خودسوزی مرد میانسال مقابل شورای شهر تهران

 

صبح امروز مردی میانسال در مقابل ساختمان ۲ شورای شهر تهران اقدام به خودسوزی کرد.این خودسوزی هنگام ملاقات مردمی میرزایی، مسئول ملاقات شهرداری تهران رخ داده است.

خودسوزی مرد میانسال با حضور به موقع حراست شورای شهر مهار شد و مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل گردید

پس از آنکه صبح امروز مردی چهل ساله به دلیل درخواست کمک برای تهیه جهیزیه دختر خویش و عدم پاسخگویی مناسب دفتر ملاقات مردمی شهردار تهران ، اقدام به خودسوزی کرده بود با تلاش حراست ساختمان شماره دو و تیم اورژانس کنترل شد. بنده و دکتر حافظی بالای سر مصدوم حاضر شدیم که با معاینه دکتر حافظی سوختگی ۱۵ تا ۲۰ درصد تخمین زده شده است.

 

به گزارش  مجله مراحم : روزیکشنبه به نقل از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، شهرام گیل آبادی با اشاره به خودسوزی مردی ۴۰ ساله مقابل ساحتمان شماره دو شورای اسلامی شهر تهران، علت آن را مشکلات روحی این شخص عنوان کرد.
وی با بیان اینکه شهرداری در گذشته نیز مساعدت لازم را با این فرد داشته افزود: این شخص چهار دوره متوالی در میدان میوه و تره بار ازگل غرفه داشته اما سال جاری امکان تمدید آن وجود نداشته است و این مطلب به وی اعلام شد.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در عین حال تصریح کرد: این در حالیست که فرد مورد نظر اصرار بر تمدید غرفه اش داشته است؛ در این میان شهرداری تهران به وی قول مساعد داده بوده که مشکل ودیعه مسکن وی را از دستگاه های مسئول پیگیری کند.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

 1. بیچاره مردم یکی تحملش زیاده و دیگری اما نه

 2. لطفا در خبر متذکر بشوید طرف جانباز ۲۵ درصد بوده و مشکل مالی داشته نه روحی. تنها درخواستش هم این بود غرفه رو ازش نگیرن.
  انگار خبر رو خبرگزاریهای کره شمالی تهیه کردن. شهرداری شده قهرمان: حضور به موقع حراست، مساعدت شهرداری

 3. توجیه شون منو هلاک کرد (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی)
  طرف رو روانی خطاب میکنن (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی)

  روانی خودتونین که اینقدر به یارو سخت گذشته که از جونش سیر شده (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی)

  امیدوارم خودتون جلوی خونواده شرمنده و سرافکنده بشین تا درک کنین مردم چی میکشن

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)