درگیری شدید بر سر انتقال اب در چهار محال وبختیاری

 در جریان درگیری ها بر سر انتقال اب  در چهار محال و بختیاری چند خودرو به اتش کشیده شد.
 
درگیری‌های مردم بلداجی تا ساعت ۱۴ دیروز هیچ کشته‌ای نداشته است اما تعدادی از خودروها در جریان این درگیری‌ها به آتش کشیده شده‌است.
 
درگیری مردم در چهارمحال و بختیاری درگیری مردم در چهارمحال و بختیاری / چند خودرو به آتش کشیده شد +عکس

 
 

امیرعباس سلطانی  با اشاره به درگیری‌ در بلداجی استان چهار محال و بختیاری، اعلام کرد: در جریان انتقال آب از منطقه چفاخور به سفیددشت، درگیری‌هایی میان مردم صورت گرفته است.

نماینده پیشین مردم بروجن در مجلس گفت: هدف از انتقال آب، استفاده در کارخانه فولاد دو میلیون تنی به‌عنوان یکی از هفت کارخانه اصلی فولاد کشور بود که گویا با مخالفت مردم بلداجی روبرو شده است.

 

 

او گفت: بنابر اطلاعاتی که تاکنون به دست بنده رسیده، این درگیری‌ها هیچ کشته‌ای به همراه نداشته است، اما گویا تعدادی از خودروها در جریان این درگیری‌ها به آتش کشیده شده‌اند
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۴ دیدگاه

 1. با سلام.
  واقعا مسخره است به مردم چهارمحال اجازه برداشت آب نمیدن واسه کشاورزی ولی تالاب مهم چغاخور باید خشک بشه واسه اصفهان.
  کارون و زاینده رود کم بود…??
  مردم این استانم حق زندگی دارن, تا کی باید توسط اصفهان استعمار بشن…
  کی گفته یه استان کویری باید کارخونه های مهم فولاد داشته باشه, اصفهان کم بود یزدم اضافه شده. واقعا باید به مدیرای این مملکت مدال بدن.
  واقعا حق دارن, برخی روستاهای این استان آب ندارن, بعد تو این بحران بی آبی فولاد و جریان یافتن زاینده رود در اصفهان حیاتی هست!!! فقط واسه اینکه اصفهان وزیر و وکیل در کابینه و دستگاه اجرایی زیاد داره.
  این مدیریت صحیح و البته سالم در این کشور هست.
  و واقعا جای تاسف داره. ت

  • تقصیر مناطق لر نشین که سکوت کردند…باید حق را به زور گرفت….نفت و اب وگاز و همه چی رواز لرها گرفتن وشهرهای دیگر را باد کردن…ومناطق لرنشین را بیکار…

   • حق با شماست و متاسفانه خیلی بد که در یک مملکت همچین دیدگاهی بوجود بیاد که حقمون رو از اصفهان و بقیه مملکت بگیریم و یا نذاریم حقمون رو بخورن.
    اصفهان یه استان “”خشکه”” که می خواد توریسم، جاذبه های زیست محیطی، صنایع بزرگ، کشاورزی (صیفی و برنج کاری)، هوای سالم و همه فاکتور های مطلوب رو داشته باشه حتی با قیمت نابودی بقیه استان ها.(طمع…)
    اگه یه نظر سنجی در مورد محبوبیت اصفهان در استان های لرستان، خوزستان و چهارمحال و بختیاری انجام بشه نتایج جالبی خواهد داشت.

    • لرها باید حق خودشونو بگیرن…زمانی مسجد سلیمان وشهرهای لرنشین اباد بود و مردم فقیر لر حداقل ۵۰راس دام داشتن حالا چی؟؟؟؟

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)