حمید گودرزی از همسرش جدا شد + مصاحبه

همسر حمید گودرزی که اکنون در آمریکا به سر می برد، به خبر طلاقشان واکنش نشان داد.
 
 
همسر حمید گودرزی
 
 
ماندانا دانشور در نامه ای در خصوص اتفاقات میان وی و حمید گودرزی نوشت: بعنوان دفاع از شرافت زن ایرانی باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.
 
در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما می رسانم.
 
اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند. بدانید به من و روح من چه گذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب ۵۰۰ برگی می شود در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری نبود!
 
از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۱ دیدگاه

  1. کجا بود خوندم حمید گودرزی گفته بود زنم میخواد بره امریکا ولی من کشورمو ترک نمیکنم واسه همین طلاق گرفت!!!
    اصن به ما چه. (سوت) (سوت) (سوت) (سوت) (سوت)

  2. هیزززززززززز بدبخت

  3. ایا این حمیدی چیکارش کرده حتما خیانتم در کاره که راضی شده قید همه چیا بزنه وبرع خارج درست میگم؟

  4. ایش
    چون که هنرمنده نباید هر غلطی دلش میخواد بکنه بی شعور (زبون)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)