، و اخیراً هم در سریال سالهای برف و بنفشه و ما چند نفر و روزهای زیبا و نابرده رنج و دارا و ندار و مجموعه پژمان، رؤیای گنجشکها، آوای باران و همه چیز آنجاست نقش آفرینی کرده است.

سام درخشانی که یکی از بازیگران محبوب و پرکار در تلویزیون به حساب می آید اخیرا در گفت و گویی حرف های جالبی مطرح کرده است.

بخشی از حرفهای سام درخشانی:

*برای ازدواج اصلا خوشگل بودن برایم ملاک نبود. من با عقل و منطق همسرم را برگزیدم با این تفکر که او می خواهد مادر فرزندان من باشد.

*برای من سادگی، وقار،خانواده،تحصیلات و… مهم بود که خدا را شکر هممسرم تمام این ویژگی ها را دارد و باید بگویم کاملا از ازدواجم راضی ام.

*خیلی از دخترها زیر عکس های من و همسرم در اینستاگرام می آیند و مثلا می نویسند تو از همسرت سری و… باید بگویم این حرفها اصلا برایم مهم نیست.

*قطعا من نمی آیم همسرم را طلاق بدهم و با آنان ازدواج کنم. دخترانی که عملی هستند و زیبایی هایشان مصنوعی است.

حرفهای جالب سام درخشانی درباره ازدواجش

حرفهای جالب سام درخشانی درباره ازدواجش و ماجرای ازدواج سام درخشانی و همسرش,گفتگو با سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون و اظهارات سام درخشانی درباره ازدواجش

 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

  1. ندا از تبریز

    تحصیلات؟ مگه خودش داره که براش ملاک بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (چونه خاروندن) (خنده زیاد) (خنده)

    • (لایک) (خنده زیاد) اصلاََ فکر نکنید که سام درخشانی تحت فشار همسرش به کامنت های اون دختر ها چنین جوابی داده نه این جواب مال خودشه نه فشار همسرش (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

  2. خدای من ، بابا دست از سر مردم بردارید چرا فکر میکنید چون شبکه های اجتماعی گسترش پیدا کرده حق دارید تو زندگی مردم دخالت کنید و نظر بدین ، هر چی هم که بگن ماشا… یه چیزی از توش در میارین . بابا وووووووووول کنید ملتو، هر کسی یه شغلی داره این بندگان خدا هم بازیگرن قرار نیست چون تو فیلما دیده میشن در مورد همه چیز زندگی و قیافه و زن و … نظر بدین. بفهمممممید لطفا.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)