خداحافظ آقای احمدی نژاد

احمدی نژاد از کاندیدای ریاست جمهوری منع شد

 

http://morahem.com/majale/wp-content/uploads/2016/09/IMG18375473.jpg

 

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: احمدی نژاد به عنوان یکی از گزینه های قوی برای انتخابات ریاست جمهوری از ورود به انتخابات منع شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در نشست ماهانه این تشکل سیاسی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر در سال آینده اظهار کرد: فعلا فضا، فضای بغرنجی است اما همه تلاش خود را می کنیم تا اصولگرایان به جمع بندی واحد و اجماع برسند. کار، کار سختی است البته در انتخابات مجلس دهم یک تجربه و تمرینی شد و در برخی بخش ها خوب عمل کردیم و موفقیت های قابل توجهی را داشتیم و باید نقاط قوت خود را اضافه و از نقاط ضعف خود کم کنیم.

وی با اشاره به انتخابات شوراها گفت: شوراهای شهر پارلمان های منطقه ای هستند اما به دلیل اینکه دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها همزمان شده است عملا انتخابات شوراها تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری قرار می گیرد.

باهنر افزود: شوراهای شهر و روستا وظیفه مهمی بر عهده دارند و می توانند در عمران و آبادانی شهرها نقش آفرینی کنند. من توصیه می کنم دوستان اصولگرا در تهران و شهرستانها بحث انتخابات شوراهای شهر را کلید بزنند و ما هم در تهران سعی می کنیم در مسئله انتخابات شوراها به وحدت برسیم.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین تاکید کرد: انتخابات ریاست جمهوری پیچیدگی های خاص خودش را دارد همانطور که در خبرها شنیدید و قرار بود رسانه ای نشود اما بالاخره رسانه ای شد. آقای احمدی نژاد به عنوان یکی از گزینه های قوی برای انتخابات ریاست جمهوری به دلایل متنوع از ورود به انتخابات منع شده است.

وی افزود: ما از نظر سیاست راهبردی توصیه می کنیم نه مخالفین احمدی نژاد از منع شدن وی اظهار شعف کنند و نه دوستان وی خیلی دمق شوند و در حالت کما و اغما بروند. سعی کنید عکس العمل هایتان در رسانه ها عکس العملی معتدل باشد یعنی هم شادی و شعف زیاد هزینه ای را برای آینده دارد و هم افسرده شدن به نفع مصالح نظام نیست.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: سیاست ما درباره هر کدام از کاندیداها که مطرح می شوند این است که فعلا گزینه های در معرض انتخابات را بررسی می کنیم البته نقاط ضعف و قوت را هم می گوییم ولی نه ایجابی و نه سلبی در رابطه با کسی موضع گیری نخواهیم کرد.

باهنر در پایان گفت: امیدواریم در انتخابات ریاست جمهوری یک کاندیدای واحد، کارآمد، محبوب و مقبول داشته باشیم زیرا در این نوع انتخابات هم کارآمدی نامزد و هم محبوبیت وی مورد نظر است.

 

ایستادن دختر جلوی کاروان احمدی نژاد,ایتادن یک دختر جلو احمدی نژاد
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۰ دیدگاه

 1. محمد از ساوه

  عکس اخری یه دنیا معنا داره دم دختره گرم

  • من به نمایندگی مردم ایران از دولت آمریکا خواهشمندم پول های بلوکه شده ایران رو همون جا نگه داره….
   جاش امن تره….! (خنده) (خنده) (خنده)
   والا اینجا گم میشه اونم یهویی (مسخره) (مسخره)

   • صعود به اورست ۱۳ روز به طول می انجامد،
    اما سقوط از آن فقط ۸ ثانیه.!
    ساختن روابط مدتها به طول می انجامد اما از بین بردن آن فقط در چند ثانیه!!!!
    با این چوپان کلا سقوط کردیم

   • تمام دارایی های گاندی در هنگام مرگ!
    دارایی های بعضی از مدیران مملکتمون هم در هنگام مرگ باید دیدنی باشه. فکر کن جای عینک و کتاب باید دکل نفتی و کشتی بزارن!
    (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

 2. این همه آلو خورده مسهل خورده خودشو آماده کرده بیاد ت ر بزنه تو مملکت، حالا منع شده،گناه داره آخه

 3. باز حداقل اون قدر جسارت داشت مثل بعضی ها که تشنه قدرت بودن کشور رو به شورش کشیدن و گرا میدادن به دشمن،از حرف رهبری اطاعت کرد و به مصلحت کشور نگاه کرد نه مثل سران فتنه که به نصیحت ها رهبر گوش نکردن

  • رهبری به خیلیا یه زمانی توصیه هایی کرد که گوش نکردند و نتیجش هم دیدند.
   احمدی نژاد نیومد چون دوقطبی اساسی در کشور بوجود میومد و دوستان هم سابقه قبول نکردن نتایج رو دارن احتمالا دوباره شورش میکردن اون وقت توی این شرایط منطقه هر عقب افتاده ای هم میدونه پول سعودی و فکر صهونیست مسئله درست میکرد.
   من طرفدار احمدی نژاد نیستم ولی از دروغگویی و ترسویی این دولت هم حالم بهم میخوره. دو دیپلمات فرانسوی و انگلیسی اومدن از جاهای نظامی و حساس فیلم گرفتن بعدش دولت میگه با مجوز من بوده!!!
   شما که میدونی این فیلما بعدا کجا استفاده میشه خیلی غلط کردی مجوز دادی
   ما نه جوگیر شدیم و نه توهم زدیم ولی اینطور پیش بره …

   • خوب حالا محمود نیاد کاندیدای مورد حمایتش را میفرسته اونوقت بعضی ها که میخواهند به توصیه ی رهبر عمل کنند به کاندید مورد حمایت محمود رای میدهند یا نه؟

 4. بای بای (بای بای) (بای بای) (بای بای)

 5. کار روحانی و مسهل خوردنش تا سالهای سال زبانزد خاص و عام میشه اصلا همه میدونن چقدر وضعیت کشورو قهوه ای کرده.ان شاالله اصلح ترین انتخاب بشه ما ک جز دزدی ندیدیم

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)