حضور دختر بی حجاب در مراسم حج امسال + تصاویر

حضور دختر بی حجاب در مراسم حج امسال+ تصاویر

در روزهای اخیر تصاویری از یک زن بی حجاب در مراسم حج امسال در فضای مجازی منتشر شد.

اکنون یکی از خبرگزاری های عربی هویت این حاجیه بی حجاب (!) را بر ملاء کرده و او را دختر سعدالدین الحریری، نخست وزیر سابق لبنان و همپیمان عربستان سعودی معرفی کرده است.

مجله مراحم؛ در روزهای اخیر تصاویری از یک زن بی حجاب در مراسم حج امسال در فضای مجازی منتشر شد. اکنون یکی از خبرگزاری های عربی هویت این حاجیه بی حجاب (!) را بر ملاء کرده و او را دختر سعدالدین الحریری، نخست وزیر سابق لبنان و همپیمان عربستان سعودی معرفی کرده است.

مسلمانان سراسر جهان وقوع این رفتار خجالت آور را به شدت محکوم و عربستان سعودی را به دلیل کوتاهی های صورت گرفته و اجازه انجام مناسک حج به دختر سیاستمدار سابق لبنان بدون داشتن حجاب اسلامی، سرزنش کردند.

در این میان، بروز صحنه های شرم آوری اینچنینی که یک زن به اصطلاح مسلمان بدون رعایت شئونات اسلامی و بدون حجاب در کنار مردان در مسجد الحرام ایستاده و نماز بخواهد، مسلمانان مالزی را به بیشترین واکنش وا داشت.

مفتی برجسته مالزیایی «ذوالکفلی محمد البکری» با خجالت آور خواند این صحنه اعلام کرد: طبق اطلاعات به دست آمده این دختر دیوانه، دختر یکی از سیاستمداران لبنانی بوده ولی قانون الهی برای همه یکسان است و فرقی میان سیاستمداران و مردمان عادی در رعایت این قوانین وجود ندارد.

وی در ادامه گفتگو با روزنامه «مالزین تودی» اظهار داشت: رژیم آل سعود مسئول مستقیم این رخداد شرم آور است و این رژیم در راس همه فریبکاری ها و نفاق ها قرار دارد.

تصاویر منتشر شده تصویر «لولوء الحریری» است. وی دختر «سعدالدین الحریری» نخست وزیر اسبق لبنان و یکی از ثروتمندترین افراد جهان، و متولد سال ۲۰۰۱ میلادی است.

لازم به ذکر است، در حالی این تصاویر در فضای مجازی انتشار یافت که مفتی بدنام سعودی «عبدالعزیز بن عبدالله آل شیخ» اخیرا برای چندمین بار مخالفت شدید خود را با صدور گواهینامه و اجازه رانندگی زنان در خیابان های عربستان اعلام و آن را عملی شیطانی و نشان از ضعف روحی افراد خواند.

روز پنجشنبه گذشته این روحانی شرور وهابی در یکی از شبکه های تلوزیونی عربستان با تاکید بر فتوای خود مبنی بر حرمت رانندگی زنان مدعی شد: اگر زنان رانندگی کنند مشکلات زیادی برای خانواده های آنان به وجود می آید و مردان نمی دانند که زنان و دخترانشان به کجا می روند.

 

عکس بی حجاب دختر سعدالدین الحریری در حج امسال

دختر بی حجاب در مراسم حج,حضور دختر بی حجاب در کعبه,عکس دختر بی حجاب در حج
دختر بی حجاب در مراسم حج,حضور دختر بی حجاب در کعبه,عکس دختر بی حجاب در حج

«لولوء الحریری» حاجیه بی حجاب در حج امسال

%image_alt%

«لولوء الحریری» عکس دختر بی حجاب در حج

%image_alt%✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

  • چرا پس آسمون ترک بر نمیداره و زمین دهن باز نمیکنه و کسی سنگ نمیشه و و…..اتفاق نمیفته ؟
   خدا خیلیییییییییی مردی ،بنازمت که نازنینی (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ)

 1. حج…
  بت خانه شده
  وقتی قراره با پولش هزاران نفر کشته بشن دیگه حج نیس
  هدف حج نزدیکی مسلمینه ولی از پولش‌…
  خدا مکه خونه خودش ننشسته که ما بریم خدمتش خدا همه جا هس پس بنظرم تا آل سقوط هستن حج بی ارزشه
  از ما که معلومه آبی گرم نمیشه خدا خودش خونش رو از دست این وهابی ها آزاد کنه

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)