جنگ جهانی سوم در راه است! حمله ناتو با ۸۰۰ جنگنده به سوریه

طرح حمله ناتو به سوریه با ۸۰۰ جنگنده/ وقت آن رسیده که کار را تمام کرد

  “با پیروزی ارتش سوریه بعد از ۵ سال درگیری، درخشش هرچه بیشتر ستاره روسیه و سیطره این کشور بر بیش از نیمی از خاورمیانه و افول ستاره ناتو و در نتیجه وخامت اوضاع در ترکیه و عربستان را به دنبال خواهد داشت.”

«منابعی در مسکو و برلین از طرح ناتو برای حمله به ارتش سوریه و هم‌پیمانانش با بیش از ۸۰۰ جنگنده و مشارکت ۱۴ کشور و حمایت مالی عربستان خبر دادند.»
 

%image_alt%

طرح حمله ناتو به سوریه با ۸۰۰ جنگنده

بنا بر این گزارش، این منابع تأکید کردند که توقف هماهنگی واشنگتن با مسکو و ادامه پیشروی ارتش سوریه در حلب ناتو را به این فکر واداشته که هیچ گریزی از انجام عملیات گسترده نظامی علیه ارتش سوریه نیست

 

به نوشته رای الیوم، از آنجا که آزادسازی  شهر حلب به دست ارتش سوریه به معنای باز شدن در به روی پیروزی‌های بزرگتر و کنترل ارتش سوریه بر تمامی خاک این کشور است، ناتو می خواهد طرح حمله به سوریه را اجرا کند.

 

از سویی هم  ادامه حملات ارتش سوریه و هم‌پیمانانش علیه مواضع گروه‌های مسلح نشان می‌دهد که ارتش سوریه تنها یک سال دیگر برای آزادسازی کامل خاک سوریه و به شکست کشاندن طرح تجزیه زمان لازم دارد.

 

با پیروزی ارتش سوریه بعداز ۵ سال درگیری، درخشش هرچه بیشتر ستاره روسیه و سیطره این کشور بر بیش از نیمی از خاورمیانه، شکست طرح به حاشیه راندن روسیه، افول ستاره ناتو و در نتیجه وخامت اوضاع در ترکیه، عربستان و کشورهای حوزه خلیج فارس را به دنبال خواهد داشت.

 

 خروج پیروزمندانه سوریه از جنگ، باعث خواهد شد تا موضع سیاسی و نظامی این کشور در منطقه و همچنین حزب الله در قبال اسرائیل تقویت شود و آن‌ها را در موضع قدرت در هرگونه مذاکرات صلح قرار می‌دهد.

 

وزارت خارجه روسیه نیز نگرانی خود را از تعلیق کانال‌های ارتباطی واشنگتن با مسکو درباره سوریه ابراز داشت. به عقیده مسکو این اقدام به معنای بازگشت آمریکا به راهکار نظامی است.

 

سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه نیز تأکید کرد که جایگزین شکست واشنگتن در همکاری با روسیه درباره سوریه راهکار نظامی است که بر همان هدف دیرینه متمرکز است. این هدف سرنگونی رئیس‌جمهور مشروع سوریه است.

 

سازمان اطلاعات نظامی روسیه از طرح ناتو اطلاع داشت برای همین سامانه‌ موشکی اس ۳۰۰ را فورا به سوریه فرستاد. روس‌ها می گویند که این سامانه جدید در پایگاه حمیمیم مستقر می کند.

 

براساس این طرح، حمله هوایی فوری بین سه تا پنج روز انجام شده و مرکز فرماندهی و ستاد ارتش سوریه در دمشق را هدف قرار می‌دهد. همچنین این طرح بر ترور فرماندهان عالی ارتش سوریه و حمله به مراکز تحت سیطره نیروهای دولتی در اطراف دمشق، حلب و لاذقیه متمرکز است.

 

در این حملات ۸۰۰ جنگنده شرکت می‌کنند که همگی از ترکیه و اردن و دریای مدیترانه به پرواز درخواهند آمد. موشک‌های کروز و توماهاوک نیز از دریای مدیترانه و پایگاه‌های آمریکا در حوزه خلیج فارس شلیک می‌شوند. این جنگنده‌ها از حضور حریمی که موشک‌های اس۴۰۰ روسیه در آنجا مستقر هستند، خودداری خواهند کرد برای همین ورود آن‌ها از شمال شرق، عراق، اردن و فلسطین خواهد بود.

 

به گفته این منابع، هیچ گونه مداخله زمینی صورت نخواهد گرفت و افراد مسلح وابسته به آمریکا برای حمله گسترده به تمامی مناطقی که قبلا به دست ناتو بمباران شده، آماده می‌شوند. این اقدام پس از ورود کامیون‌های سلاح آمریکایی از طریق اردن و ترکیه صورت خواهد گرفت.

%image_alt%

 

منابع اعلام کردند که موعد این عملیات ظرف چند روز آینده خواهد بود و احتمالا از ماه جاری میلادی تجاوز نکند. اما در صورت دستیابی به آتش‌بس این طرح به شکل موقت متوقف خواهد شد. اسرائیل هم تنها در صورتی که اوضاع وخیم‌تر شود در این عملیات شرکت خواهد کرد. شکست آمریکا و هم‌پیمانانش در جنگ سوریه به معنای سقوط این هم‌پیمانان برای همیشه است

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:


کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

۶ دیدگاه

 1. حمله ناتو به سوریه و زدن نیروهاش جان فرماندهان و مدافعان ایرانی حرم رو هم تهدید میکنه و اگه این موضوع رخ بده دیگه میدان نبرد محدود به حلب و سوریه نمیشه و …
  0  0
  • مهرداد از کرمان

   بذار جنگ بشه برادر مرگ یکبار شیون هم یکبار باید کار این تروریستها یک سر بشه ایران هم جنگ و میکشونه به این کشورهای عرب خوک صفت اینطوری نمیتونن یک جا تمرکز داشته باشن روسیه هم کارشو بلده چطوری با این ناتو برخورد کنه
   0   0
 2. اینو که گفتم. خاک بریز رو شصتم مراحم جون
  0  0
 3. سرباز جنگ جهانی2

  جنگ نمیشه نترسید
  0  0
 4. سنگ بزرگ علامت نزدنه !

  این تیتر بیشتر به درد فیلمهای علمی تخیلی میخوره تا وضعیت سوریه !!!
  0  0
 5. اسم سایت به جای مراحم به زار سانسور چی .
  0  0
⭕️دیدگاه حاوی توهین به کاربران تایید نمیشود
⭕️اگر دیدگاهی توهین آمیز به کاربر یا مسئولین کشورمان اشتباهاً تایید شده در همان صفحه اعلام کنید تا حذف شود. تشکر.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)