راهی سریع و آسان برای رفع چروک لباس در سفر + ترفند

 
 
برای شما هم اتفاق افتاده در سفر وقتی به سراغ لباس‌های‌تان می‌روید تا جایگزین لباس فعلی خود کنید ناگهان لباس‌های چروک شده، ذوق و شوق لباس جدید پوشیدن را به کل از بین می‌برد و منصرف‌تان می‌کند.
 
 

http://www.beytoote.com/images/stories/housekeeping/hou11451.jpg
 

 
 مجله مراح : بشیر قلی‌زاده سرچشمه: برای شما هم اتفاق افتاده در سفر وقتی به سراغ لباس‌های‌تان می‌روید تا جایگزین لباس فعلی خود کنید ناگهان لباس‌های چروک شده، ذوق و شوق لباس جدید پوشیدن را به کل از بین می‌برد و منصرف‌تان می‌کند. البته برای رفع این مشکل راه‌حل بسیار آسانی وجود دارد تا از از شر لباس‌های چروک در سفر راحت شوید، کافی‌ست یک اسپری کوچک آب همراه‌تان باشد تا از این معظل رهایی یابید.  
 

 
کمی رطوبت می‌تواند لباس‌های شما را از آن چروک کسالت‌آور رهایی بخشد، آب خاصیت شل کردن الیاف نخی، در پارچه‌ها را دارد به همین خاطر با اسپری کردن لباس چروک با آب و پهن کرد آن در جای صاف شما می‌توانید مقدار زیادی از چروک لباس‌ها را برطرف کنید از آنجایی که در سفر‌های هوایی حمل مایعات به هر عنوان در داخل هواپیما ممنوع می‌باشد شما می توانید آب بطری اسپری را خالی کرده و سپس وقتی به هتل محل اقامت خود رسیدید دوباره آن را پر کنید.
 
لازم به ذکر است به میزان رطوبت آن محلی که سفر کرده‌اید می‌توانید لباس‌ها را اسپری کنید فقط چند دقیقه‌ای به لباس‌های اسپری شده مهلت دهید تا آب به بافت آن نفوذ کرده و باعث شل شدن الیاف آن شود، سپس با خیال راحت از لبا‌س‌های اسپری شده استفاده کنید. اینکار در مواقعی است که شما به اتو دسترسی نداشته یا وقت اتو کردن نداشته باشید وگرنه قطعا برای صاف کردن لباس اتو کارایی خیلی بیشتری دارد.  
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:


کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

⭕️دیدگاه حاوی توهین به کاربران تایید نمیشود
⭕️اگر دیدگاهی توهین آمیز به کاربر یا مسئولین کشورمان اشتباهاً تایید شده در همان صفحه اعلام کنید تا حذف شود. تشکر.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)