درگیری سرمربی لهستان با بازیکنان والیبال ایران در ریو + تصاویر

 

به گزارش مجله مراحم :در پایان رقابت والیبال ایران و لهستان در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو میان بازیکنان دو تیم درگیری صورت گرفت.

سعید معروف، حمزه زرینی، شهرام محمودی بازیکنان و نوید مشجری آنالیزور تیم ملی ایران در انتهای ست پنجم این دیدار که با برتری لهستانی‌ها همراه بود، با کوبیاک و کورک و چند تن از اعضای کادر فنی لهستان درگیری لفظی پیدا کردند.

در حالی که ایران برای امتیاز آخر درخواست چلنج داده بود، بازیکنان لهستان به این موضوع بی‌اعتنا بودند و شروع به خوشحالی کردند. همین باعث ناراحتی بازیکنان ایران شد. در پایان نیز دو تیم به بر اساس روال معمول بعد از پایان بازی با یکدیگر دست ندادند و تنها محمد موسوی و چند نفر دیگر  با چند بازیکنان لهستان پروتکل را اجرا کردند. 

در این میان امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال نیز تلاش کرد بازیکنان دو تیم را جدا و از درگیری بیشتر بین آن‌ها جلوگیری کند.

دو تیم ملی والیبال ایران و لهستان در دومین بازی خود در المپیک به مصاف هم رفتند که در پایان لهستان موفق شد ۳ بر ۲ برابر ایران به برتری برسد.

 

درگیری والیبالیست های ایران و لهستان در پایان مسابقه+عکس
http://www.fardanews.com/files/fa/news/1395/5/20/403313_121.jpg
 
http://tag.ir/wp-content/uploads/2016/08/2016-08-10_06-37-28-400x260.png
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۷ دیدگاه

  1. این یارو کلن هی رو اعصاب سیدمون راه میره قبلنم دعواشون شده بود این سیده مام بی اعصابه ولی درکل دم سید گرم غیرتی شد (عشق) (تشویق)

  2. اصلا سرمربی لهستان روانیه
    اعصاب نداره (شکلک)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)