دسته گل به آب دادن پسر ۱۳ساله برای تازه عروس !!

دسته گل به آب دادن پسر ۱۳ساله برای تازه عروس

دست گل به آب دادن پسرک 13 سالهدسته گل به آب دادن پسر ۱۳ساله

 

مجله مراحم : ماجرا از زمانی شروع می شود که عروس جوان در گوشی موبایل خود تصاویر مستهجن دریافت می کند و ماجرا شروع می شود.

تازه ازدواج کرده‌ام. یک خواستگار داشتم که جواب رد دادم. شوهرم مرد خوبی است. ناصر نسبت به خواستگار قبلی‌ام حساسیت بیش‌ازحدی دارد. متاسفانه دو هفته بعد از زندگی‌مان یک مزاحم تلفنی پیدا کردم.
 

او از طریق پیامک و تلگرام برایم مطالب زشت و عکس‌های زننده‌ای ارسال می‌کرد. بیشتر این مزاحمت‌ها نیمه‌های شب یا بعدازظهرها بود. مانده بودم چه‌کار کنم. موضوع را از شوهرم مخفی نگه داشتم؛ اما او خیلی زود فهمید کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه است.

ناصر که از شدت عصبانیت کنترلی بر اعصاب و رفتار خود نداشت، به سراغ خواستگار قبلی‌ام رفت. آن‌ها با هم دست‌به‌یقه شدند. شوهرم او را هدف ضرب‌وشتم قرار داد. با ضربه‌ای که به سر خواستگار قبلی‌ام زده بود، کارشان بیخ پیدا کرد. خانواده مصدوم از ما شکایت کردند.

ما هم شاکی شدیم؛ اما با پیگیری‌های قانونی، واقعیتی تلخ نمایان شد. شاید باورتان نشود کسی که برایم ایجاد مزاحمت می‌کرد و نزدیک بود زندگی‌ام را نابود کند، پسربچه‌ای سیزده‌ساله است. او گوشی تلفن مادرش را به‌بهانه بازی یا درمواقع استراحت می‌گرفت و…. در این ماجرا من و شوهرم خودمان را سر زبان دوست و آشنا انداختیم

و جز شرمندگی و روسیاهی چیزی برایمان باقی ‌نماند؛ البته مادر و پدر پسر بچه‌مزاحم که خانواده‌ای آبرومند هستند و نمی‌دانستند پسرشان در چه اوضاع و افکاری است نیز ابراز شرمندگی و خجالت می‌کنند. ای کاش قبل از آنکه تصمیم عجولانه‌ای بگیریم، از قانون کمک می‌گرفتیم. امکان داشت شوهرم مرتکب قتلی بشود و جوانی بی‌گناه جان خود را از دست بدهد
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵ دیدگاه

  1. مهرداد از کرمان

    (خنده زیاد) به قول لرها با اجازه از سالار (بای بارون میاره تیتالی جنگ)

  2. وقتی دست یه بچه پنج شش ساله گوشی و تبلت میدیم و ژست روشن فکرانه ایی هم میگیریم همین میشه…والا من هنوزم تبلت و گوشی اندرودی ندارم تا زمانی که ضرورت نیاز واقعی بهش نداشته باشم دلیلی نمیبینم داشته باشم…پیام و حرف با دوست و اشنا با گوشی ساده هم امکانپذیر…ارسال تصویر و صحبت با هر کسی!!!آیا واقعا نیاز ضروریمون؟؟؟که این همه معتادش شدیم؟؟؟؟ (بی تقصیر) یا همین مراحم اومدن واقعا معتادش شدم یکی ترکم بده برم پله های ترقیم طی کنم خیر سرم پشت کنکوری اما اینبار هم قبول نشم آبروم میره(خنده زیاد) (خنده زیاد)

  3. آیا این نوجوان سیزده با آن نوجوان سیزده ساله حماسه ساز تلگرام نسبتی دارد.

  4. دوستان یک سوال خیلی مهم
    مادر اون بچه سیزده ساله که خانواده آبرومندی هم بودند که بچه ۱۳ساله شون گوشی مامانش را برمیداشته و باهاش این کار را میکرده چه جور آبرو مندی بوده؟یعنی تو گوشی مامانش از این فیلم و عکس های مستهجن بوده که بچه شون هم واسه این زنه میفرستاده؟نکنه مامانه مشکل فنی داشته؟

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)