اعلام جنگ مسلحانه توله های عربستان با ایران

 حزب دموکرات کردستان ایران به پشتیبانی عربستان

گروهک تروریستی موسوم به حزب دموکرات کردستان که این روزها به دنبال جلب حمایت‌های مالی است، از طریق بخش فارسی بی‌بی‌سی علیه ایران اعلام جنگ کرده است.

 
خبرگزاری فارس نوشت: یک گروهک تروریستی ضدانقلاب که این روزها بنا بر اطلاعات موثق، با دریافت کمک‌های مالی از عربستان سعودی تقویت شده و در تلاش برای ایجاد ناامنی در برخی مناطق غربی کشور است، از طریق بخش فارسی بنگاه سخن‌پراکنی دولتی بریتانیا اعلام کرده که با نیروهای دولتی ایران وارد جنگ شده است.
 
مصطفی هجری، دبیر کل حزب دمکرات کردستان  به بی‌بی‌سی فارسی گفته است که پیشمرگه‌‌های حزب او در کردستان ایران با نیروهای دولتی وارد جنگ مسلحانه شده‌اند. وی در حالی از جنگ سخن می‌گوید که اقدامات تروریستی این گروهک معمولا فاقد ارزش نظامی بوده و عموما به راحتی شکست می‌خورند.
 
بی‌بی‌سی فارسی در این خصوص نوشت: «نیروهای مسلح حزب دمکرات کردستان ایران و سایر حزب‌‌ها و سازمان‌‌های کردی سال‌‌ها برای به دست آوردن خودمختاری در امور فرهنگی و اجتماعی کرد‌ها درگیر مبارزه مسلحانه با نیروهای دولتی بودند. ولی از حدود بیست سال پیش بیشتر آنها که در کردستان عراق مستقرند، دست از مبارزه مسلحانه کشیده بودند.»
 
جالب اینجاست که دبیر کل گروهک ضدانقلاب مزبور مدعی شده: «حزب او قصد آغاز دور جدید مبارزه مسلحانه در کردستان نداشته ولی چون نیروهای دولتی از رفت و آمد مسلحانه پیشمرگه‌‌‌هایش جلوگیری می‌کنند، درگیری نظامی به آنها تحمیل شده است.»
 
هجری پیش‌تر در مصاحبه با یک روزنامه صهیونیستی علنا از رژیم صهیونیستی تقاضای کمک کرده بود.
 
بی‌بی‌سی فارسی در برهه‌های مختلف پس از انقلاب، بلندگوی گروه‌های مخالف با جمهوری اسلامی و ضدانقلاب بوده است.
 

اعلام جنگ ضدانقلاب علیه ایران

 
اعلام جنگ ضدانقلاب علیه ایران+عکس✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲۸ دیدگاه

 1. یکی نیست بگه داداچ داری اشتباه میزنی تو سرپیازی یا ته پیاز

  • :
   امسال حاجی نداشتیم
   زندگی هم جریان دارد
   امسال چه خوب گذشت،نه تجاوزی،نه بی احترامی،نه بی حرمتی،نه ارز چند میلیاردی از کشور خارج شد،نه گوسفندان بی زبان برای دور ریختن ذبح شد،نه تاجران عرب هجوم ایرانیان را در مالها دیدند و نه آسمانی به زمین آمد،شیطان هم با اینکه سنگش نزدیم به مانند همان شیطان سنگ خورده کینه دارد و تا حالا هم هیچ گلایه ای از طرف خدا دیده نشده که چرا ایرانی ها به خونه ام نیامدن…

   سال بی حاجی مبارک

 2. بعنوان یک جوان کرد ساکن کردستان میگم که کومله و پژاک و دمکرات و زیر شاخه هاش مثل پاک ‌و… همه از سعودی و صهونیستها پول و تسلیحات میگیرن و فقط با دستور اوناست عمل میکنن و دستشون از اولش واسه ما رو بود. قاطبه کردهای ساکن کردستان و کرمانشاه و ایلام از کارهای این گروهکهای خودفروخته که نام کردستان رو هم به لحن کشیدن بیزارن. مهاباد چند روز پیش اومدن که متاسفانه کم رسانه ای شد بخدا کاری سپاه سرشون آورد تا قیامت اگه عاقل باشن هوس غلط نمیکنن. ولی هیچگاه دشمن رو نباید دست کم آورد و البته از بعضی نخاله های داخلی غافل شد.
  هه بژی ایران!
  زنده باد ایران

 3. ظاهرا بعضی ها خاطره مرصاد رو از یاد بردن تازه واسه کشوی که تک و تنها هشت سال جنگیده بود نه قدرت اول موشکی خاور میانه ی امروز و خار چشم قدرتمندترین کشورهای نظامی دنیا !!!

 4. نمیدونم این اهل تسنن که این همه اقایان از وحدت باهاشون دم میزنند….یا از سمته سیستان یا از کوردستان با ایران جنگ میکنند….
  چرا خیانت وکشت وکشتار از سمته اهل تسنن هستش؟؟؟
  چرا داعشی ها بیشتر از اهل تسنن هستن؟؟؟

  • همین دیروز رهبری گفتند کسی راجع به اهل تسنن بدگوبی نکنه و این کار شیعه انگلیسیه. کار امنیت در کردستان و سیستان مردم محوره و اگه همکاری خود مردم سنی منطقه نباشه این امنیت محاله. کردستان و سیستان بخاطر مرزی بودن و نبود نظارت عراق و پاکستان و البته برخی افکار تکفیری در برخی موارد زمینه ناامنی داره. خیلی نمیخام وارد چون مراحم تو دردسر میوفته خخخ

   • تا الان این وحدت به ضرر شیعه بوده….اگر میگی مرز نشینی و این مصیبت هاست بهتون عرض کنم اذرباییجان شرقی وغربی واردبیل و خراسان شمالی و خوزستان وایلام هم مرز دارن….ولی چرا فقط تروریست ها از اهل سنت کردستان و سیستان بلوچستانه….چرا قدر وحدت رو نمیدونن؟؟؟
    چرا با تروریست ها همدست هستن؟؟؟
    چه جوره که این گروهک ها تواین مناطق روزبروز قویتر میشه و فقط در این دواستان که اکثریت اهل تسنن هستن قوت میگیره؟؟؟

   • چرا وحدت از طرف شیعه فقط هست پس سنی ها ؟؟؟
    در اذرباییجان به شیعیان ظلم میشه…
    درعراق…عربستان…کویت….یمن…پاکستان….افغانستان….مالزی…نیجریه…سوریه…ترکیه…به شیعیان ظلم میکنند…در ایران هم اگر اکثریت بودند ظلم میکردن چون ذاتشون ظالم وخونریزه….
    همین برادرهای کردت درعراق خودمون از زیردست داعش دراوردیم حالا برامون شاخ شدن….

  • داعشی ها یهودی و خالشون اسرائییله چرا میگی اونا سنین این آدم خوارا اسرائیلین یهودین وهابین مسلمون نیستن آقا نیکان

 5. یه کشور باید با ما چیکار کنه که بفهمیم دشمنه؟

 6. مهاباد آذربایجان غربیه که حتما جریان هستید ۱۳ دمکرات رو اونجا کشتن. اردبیل شیعه است و خراسان شمالی هم کشور کناریش خیلی دنبال بحث قومیتی نیس. خوزستان هم گروهکی بنام خلق عرب سال پیش اعلام موجودیت کرد که سرکوب شد. من منکر وجود نخاله در کردستان و بلوچستان نیستم و هستند افرادی که دنبال شلوغ کاری اند ولی چون بیشتر مردم استان ما سنی مذهب هستن نباید بگیم اینا کار سنی هاست ‌… اینطوری مردم بی طرف هم بخاطر احساسات مذهبی سمت گروهک ها سو میگیرن. من دوستای بسیاری از بچه های سنی دارم و اتفاقا پایگاه هم میان و بیشتر از ما پای کارن. خود من ۳ساله ایلام دانشجو هستم و این استان فوق العاده حماسیه. یه ایل داره بنام ملکشاهی که از حدود ۳۰ طایفه تشکیل شده به قدری در مهمات و اسلحه تخصص دارن که زمان جنگ یه محوری کامل رو خودشون اداره کردند.

  • عزیزم به زور توجیه نکن ….
   کردستان وسیستان واذرباییجان غربی اونجیی که اهل تسنن زندگی کمیکنند تروریست ها ازادانه فعالیت دارند…چون همون اهل تسنن همونجا هستن….
   هیچوقت هم ابشون با ما تو ی جوی نمیره….
   ما عاشق علی هستیم ومرام ومسلک علی را میریم…اونا مسلک عمر و طلحه وعایشه وزبیر هستن….

   • قصد توجیه ندارم داداش. قبول کن که من اینجام و با بافت مذهبی و عقیدتی منطقه آشنام. مردم سنی کردستان بیشترشون دل خوشی از گروهکها ندارن و مردم کرد سلیمانیه و کرکوک هم از پژاک و امثالهم متتفرن. بازم میگم مردم سنی کنار شیعه ها دوشادوش دارن زحمت میکشن و نسبت دادن کارهای ناامنی به اونا خوب نیس. اگه همه سنی ها میخواستن کاری کنن قطعا کار بسیج و قرارگاه حمزه سخت میشد ولی حالا خود سنی های منطقه دارن کمک میکنن و با سپاه همکاری میکنن

   • ما که از خدامونه حرف شما راست باشه….ان شالله که حقیقت داشته باشه اهل تسنن یران به ایران خیانت نکنند….

   • ان شاء الله همینجوره. زمانی کسایی دنبال خیانت باشن میدونن که ایران؛ عراق یا سوریه نیست سه سوته بلاک میشن…

 7. هر اختلافی هست باید الان کوتا بیان…دشمن اصلی اسراییله…بخدا ما بیخیال شیم اونا بیخیال نیستن

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)