اعلام جنگ مسلحانه توله های عربستان با ایران

 حزب دموکرات کردستان ایران به پشتیبانی عربستان

گروهک تروریستی موسوم به حزب دموکرات کردستان که این روزها به دنبال جلب حمایت‌های مالی است، از طریق بخش فارسی بی‌بی‌سی علیه ایران اعلام جنگ کرده است.

 
خبرگزاری فارس نوشت: یک گروهک تروریستی ضدانقلاب که این روزها بنا بر اطلاعات موثق، با دریافت کمک‌های مالی از عربستان سعودی تقویت شده و در تلاش برای ایجاد ناامنی در برخی مناطق غربی کشور است، از طریق بخش فارسی بنگاه سخن‌پراکنی دولتی بریتانیا اعلام کرده که با نیروهای دولتی ایران وارد جنگ شده است.
 
مصطفی هجری، دبیر کل حزب دمکرات کردستان  به بی‌بی‌سی فارسی گفته است که پیشمرگه‌‌های حزب او در کردستان ایران با نیروهای دولتی وارد جنگ مسلحانه شده‌اند. وی در حالی از جنگ سخن می‌گوید که اقدامات تروریستی این گروهک معمولا فاقد ارزش نظامی بوده و عموما به راحتی شکست می‌خورند.
 
بی‌بی‌سی فارسی در این خصوص نوشت: «نیروهای مسلح حزب دمکرات کردستان ایران و سایر حزب‌‌ها و سازمان‌‌های کردی سال‌‌ها برای به دست آوردن خودمختاری در امور فرهنگی و اجتماعی کرد‌ها درگیر مبارزه مسلحانه با نیروهای دولتی بودند. ولی از حدود بیست سال پیش بیشتر آنها که در کردستان عراق مستقرند، دست از مبارزه مسلحانه کشیده بودند.»
 
جالب اینجاست که دبیر کل گروهک ضدانقلاب مزبور مدعی شده: «حزب او قصد آغاز دور جدید مبارزه مسلحانه در کردستان نداشته ولی چون نیروهای دولتی از رفت و آمد مسلحانه پیشمرگه‌‌‌هایش جلوگیری می‌کنند، درگیری نظامی به آنها تحمیل شده است.»
 
هجری پیش‌تر در مصاحبه با یک روزنامه صهیونیستی علنا از رژیم صهیونیستی تقاضای کمک کرده بود.
 
بی‌بی‌سی فارسی در برهه‌های مختلف پس از انقلاب، بلندگوی گروه‌های مخالف با جمهوری اسلامی و ضدانقلاب بوده است.
 

اعلام جنگ ضدانقلاب علیه ایران

 
اعلام جنگ ضدانقلاب علیه ایران+عکس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: http://morahem.com/majale/?p=168773

 1. ❌دیدگاه های حاوی توهین یا تهمت به مسئولین جمهوری اسلامی ایران ثبت نمیشود
 2. ❌توهین به دیدگاه های دیگران ثبت نمیشود
 3. ❌توهین به قومیت ها و مذهب ها ثبت نمیشود

⭕️لطفا اگر دیدگاهی که شامل موارد ذکر شده سهواً توسط مجله مراحم ثبت شده بود در همان صفحه اطلاع دهید

⭕️لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

۲۸ دیدگاه

 1. یکی نیست بگه داداچ داری اشتباه میزنی تو سرپیازی یا ته پیاز

  • :
   امسال حاجی نداشتیم
   زندگی هم جریان دارد
   امسال چه خوب گذشت،نه تجاوزی،نه بی احترامی،نه بی حرمتی،نه ارز چند میلیاردی از کشور خارج شد،نه گوسفندان بی زبان برای دور ریختن ذبح شد،نه تاجران عرب هجوم ایرانیان را در مالها دیدند و نه آسمانی به زمین آمد،شیطان هم با اینکه سنگش نزدیم به مانند همان شیطان سنگ خورده کینه دارد و تا حالا هم هیچ گلایه ای از طرف خدا دیده نشده که چرا ایرانی ها به خونه ام نیامدن…

   سال بی حاجی مبارک

 2. کوردستان

  بعنوان یک جوان کرد ساکن کردستان میگم که کومله و پژاک و دمکرات و زیر شاخه هاش مثل پاک ‌و… همه از سعودی و صهونیستها پول و تسلیحات میگیرن و فقط با دستور اوناست عمل میکنن و دستشون از اولش واسه ما رو بود. قاطبه کردهای ساکن کردستان و کرمانشاه و ایلام از کارهای این گروهکهای خودفروخته که نام کردستان رو هم به لحن کشیدن بیزارن. مهاباد چند روز پیش اومدن که متاسفانه کم رسانه ای شد بخدا کاری سپاه سرشون آورد تا قیامت اگه عاقل باشن هوس غلط نمیکنن. ولی هیچگاه دشمن رو نباید دست کم آورد و البته از بعضی نخاله های داخلی غافل شد.
  هه بژی ایران!
  زنده باد ایران

  • بژی برادر کورد من (گل)

  • لرسو-دهه 60

   ایلام لر نشین وکرمانشاه لک….با کرد قاطیشون نکن….داداش من لرها با هر مسلکی باشند خائن به ایران نیستن….
   در ضمن درود برت….
   کرد سنی و لر شیعه….
   ایلام هم پدر بزرگانی لر ونوه هایی کرد دارند با برنامه ریزی اسرائیل…..میدونن لر اهل خیانت نیست… کرد شدنشون تلاش میکنند…کرمانشاه هم که لک هستن داداش

   • کوردستان

    مهران و ایلام و ملکشاهی و ایوان و نصف شیروان کرد هستن، نصف شیروان که طرفای هلیلان هستن لک، دره شهرو آبدانان و بخشی از دهلران لر و جنوب دهلران میشن عرب.

   • کوردستان

    ضمنا برادر لرسو و بقیه دوستان دعوتتون میکنم برین درباره گروهک تروریستی روناک و حیطه عملیاتیش یه مطالعه ای بکنید اونجا بهتر توضیح داده که کجاها کردنشینن و برنامشون چیه. جالبه بیشتر از بین دانشجوها هم نیرو میگیرن.

   • کوردستان

    خخخخ ببخشید لرسو جان ولی این کلیپ بعنوان یه سوتی پخش شد. مجری شبکه ایلام که جبار کرمی اسمشه از این پیرمرد اصلیتش رو پرسید که گفت لر ملکشاهی!!!! یه چیزی مثل این که بگه بلوچ آذری!!! یا عرب تهرانی!!! ملکشاهی اصلا لر نداره و برین سرچ کنید

   • کوردستان

    خخخخ ببخشید لرسو جان ولی این کلیپ بعنوان یه سوتی پخش شد. مجری شبکه ایلام که جبار کرمی اسمشه از این پیرمرد اصلیتش رو پرسید که گفت لر ملکشاهی!!!! یه چیزی مثل این که بگه بلوچ آذری!!! یا عرب تهرانی!!! ملکشاهی اصلا لر نداره و برین سرچ کنید

   • لرسو-دهه 60

    همونجور که کردها رفتن اذرباییجان ترک نشین را به کمک اسرائیل کرد نشین جلوه بدن….همینجور ایلام لر نشین(لرستان پشتکوه)را میخوان کرد جلوه بدن….همونجور که لرهای فیلی عراق را کرد میخواندن ولی حالا با تشکیل لرستان عراق (که اینم کار صهیونیست هاست)کردهای فیلی به اصالت لری خودشون پی بردن…

   • لرسو-دهه 60

    خخخخخخ برادر کرد پس اون پیرمرده سوتی داده؟؟؟
    ناصر رزازی چی؟؟؟این که مدرس زبان کردی و قبلا کومله بوده….
    اعتراف استاد رزازی:
    “مگر الان زازاکی نمیگوید که من زبانی مستقل هستم و نه لهجه ای از کردی یا هورامی . هورامی ۵۰۰۰ سال قدمت دارد ولی در خطر نابود شدن هست همچنین کلهری .
    خانقین , مندلی , جسان , بدره , زرباطیه و کوت اینها همه کلهر نشین هستند, پالوی (فیلی) نشین هستند , همه اینها لر هستند . من قبول دارم که کلهری یه لهجه بشود از لری اصلا کردی بک لهجه از لری .”

   • لرسو-دهه 60

    میدونی چرا اسرائیل رو کردها سرمایه گذاری کرده؟؟؟چون
    http://www.aparat.com/v/UTEpF/%D8%B3%D8%AC%D8%AF%D9%87_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86_%D9%BE%D8%A7%D9%86_%DA%A9%D8%B1%D8%AF_%D8%A8%D9%87_%D9%BE%D8%B1%DA%86%D9%85_%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%84_!_(_%D8%A8%D9%87
    ولی یک لر امکان نداره به ایران پشت کنه….حتی اگر نفت واب وگازشو بگیرن وبیکارترین شهرها باشند….با وجود این ظلم ها بازم لرها ایران پرست هستند…

   • لرسو-دهه 60

    لرستان پشتکوه(ایلام):
    http://lorestan-poshtkoh.blogfa.com/post-17.aspx

   • لرسو-دهه 60

    البته داداش شما انقلابی هستی و شیعه ای و رو چشم ما جا داری…کردهای شیعه برادرماهستن و تو قلبمون هستند…

 3. ظاهرا بعضی ها خاطره مرصاد رو از یاد بردن تازه واسه کشوی که تک و تنها هشت سال جنگیده بود نه قدرت اول موشکی خاور میانه ی امروز و خار چشم قدرتمندترین کشورهای نظامی دنیا !!!

 4. لرسو-دهه 60

  نمیدونم این اهل تسنن که این همه اقایان از وحدت باهاشون دم میزنند….یا از سمته سیستان یا از کوردستان با ایران جنگ میکنند….
  چرا خیانت وکشت وکشتار از سمته اهل تسنن هستش؟؟؟
  چرا داعشی ها بیشتر از اهل تسنن هستن؟؟؟

  • کوردستان

   همین دیروز رهبری گفتند کسی راجع به اهل تسنن بدگوبی نکنه و این کار شیعه انگلیسیه. کار امنیت در کردستان و سیستان مردم محوره و اگه همکاری خود مردم سنی منطقه نباشه این امنیت محاله. کردستان و سیستان بخاطر مرزی بودن و نبود نظارت عراق و پاکستان و البته برخی افکار تکفیری در برخی موارد زمینه ناامنی داره. خیلی نمیخام وارد چون مراحم تو دردسر میوفته خخخ

   • لرسو-دهه 60

    تا الان این وحدت به ضرر شیعه بوده….اگر میگی مرز نشینی و این مصیبت هاست بهتون عرض کنم اذرباییجان شرقی وغربی واردبیل و خراسان شمالی و خوزستان وایلام هم مرز دارن….ولی چرا فقط تروریست ها از اهل سنت کردستان و سیستان بلوچستانه….چرا قدر وحدت رو نمیدونن؟؟؟
    چرا با تروریست ها همدست هستن؟؟؟
    چه جوره که این گروهک ها تواین مناطق روزبروز قویتر میشه و فقط در این دواستان که اکثریت اهل تسنن هستن قوت میگیره؟؟؟

   • لرسو-دهه 60

    چرا وحدت از طرف شیعه فقط هست پس سنی ها ؟؟؟
    در اذرباییجان به شیعیان ظلم میشه…
    درعراق…عربستان…کویت….یمن…پاکستان….افغانستان….مالزی…نیجریه…سوریه…ترکیه…به شیعیان ظلم میکنند…در ایران هم اگر اکثریت بودند ظلم میکردن چون ذاتشون ظالم وخونریزه….
    همین برادرهای کردت درعراق خودمون از زیردست داعش دراوردیم حالا برامون شاخ شدن….

  • داعشی ها یهودی و خالشون اسرائییله چرا میگی اونا سنین این آدم خوارا اسرائیلین یهودین وهابین مسلمون نیستن آقا نیکان

 5. یه کشور باید با ما چیکار کنه که بفهمیم دشمنه؟

 6. کوردستان

  مهاباد آذربایجان غربیه که حتما جریان هستید ۱۳ دمکرات رو اونجا کشتن. اردبیل شیعه است و خراسان شمالی هم کشور کناریش خیلی دنبال بحث قومیتی نیس. خوزستان هم گروهکی بنام خلق عرب سال پیش اعلام موجودیت کرد که سرکوب شد. من منکر وجود نخاله در کردستان و بلوچستان نیستم و هستند افرادی که دنبال شلوغ کاری اند ولی چون بیشتر مردم استان ما سنی مذهب هستن نباید بگیم اینا کار سنی هاست ‌… اینطوری مردم بی طرف هم بخاطر احساسات مذهبی سمت گروهک ها سو میگیرن. من دوستای بسیاری از بچه های سنی دارم و اتفاقا پایگاه هم میان و بیشتر از ما پای کارن. خود من ۳ساله ایلام دانشجو هستم و این استان فوق العاده حماسیه. یه ایل داره بنام ملکشاهی که از حدود ۳۰ طایفه تشکیل شده به قدری در مهمات و اسلحه تخصص دارن که زمان جنگ یه محوری کامل رو خودشون اداره کردند.

  • لرسو-دهه 60

   عزیزم به زور توجیه نکن ….
   کردستان وسیستان واذرباییجان غربی اونجیی که اهل تسنن زندگی کمیکنند تروریست ها ازادانه فعالیت دارند…چون همون اهل تسنن همونجا هستن….
   هیچوقت هم ابشون با ما تو ی جوی نمیره….
   ما عاشق علی هستیم ومرام ومسلک علی را میریم…اونا مسلک عمر و طلحه وعایشه وزبیر هستن….

   • کوردستان

    قصد توجیه ندارم داداش. قبول کن که من اینجام و با بافت مذهبی و عقیدتی منطقه آشنام. مردم سنی کردستان بیشترشون دل خوشی از گروهکها ندارن و مردم کرد سلیمانیه و کرکوک هم از پژاک و امثالهم متتفرن. بازم میگم مردم سنی کنار شیعه ها دوشادوش دارن زحمت میکشن و نسبت دادن کارهای ناامنی به اونا خوب نیس. اگه همه سنی ها میخواستن کاری کنن قطعا کار بسیج و قرارگاه حمزه سخت میشد ولی حالا خود سنی های منطقه دارن کمک میکنن و با سپاه همکاری میکنن

   • لرسو-دهه 60

    ما که از خدامونه حرف شما راست باشه….ان شالله که حقیقت داشته باشه اهل تسنن یران به ایران خیانت نکنند….

   • کوردستان

    ان شاء الله همینجوره. زمانی کسایی دنبال خیانت باشن میدونن که ایران؛ عراق یا سوریه نیست سه سوته بلاک میشن…

 7. محمدنبی

  هر اختلافی هست باید الان کوتا بیان…دشمن اصلی اسراییله…بخدا ما بیخیال شیم اونا بیخیال نیستن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)