حمله عربستانی‌ها به حسن یزدانی +عکس

به گزارش مجله مراحم؛ روزنامه سبق عربستان بدون دلیل به حسن یزدانی قهرمان ایرانی المپیک ریو حمله شدیدی کرده است. به نوشته وطن، این روزنامه پرتیراژ طی گزارشی، حسن یزدانی را با قهرمان مصری المپیک ۱۹۸۴ جودو مقایسه نمود و از وی به عنوان قهرمان واقعی یاد کرد.

بنابر این گزارش، روزنامه سبق مدعی شده است که حسن یزدانی از آسیب دیدن رقیب روسی خود از ناحیه ابرو سوءاستفاده کرد که این قهرمانی ورزشکار ایرانی از لحاظ جوانمردی هیچگاه با قهرمانی ورزشکار مصری در المپیک ۱۹۸۴ نمی توان مقایسه کرد.

به نوشته سبق روزنامه شبه رسمی سعودی، ‘محمد رشوان’ مصری در المپیک ۱۹۸۴ آمریکا به خاطر آسیب دیدن رقیب خود حاضر نشد تا ضربه نهایی را به وی بزند و از گرفتن مدال المپیک صرف نظر کرد و برخلاف قهرمان ایرانی، روح جوانمردی را به نمایش گذاشت.

خاطرنشان می شود که حسن یزدانی با شکست حریف روس قهرمان کشتی آزاد وزن ۷۴ کیلوگرم المپیک ریو ۲۰۱۶ برزیل شد و سومین مدال طلای کاروان ورزشی ایران را کسب کرد.

حمله سعودی ها به حسن یزدانی, اهانت روزنامه عربستانی به حسن یزدانی, مقایسه حسن روحانی به جودوکار مصری, حمله روزنامه صعودی به کشتی گیر ایرانی

عکس حمله سعودی‌ها به حسن یزدانی
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۶ دیدگاه

 1. جوون ایرونی

  اون یا علی روی سینه حسن یزدانی حسابی سوزونده اون وهابی های کثیف رو …. دمش گرم حسن یزدانی شیره خار چشم اون سوسمار خورها شد

 2. مثلا میخواد دو به هم زنی کنه بین ایران و روسیه
  احمق
  البطه بعضی از ما ها هم در مورد بهداد سلیمی و اون عراقی این کار رو کردیم
  تیز باشیم (ماااچ)

 3. ناصر از قدیم

  عجب احمقایی هستن، آخه خراش ابرو چه ربطی به کشتی داره؟؟ خوبه طرف اول شش هیچ جلو بودا، با همین زخم و خراش تونست تا فینال بیاد، حالا چون به یه ایرانی باخته مصدوم حساب میشه، اصلا شما رو چه به اظهار نظر درباره ایرانیا؟؟ جمش کنین وهابی های کثیف (شادی) (شادی)

 4. ب واق واق سگ آدم اهمیت نمیده حرومزاده های ملخ خور

 5. شعور یه چیز ذاتیه که کلا عربستانیا ندارن (تماشا) (تماشا) (تماشا) (تماشا) (تماشا)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)