حضور بازیگران در افتتاحیه باشگاه هواداران هنر ( تصاویر )

 

 

 

 
مجله مراحم: عکس های مهتاب کرامتی و شهاب حسینی در مراسم رونمایی و افتتاحیه باشگاه هواداران هنر ایران. مراسم رونمایی و افتتاحیه باشگاه هواداران هنر ایران شنبه ۱۶ مرداد ماه ۹۵ در خانه همایش با حضور برخی از سینماگران، بازیگران و اهالی رسانه و … برگزار شد. در این مراسم از کیانوش عیاری، شهاب حسینی، رضا میرکریمی، فرهاد اصلانی، نیوشا توکلیان و داریوش مهرجویی تقدیر شد.

شمس لنگرودی شاعر بیان کرد: من در نوجوانی در شهر لنگرود زندگی می کردم و به دلیل امکانات کم، شرایط مناسب برای یادگیری هنر نداشتم و امیدوارم امروز دیگر بستر لازم برای آموزش هنر در شهرستان ها فراهم شود.

بهروز غریب پور از جمله کارگردانان تئاتر نیز گفت: من فرزند یک شهر بن بست به نام سنندج هستم در این شهر به دلیل شرایط موجود امکان تبادل هنری وجود نداشت. دلیل ندارد هنر را تنها برای مردم تهران بدانیم اگر این طور بود این همه هنرمند بزرگ از شهرستان های مختلف از جمله سنندج رشد نمی کردند. اگر کشور ما مانند آلمان بود شاید شهرستان های ما اینقدر دچار مشکل نمی شد، در آلمان هر شهری برای خود امکانات جداگانه ای برای هنر دارد که همین مساله باعث رونق هنر در این کشور شده است.

در بخش بزرگداشت از کیانوش عیاری کارگردان سینما، رخشان بنی اعتماد گفت: کیانوش عیاری مهمترین معلم من در سینماست و این برای من افتخار است که در اولین اثر سینمایی او با نام «تنوره دیو» دستیار کارگردان و برنامه ریز او بودم. من از این هنرمند بسیار آموختم و هنوز هم می آموزم.

فرشته طائرپور تهیه کننده سینما نیز بیان کرد: می دانم در سینما بهترین حرفه تماشاگر بودن است و خوشحالم هنوز فیلم هایی وجود دارد که می توانم به عنوان تماشاگر آن را ببینم. امیدوارم به زودی شاهد ساخت جدیدترین فیلم کیانوش عیاری باشم و در مراسم رونمایی از فیلم او به عنوان تماشاگر حضور داشته باشم.

خسرو سینایی کارگردان نیز با اشاره به عیاری گفت: این کارگردان زمانی که فیلم کوتاه هشت میلیمتری را ساخت توجه سینماگران را به خود جلب کرد. از عیاری ممنونم که طی همه این سال ها حرمت سینما را حفظ کرده است و با متانت یک هنرمند از ابزار سینما در جهت آنچه که باید به جامعه انتقال دهد استفاده می کند.

کیانوش عیاری نیز با حضور روی سن از حضور هنرمندان و مراسم تقدیر خود تشکر کرد.

در بخش تقدیر از شهاب حسینی بازیگر سینما، مهتاب کرامتی گفت: من شبکه های اجتماعی را نمی شناسم اما فکر می کنم کار خود را به خوبی انجام دادند تا مردم برای استقبال از شهاب حسینی بعد از موفقیت در کن به فرودگاه بروند. اتفاقی که برای عباس کیارستمی بزرگ سینمای ما رخ نداد، روحش شاد.

لیلی گلستان نیز بیان کرد: تنها چیزی که درباره شهاب حسینی می توانم بگویم این است که بهترین مطلب را در جواب توهین به هنرمندان نوشت.

بابک حمیدیان نیز با اشاره به اینکه همه ما روستازاده هستیم و تهران خشمگین به زحمت ما را در خود جای داده است، توضیح داد: به شهاب عزیز تبریک می گویم و باید بگویم که روی قله خطرناکی ایستاده است و افرادی مانند من با حسرت به این قله نگاه می کنند. امیدوارم پاسدار خوبی برای این جایگاه باشد.

شهاب حسینی بازیگر سینما نیز در این مراسم گفت: فکر می کردم هر جایزه جهانی یک خوش شانسی برای آورنده آن به همراه داشته باشد اما از زمانی که این جایزه را دریافت کردم برای من خوش یمنی نداشته است. از زمان ورود به فرودگاه که تدابیر مناسبی برای استقبال کنندگان فراهم نشده بود تا امروز. خوشحالم که بعد از این رگبارها که تحمل کردم، نسیمی به من وزید. من تمام تلاش خود را می کنم و تا جان در بدن دارم برای اعتلای ایران تلاش می کنم.

در بخش تقدیر از رضا میرکریمی کارگردان سینما منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما گفت: خوشحالم امشب در بین شخصیت هایی هستم که برای من قابل احترام هستند. رضا میرکریمی یکی از این افراد است که هم در حوزه نهادسازی فعالیت کرده و هم در حوزه شخصیت و هم در حوزه رفاقت از بهترین یاران بوده است.

فریدون شهبازی نیز درباره میرکریمی گفت: کارگردانان معمولا باید نسبت به تمام جنبه های یک فیلم احاطه داشته باشند اما بعضی از آنها با موسیقی آشنایی ندارند ولی میرکریمی از جمله کارگردانانی است که بهترین موسیقی را و بهترین آهنگساز را برای فیلم های خود انتخاب می کند و این جای تقدیر دارد.

رضا میرکریمی توضیح داد: برای من جای خوشحالی است که در بین این جمع تقدیر می شوم و از همین جا روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک می گویم.

در بخش تقدیر از فرهاد اصلانی نیز مهدی پاکدل گفت: باید از جامعه ای که نسبت خود را با هنر تعریف نمی کند بترسیم، طی این روزها دو خبر بسیار بد خواندم که می تواند برای ما هنرمندان نشانه باشد. اول اینکه خواندم منشی یک آموزشگاه موسیقی از آموزشگاه مورد نظر دزدی کرده است و قاضی دادگاه گفته است چون آموزشگاه مورد نظر فعل حرام انجام می دهد سرقت از آن حلال است، در خبر دوم خواندم یک خانم جوان ۳۰ ساله در تهران برای اینکه بخواهد ازدواج کند بچه ۴ ساله خود را مسموم و کشته است و این من را یاد تراژدی «مدآ» می اندازد. اگر ما به عنوان هنرمندان در حوزه هنر کم کاری نمی کردیم و تراژدی هایی مانند «مدآ» را روی صحنه می بردیم حتما این مشکلات کمتر رخ می داد. در مورد فرهاد اصلانی هم باید بگویم این هنرمند کوه کند تا فرهاد شود.

بیژن کامکار از جمله آهنگسازان و نوازندگان کشور نیز بیان کرد: خوشحالم که امروز فرهاد اصلانی که از خطه کردستان است تقدیر می شود و این باعث افتخار من است.

فرهاد اصلانی نیز بیان کرد: خوشحالم که در این سینمای پرافتخار سهم کوچکی را دارم. امیدوارم اتحاد هنرمندان در فضای فعلی که سرشار از فحاشی به هنر است از گذشته بیشتر شود.

در ادامه مراسم از نیوشا توکلیان، عکاس بین المللی ایران تقدیر شد.

آخرین تقدیر در این مراسم تقدیر از داریوش مهرجویی کارگردان سینما بود که گفت: بسیاری از هنرمندان در عرصه تئاتر و موسیقی آثار قابل توجهی را تولید می کنند که متاسفانه فضای مناسبی برای نمایش یا اجرای آنها وجود ندارد. امیدوارم فضای مناسبی برای فعالیت های هنری در کشور به وجود آید.

مهتاب کرامتی

حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

حسین پاکدل و همسرش در نشست مراسم رونمایی از باشگاه هواداران هنر

 حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

 حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

فرهاد اصلانی در مراسم رونمایی از باشگاه هواداران هنر

حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

 حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

فرهاد اصلانی و شهاب حسینی

حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

بازیگران در مراسم رونمایی از باشگاه هواداران هنر

 حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

هنرمندان در مراسم رونمایی از باشگاه هواداران هنر

 حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

داریوش مهرجویی در نشست رونمایی از سایت و باشگاه هواداران هنر

حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

نشست رونمایی از سایت و باشگاه هواداران هنر

 حضور بازیگران مشهور در نشست رونمایی از باشگاه هواداران هنر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:


کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

⭕️دیدگاه حاوی توهین به کاربران تایید نمیشود
⭕️اگر دیدگاهی توهین آمیز به کاربر یا مسئولین کشورمان اشتباهاً تایید شده در همان صفحه اعلام کنید تا حذف شود. تشکر.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)