عاقبت مردی که با زن عمویش رابطه جنسی داشت

عاقبت مردی که با زن عمویش رابطه جنسی داشت
 
 
در یکی از روزهای آغازین گرم تابستانی، برای مصاحبه با مجید که دیگر گرد پیری روی موهایش نشسته بود و به بهانه خیانت در یک اقدام جنون‌آمیز، ناباورانه با شلیک چند گلوله همسر و برادر زاده خود را به قتل رسانده بود، راهی زندان شدم تا با انجام گفتگویی هر چند بسیار تلخ با او، فراز و نشیب های گوناگون زندگیش را مورد واکاوی دقیق قرار دهم تا شاید درس عبرتی برای دیگرانی که چون او فکر کرده و می خواهند در راهی که او قدم گذاشت، قدم بگذارند، باشد تا خود با خواندن سرگذشت وحشتناک زندگی او به یک ارزیابی ونتیجه گیری منطقی از رفتار و اعمال خود رسیده و هرگز در راهی که جز تباهی و ویرانی زندگی خود و دیگران، ثمر های در پی نخواهد داشت، قدم نگذارند.

با سارا چگونه آشنا شدی؟
یکی از بستگان سارا او را به من معرفی کرد و ما در ابتدا به عقد موقّت یکدیگر درآمدیم. امّا چون درخانواده ما اینگونه ازدوج ها چندان مرسم نبود، خود من پس از یک ماه به سارا پیشنهاد دادم که عقد دایم کنیم که همین گونه هم شد و ما به عقد دایم یکدیگر درآمدیم.
 
سارا یک دختر داشت و خودش نیز چند سالی از تو بزرگتر بود، نظرخانواده ات درباره این ازدواج چه بود؟
پدرم که در قید حیات نبود، مادرم نیز وقتی فهمید سخت با ازدواج من مخالفت کرد، ولی چون من در توهّمات شیشه ای خود بودم، به حرف مادر و سایر افراد خانواده ام ‌گوش نداده و با ازدواج با سارا غلام حلقه به گوش او شدم.
 
آیا ازدواج تو با یک زن مطلّقه درست بود؟
سارا با نگاه جادویی خود هر فکر و اندیشه ای را از من گرفته و به تمامی من را جادو کرده بود و من تنها عروسک خیمه شب بازی او بوده و نقش هایی را که او به من می سپردبه خوبی بازی می کردم.
 
اختلاف شما چطور شروع شد؟
بعد از این که سارا با ترفندهای خاص خود تنها خانه ام را نیز از من گرفت، متوجّه شدم که دیگر همه دارایی‌ام را از دست داده‌ام. او مرتب به بهانه های مختلف از من پول می‌خواست، امّا من دیگر چندان پولی برایم باقی نمانده بود و تمامی املاک و دارایی های خود را نیز یا به او بخشیده و یا در راه مصرف مواد هزینه کرده بودم و به سختی امورات زندگی را گذرانده و تنها از طریق درآمد ناچیز کارگاه اجاره ای کوچک تراشکاری خود، هزینه های زندگی ام را تامین می کردم.
 
به خاطر مشکلاتی که داشتی، هیچگاه از کسی مشورت نمی‌گرفتی؟
از خانواده ام مشورت می‌گرفتم و آنها پیوسته به من می‌گفتند سارا را طلاق بده! ولی من دلباخته سارا و از همه مهمتر آن که صاحب دختری به نام سپیده از او بودم.
 
شرایط مالی تو چگونه بود؟
من درخانواده ای ثروتمند زندگی می کردم و پدرم تاجر فرش بود و همیشه از تمامی امکانات زندگی برخوردار و از طریق او اموال فراونی به من به ارث رسیده بود.
 
چه شد که معتاد شدی؟
داستانش طولانی است ولی یکی از عوامل اصلیش سارا بود که با او در یک میهمانی شبانه آشنا شده و سرانجام رفته رفته با مصرف تفریحی و تشویق های پی در پی سارا و دیگر دوستانش معتاد شدم.
 
یعنی سارا خودش آشکارا تو رو به مصرف مواد فرا می خواند؟
نه! ولی چون او بود که من را با دوستان خلافکارش که در کار قاچاق مواد مخدّر بودند آشنا کرد، زمینه اصلی معتاد شدن من نیز از فکر پلید او شکل گرفت.
 
چرا به کار قاچاق مواد مخدر دست زدی؟ تو که شرایط مالی زندگیت خوب بود؟!
اوایل خوب بود ولی همه آنچه داشتم و از پدرم به من به ارث رسیده بود، یا صرف مخارج بیهوده سارا و دخترم و یا صرف خرید مواد برای مصرف خودم می شد، البتّه در آغاز جوانی اهل قمار هم بوده و از این طریق هم برخی از دارایی های خود را به تاراج روزگار سپردم.
 
سابقه زندان داری؟
بله چندین بار به دلیل انجام جرم های مختلف از فروش مواد گرفته تا کلاهبرداری روانه زندان شدم.
 
فکر می کنی سارا تو رو دوست داشت؟
هرگز! همانگونه که خانواده ام بارها به من می گفتند، او همیشه عاشق پول و دارایی من بود و تنها تا دستم به دهنم می رسید، آدم حسابم می کرد و پس از آن چون زباله ای مرا به بیرون انداخت.
 
یعنی از او جدا شدی؟
نه به دلیل وجود دخترم سپیده و تاثیرات بدی که طلاق ما می توانست بر روحیه او وارد کند از سارا جدا نشدم ولی دیگر با او زندگی نمی کردم.
 
سپیده چی؟! او با کدامیک از شما زندگی می کرد؟
او با هر دوی ما بود، گاهی نزد من می آمد و گاهی هم با مادر و خواهر ناتنی اش روزها را سپری می کرد.
 
هیچگاه او به این روند زندگی شما اعتراضی نداشت؟
اوایل چرا، ولی با افزایش روز به روز مجادله و دعواهای پیاپی من با مادرش، سرانجام به این نتیجه رسید که این نوع از زندگی برای همه ما بهتر است.
 
دیگر کار قاچاق مواد و خلاف انجام نمی دادی؟
نه دیگر پیر شده و سرم حسابی به سنگ پشیمانی خورده بود و چندان تمایلی به انجام کارهای خلاف نداشتم و با همان اندک درآمدی که از کارگاه تراشکاری داشتم، خرج خود را در می آوردم.
 
هزینه زندگی دخترت را چه کسی می داد؟
مادرش هزینه زندگی او را از طریق اموال و پول هایی که از ثمره یک عمر تلاش من بدست آورده بود، تامین می کرد و در ضمن آتلیه عروسی و آرایشگاه هم داشت و چندان درآمدش بد نبود.
 
هیچگاه به فکر ترک مواد نیفتادی؟
دیگر از مصرف مواد متنفّر بودم و چندان حس خوبی از مصرف آن به من دست نمی داد. چند باری سعی کردم که ترک کنم، ولی چه سود که نشد.
 
با خانواده پدری خود در ارتباط بودی؟
نه آنها همگی من را طرد کردند و همیشه به می گفتند که تو و همسرت مایه ننگ ما و خانواده هستید.
 
آیا به راستی این گونه بود؟
اویل مخالف طرز فکر آنها بودم ولی بعدها، گذشت روز گار به من ثابت کرد که هرچه افراد خانوادام می گفتند، درست بود.
 
چه شد که تصمیم به قتل سارا و برادر زاده ات گرفتی؟
چند باری دخترم سر بسته به من گفته بود که برادر زاده ام به خانه مادرش رفت و آمد دارد و من در ابتدا چون می دانستم که او هم در زمینه کار فیلمبرداری از مجالس عروسی فعالیّت دارد، فکر می کردم که زمینه کاریشان باعث برقرای ارتباط بین آنها شده و به همین دلیل چندان به موضوع اهمیّتی ندادم.
 
چه شد که به حقیقت ماجرا رسیدی؟
روزی برادرم با من تماس گرفت و با حالتی بسیار آشفته ابتدا چند تا فحش نثارم کرد و سپس به من گفت که تو چقدر بی غیرت هستی، چون همسر بی حیا و بی آبرویت با کوله باری از سن، باز هم دست بردار نیست و به فکر به دام انداختن پسر من افتاده است و درست می خواهد همان بلایی را که بر سر تو آورد، باز بر سر پسر من در بیاورد! اون هنوز ناسلامتی ناموس و مادر فرزند توست! رگ غیرتت کجا رفته؟ البتّه این جملات را گفت و گوشی را با عصبانیت تمام قطع کرد.
 
پس از تماس برادرت چه حسی به تو دست داد؟
بسیارآشفته شدم، مدّتی بود مصرف شیشه را ترک کرده بودم و تنها تریاک مصرف می کردم امّا آن روز چونان دیوانگان بار دیگر شروع به مصرف شیشه کردم.
 
چرا شیشه مصرف کردی؟!
می خواستم که از خودم فرار کنم!
 
تونستنی از خودت فرار کنی؟
نه! هیچگاه راه گریزی از حقیقت نیست.
 
به همین دلیل برای کشتن سارا روانه خانه او شدی؟
بله! از یکی از دوستان خلافکار پیشینم اسلحه ای را به بهانه شکار در قبال پرداخت مقداری پول به صورت امانت گرفتم و در یکی از روزها که دخترم در دانشگاه بود، روانه محل کار همسرم شده و با هدیه چند گلوله آتشین او را از پای درآوردم و پس از آن نیز به سراغ برادر زاده خیانتکار خود رفته و او را نیز غافلگیرانه با ضربات بی رحم گلوله های اسلحه به درک واصل کردم.
 
پشیمان نیستی؟!
از این که پاداش خیانت برادرزاده و همسرم که زندگیم را نابود کرد، به آنها دادم، هرگز پشیمان نیستم ولی از این که با انجام این کار، احساسات دخترم را به بازیچه گرفته و روند زندگی او را دگرگون کردم، بسیار پشیمانم چون تنها دلخوشی من در زندگی دخترم بود و همیشه ایّام حاضربودم که برای خوشبختی او حتّی جانم را نیزنثار کنم. افسوس که این گونه نشد!
 
به راستی فکر می کنی که آنها با هم رابطه داشته و به تو خیانت کرده بودند؟!
(سکوت متهم)
 
چه آرزویی داری؟
آرزو دارم که دخترم مرا ببخشد چون او از کودکی همیشه شاهد رفتار های ناشایست مادرش با من بود و می دانست که تنها به دلیل خوشبختی او از مادرش جدا نشده ام.
 
به نظرتو با نبود مادر و شاید هم در فردایی نچندان دور با قصاص پدر، دخترت خوشبخت خواهد شد؟!
(سکوت و گریه متهم)
 
نظر کارشناس روانشناسی، مشاوره و مدد کاری اجتماعی:
به قتل هایی که در یک خانواده با روابط خویشاوندی سببی و نسبی نزدیک واقع می شود به نحوی که یکی از اعضا اقدام به کشتن عضو دیگری می نماید قتل خانوادگی می گویند. غالب ترین مصادیق این قتل ها، قتل فرزند توسط پدر یا مادر، ، قتل زن توسط شوهر و برعکس، قتل پدر یا مادر توسط فرزند و قتل برادر و خواهر به دست همدیگر است.
 
در وقوع قتل های خانوادگی تنها یک عامل تاثیرگذار نیست بلکه چندین عامل اعم از اختلال شخصیتی، افکار خودکشی یا دیگر کشی، مشکلات مالی و اقتصادی، عواملی که ریشه در خشونت یا خیانت دارد، وجود شخصیت بدبینانه و شکاک نقش دارد. دنیای مجازی نیز سبب شده که روابط بین اعضای خانواده دچار اختلال شده، روابط فرا زناشویی افزایش یافته و منجر به خیانت و در نهایت قتل های خانوادگی شود.  
 
شیشه علاوه بر اعتیادآور بودن، فرد مصرف کننده را دچار نوعی وابستگی فکری و روانی کرده ؛ وبرسیستم عصبی فرد، تاثیر مستقیم وبسیار ویرانگری دارد. مصرف ماده مخدر شیشه باعث بروز توهّم در مصرف کنندگان می شود که در نتیجه ارتکاب جرائمی چون: قتل بر اثر سوءظن، جرائم خشن و تجاوز به عنف از سوی فرد معتاد را به همراه دارد.
 
ایجاد اشتغال و درآمد کافی برای همه افراد جامعه، توزیع برابر ثروت، ‌توسعه عدالت اجتماعی، مبارزه با بی سوادی، ‌فقر، اعتیاد و حاشیه نشینی، تصویب قوانین مناسب و رونق فرهنگ مبارزه با جرم، آموزش همگانی، حذف برنامه ها و فیلم های خشن از تلویزیون، برنامه ریزی فرهنگی و آموزشی، برنامه ریزی برای تقویت سازمان ها و امور مشاوره و مددکاری، تقویت برنامه های فرهنگی و دینی، تقویت نهادهای قضایی وانتظامی، برنامه ریزی به منظور ارتقای سطح تحصیلات افراد جامعه، برنامه ریزی به منظور مقابله با فرهنگ ابتذال و رشد فرهنگ انسانی اخلاقی در بین مردم، ‌توجه به آموزش و پرورش و تعلیم و تربیت درست، آموزش های لازم و مناسب در زمنیه عواقب طلاق و نحوه پیشگیری از پاشیده شدن انسجام خانواده و جلوگیری از ازدواج های اجباری ، از جمله راه کارهای مؤثر در کاهش قتل های خانوادگی می تواند باشد.

منبع: رکنا

 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۰۶ دیدگاه

 1. در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

  هر چی بدبختی می کشیم از این میل جنسی لعنتی می کشیم

  بدترین نعمتی که خدا به انسان داده

  • دوست گرامی

   نعمت های خدا همه مایه کمال و رشد و آرامش ماست به شرطی که به جا و درست ازشون استفاده بشه بنابراین فکر میکنم از واژه نامناسبی استفاده کردین …

   • لایک علی (لایک) احد دقت کردم نمیدونم چرا از وقتی توهستی اینجور خبرا بیشتر شده

    • در نمازم قبله ، گاهي پشت و روست کافر عشقم ، مسلمان نيز هم

     واللا نظر داده بودم مراحم تایید نکرد ..چه کاریه که نظر بدم دیگه

     من نظرم اینه ..حالا شما قبول نمی کنید ..نکنید
     و بشینید و تماشاگر جنایاتی که میل جنسی پیش ضمینه اش هست رو بنگرید …

    • اره جدیدا واسه منم تایید نکرده چندتاشو بعد نظراتو حذف کرده کلا بعدشم نظر ماهم اینه که بستگی داره چجوری ازش استفاده کنی این جنایاتی که میگی تماشا کنید باعثش میل جنسیه به قول دوستمون کارادایی باعثش عدم وجود مراقبت بر نفس وشهوت و هم میل جنسی هست که افسار گسیخته وشیطانی باشه (سوت)

    • اگر کاواره بود این زنه به جای این که این مرده و پسر داداش مرده را بخواهد بدبخت کند میرفت تو کاواره و خدمات جنسی ارایه میداد و پول در می آورد تا اینکه اینجوری بشه

    • باز شروع کردی کاواره تو اصلا کاواره رو بخاطر دلت خودت میگی وگرنه میدونی که نظراتت درباره کاواره فاقد ارزش اعتباره وچیزی جز فساد بیشتر نداره کشورهای خارجی که از اینجور چیزها فساد خونه هم دارن این اتفاقات در اونجا هم هست نظراتی بده که خدا راضی باشه نه شیطون چقدر راحت میگه بره خدمات جنسی بده وخرجشو دربیاره خدا اول اینارو هدایت کنه هدایت نشدن بمیرن از این ننگ وعار بهتره بعد ببین تورو دوست داری مثل ویروس تکثیر بشن وتو منجلاب بیشتری فروبرن (عصبانی) (مارو گرفتی؟) (قهر) (چونه خاروندن) (شاکی بودن)

    • مراحم خیلی نامرد هستی کلی متن نوشته بودم نه توهین داشت نه احمدی نژاد نه بی ادبی بود توش چرا نگذاشتی؟هان

  • ادموسگ بگیراماجونگیره…بی هوا یه چیزی میگی ها. اتفاقا بهترین لذت ونعمتی که خدا به ادم داده همین میل جنسیه… اما فقط باید مراقب باشی که افسارگسیخته وشیطانی نشه… والا ادم اگه ادم باشه لذت یه شب هم اغوشی با عشقش باهمسرش رو با دنیاعوض نمیکنه…

   • نخیر بهترین نعمت نیست (سوت)

    • خب البته یه جورایی باهات موافقم. چون اگه از زاویه دیگه ای بخوایم به جنس و روح نعمت نیگا کنیم. قطعا نعمت ” ایمان ” بهترین وبالاترین نعمت هاست و بعد از اون نعمت “سلامتی” … حالا شما زیادجدی نگیرید میناخانوم. من خواستم فقط کلی گفته باشم که یعنی نعمت عشق واحساس و میل جنسی هم سرجای خودش واسه خودش دنیاییه…

    • بله منم موافقم با حرفای اولتون ولی میل جنسی بستگی داره به روابط درست یا نادرست مسلما برای کسانی که درست وبجا وبنا به شرع وقانون ازش استفاده میکنن نعمته برای گروه مقابل هم نعمت نیست بلکه نقمت وخفته درواقع میل جنسی مثل خیلی چیزهای دیگه دروجود انسان هست هم میتونه بدباشه هم خوب اون بستگی داره چجوری عمل کنی با دست هم میشه آدم کشت هم میشه یه آدمی رو نجات داد هم میشه دزدی کرد هم میشه به دیگران کمک کرد و… (گل)

    • افرین سرکارخانوم میناکریمی. اگه همین جور ی ادامه بدیدحتما به یه جایی میرسید بنده به توانایی های شما ایمان دارم. (شادی)

    • خواهش میکنم من همین الانش از خانومی چیزی کم ندارم (ضایع شدن) (چشمک) ایمان داشته باش کار خوبی میکنی (نگاه)

    • به نظر من لذت جنسی بیشترین تاثیر را روی روابط انسان ها دارد

    • این چیه گفتی اه اه

    • من گل پر پر کردم چیزی نگفتم (گل) مینا شما یک فروشنده ساده که در مغازه بوتیک هست را در نظر بگیر ببین روابطش با همجنس هاش و جنس مخالفش چگونه است؟چه تغیراتی دارد؟شاید حرف من ر تایید کنی

    • گل پرپر نکردی یه چیزی دیگه پرپر کردی ارتباط فروشنده و با مشتری هاش هم ملاک حق وباطل و درست ونادرست نیست که من بخوام حرف تورو تایید کنم فقط میدونم اینکار فروشنده ها با مشتریهای جنس مخالف اشتباهه

    • خوب این اشتباهات درصد زیادی از زندگی را شامل میشه

    • خب نباید شامل بشه بعضی از این فروشنده ها واقعا رو اعصابن خب دیگه شاهپور من چه چندوقتی نیستم

    • هر جا هستی حالت خوب باشه مواظب اولین غذاهای زندگیت باش (شکلک)

   • (لایک) میل جنسی نبود که نسل بشر از خیلی وقت پیش منقرض میشد….

 2. ناصر از قدیم

  کافر عشق بازم گیر دادی به این میلی که اگه نبود شاید من و تو و بقیه هم نبودیم!!! من فقط به عشق همین میل روزگار میگذرانم و از خداوند میخواهم مرا در این مسیر یاری نماید و از این بوستان انواع و اقسام میوه های حلال را امتحان و تناول نمایم، آمین (گل) (گل) (مسخره) (عشق) (عشق) برام دعا کن (خجالتی)

  • انواع واقسام میوه های حلال!!! داستان چیه؟؟؟

   • یعنی ایشون خوش اشتها تشریف داره (ضایع شدن)

    • عجب (تعجیب)

    • مش رجب (شکلک)

    • عاشقتم یک وجب (شادی)

    • نخیر یه اشی برات درست کنم روغن داشته باشه یه وجب به زن مردم میگی عاشقتم چشم دلم روشن (پز) (سوت)

    • چه اشکال داره ادم عاشق خواهرش باشه خانومی. (بی تقصیر) منتها نه از اون عشق کردنا بلکه یه عشق پاک وبی آلایشو بی چشم داشت همون جوری که خیلی از داداشا عاشق آبجی جوناشون هستنو همه جوره هواشونو دارن . (شادی) اما نه ؛حالا که خوب فک میکنم میبینم نه اون جوری عاشقتم نه این جوری. کلا هیچ رقمی عاشقت نیستم (مو کندن) (ضایع شدن)

    • بله عشق خواهر برادر همینجوری که گفتی خواهر برادرم نیستیم در نتیجه باید تنبیه بشی صذتا سینه خیز دور حیاط یالا (شادی) (مسخره)

    • منوازچی میترس‌نی مرغ مینا…سینه خیز رفتن کارهرروزمنه!!! د رضمن تااونجایی که میدونم واحدسینه خیز متراژه نه عدد شازده خانوم

    • بی تربیت مرغ مینا چیه (شاکی بودن) باید بگی سرکار خانم مینا (شکلک) سینه خیز رفتن کار هرروزته نمیدونستم خرچنگی این به اون در هههه حالا میشمارم برووووو (خنده زیاد)

    • منظورم لاک پشت بود البته خرچنگ هم با ارفاغ میشه (ماااچ)

    • باشه میناخانوم اصلا هرچی که شمامیفرمایید من همونم… ازمن چیزی کم نمیشه.

    • اون که بله ولی کلا شوخی بود جدی نبود تو گفتی منم اینو گفتم

    • فقط واسه خاطراین که منم یه قافیه واست اومده باشم اونو گفتم (خنده) (خنده زیاد) (شادی) (گل)

    • از این قافیه ها نیااااا برادر من نیاااا (خنده زیاد) (خنده)

    • باشه نمیام. ولی مییونت با ردیف چطوره خواهر من؟!ردییییییییف

    • ردیف خوبه فقط مورد دار نباشه منتاقضم نباشه برادر من

    • عینک دودی زدی که چشم دلت روشن بشه؟

    • ایول الله اینو خوب اومدی.خوشم اومد. زدی رو دستش (تشویق)

    • نخبر عینک دودی زدم که واسه اینکه چشم ودلم روشن شد یخورده تعدیل وخنثی بشه (مسخره) (مسخره) (خنده) (خنده زیاد)

    • کجاش خوب اومد کارادایی این بزنه رو دست من عمرااااا اصلا جملش اشتب بوده چون تا بوده عینک و واسه این میزدن که افتاب به چشمشون نخوره نه واسه اینکه چشم ودلشون روشن شه ههههههههه (خنده زیاد) (خنده) (شکلک) (نگاه)

    • مینا دستت درد نکنه میگی این بزنه رو دستم این چیه دیگه از اسمم استفاده میکردی بهتر بودها (گل) اصلاََ عروسیت را چرا واسه مون تعریف نمیکنی که۴روز بیشتر نمونده بهش؟هان جانم؟ (گل)

    • حرفات متناقضه عزیزدل عشقت… یه باردیگه برو نیگا کن خ‌دت میفهمی که چی میگم. اصلامعلوم نیست باخودت چندچندی…

    • خواهش میکنم وظیفمون بود تو اینی دیگه پس چی هستی اون که نیستی بد میگم ایااااا (خنده) چیه عروسیو تعریف کنم اره دیگه نزدیکه همه ی هماهنگی ها انجام شده فردا هم مهمونهای عزیزمون میان از جمله همون دو پسردایی های احسان که مثل داداش منن میان (گل)

    • کارادایی بامنی کدوم حرفای من متناقضه چشمات متناقض میبینه رفتم نگاه کردم نبود تو معلوم نیست باخودت چند چندی که متناقض دیدی جدا داشتی سینه خیز یرفتی سرت به سنگ منگی چیزی نخورده عزیر دل مامانش (سوت) (مسخره)

    • اره باشمابودم مرغ مینا٬آهان یادم رفت یعنی سرکارخانوم مینا. فقط خواستم اذیتت کنم که بری دوباره رو حرفات فکربکنی واخرم به هیچ نتیجه ای نرسی. والا شماخیلی باکمالات تشریف دارید

    • الان سیستم کامنت ها خرابه هیچکس نمیفهمه کی به کی شده جمعش کنید یک جای خلوت بساط کنیم

    • مرغ مینا نه سرکار خانم مینا چندبار تکرار کن تا ملکه ی ذهنت شه بعدشم من رفتم فکر کردم تناقضی ندیدم ولی اذیت نشدم ههههه باختی چون با خودم کارادایی چش شده یاد سریال ترکیه افتادم با اسمت ممنون نه بابا با کمالاتم نیستم باکمالاتی از خودتونه (گل)

    • قربون شما میناخانوم عزیز… میدونی چرا اسم مستعارمو کارادایی گذاشتم… چون این شخصیت فوق العاده جذاب ومتفاوت عشق منه…. عاشقشم میپرستمش.. درواقع من عاشق همه بازی های کنان امیرزالی اوغلوهستم اما شخصیت وپرستیژ کارادایی واسه من یه چیزه دیگه هستش. چون اگه حمل برخودستایی نباشه یه جورایی دلی بخوام بگم اینه که انگارکه خودمو توش میبینم. عاشق وشیفته اون اخلاق ومرام وتیپ وقیافه وهیکلشم. یه ابرمرد به معنای واقعیه. شایدبخندی وبگی بچه شدم اما باورکن هربار که هرلحظه این فیلم زیباومان گاروفراموش نشدنی رو میدیدم باکارادایی خودم همزادپنداری میکردم وبالبخندش لبخندمیزدم وباغم واشکش منم اشک میریختم… خیلی سالاره به خدا. باورکن من فیلموسریال خیلی دیدم اما این یه چیزه دیگه هستش… بهت شدیدا توصیه میکنم حداقل واسه یه بار ازاول تاآخرشو دقیق وتمیزنگاه کنی اصا یه چیزمحشریه زندگیت عوض میشه منقلب میشی. حداقل من که این جوری بودم. به هرحال ازحقیقت دور نشم بایدخدمتتون عرض کنم بنده اسم واقعیم یاسین هستش ومتولد۷۲ هستم. به قول مهسا۷۲ ما هم یاسین ۷۲ هستیم دیگه (بی تقصیر) ازهمه ایناگذشته چیزی که ازکامنتای حضرت عالیه فهمیدم اینه که معلمه که خانوم بااخلاق وبادرک وشعور والبته تحصیل کرده ای هستی میناخانوم. برات بهترینا روارزومیکنم خوش باشی (گل)

 3. ناصر از قدیم

  مینا احد کییه؟؟ مگه تو کافر عشقو میشناسی؟؟ (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)

  • بله حدس میزنم اسمش احد باشه چون عقاید و حرفاش عین اونه حالا شما هم انقدر بخاطر این میل روزگار نگذرون فقط به این خاطر به دنیا نیومدی درضمن انواع واقسام چیه میوه چیه (چونه خاروندن) همون یدونشو بگیری هنر کردی

   • بعد این میل واسطه بوده نه اصل کاری بابت حضورمون تو دنیا

    • میل جنسی خیلی مهم هست از اونی که تو میگی خیلی بیشتر مهم است

    • نخیر خیلی هم مهم نیست توحرف نزن

    • دقیقا همونیه که من گفتم چون من به دوتا نکته اشاره کردم یکی همین واسطه بودنش که از طریق ارتباطات وازدواجهای والدینمون به دنیا اومدیم غیر این باشه غلط و ناجوره وهدف اصلی ماهم نیست بلکه یه وسیله هستش

    • اما نقطه ضعف انسان هاست در برابرش استقامت سخته

    • اگه ایمان قوی بشه دوست نداشته باشه در برابر این ضعف کم بیاره شدنیه وسخت بودنشم شیرینه به این خاطرم پاداشش بزرگه تا جایی که فکر کنم حدیث داریم از حضرت علی به این مضمون انسان یا جوان عفیف فرشته ای از فرشتگان خداست یعد برای اینکه استقامت سخت نباشه باید از عوامل تحریک کننده مثل فیلمهای خاکبرسری دوری کرد

    • در نمازم خم ابروی تو بر یاد آمد
     حالتی رفت که محراب به فریاد آمد
     مینا جان قربونت این حرفهای درست شما واسه خیلی ها آرزوی دست نیافتنی هست درسته ولی سخته درسته ولی حریف چقر و بد بدن هست ایشالله همه توفیق داشته باشند این اعمال درست را انجام بدهند خدا هم کمکشون کنه

    • چون خودشون دست نیافتنی تصور میکنن ودوست دارن انجام بدن میرن طرفش برای اینکه کمتر سختی رو احساس کنه باید از خیلی از دیدنیها شنیدنیها وحتی خوردنیها دوری کنه اون موقع خیلی اسونتره خب معلومه صدتا فیلم ناجور ببینن نگاهشون هی به سمت این واون باشه وچشم وچرونی کنن دنبال دوست دختر ودوست پسر باشن حرفهای زشت و جنسی بهم بزنن وبشنون و… خب معلومه براشون سخت تر میشه دیگه بعد هی نباید تلقین کنه سخته ونشدنیه تا وقتی این تفکرم داشته باشه توفیق وکمک خدارو حس نمیکنن

    • (گل) (عینک)

    • چون خودشون دست نیافتنی تصور میکنن ودوست دارن انجام بدن میرن طرفش برای اینکه کمتر سختی رو احساس کنه باید از خیلی از دیدنیها شنیدنیها وحتی خوردنیها دوری کنه اون موقع خیلی اسونتره خب معلومه صدتا فیلم ناجور ببینن نگاهشون هی به سمت این واون باشه وچشم وچرونی کنن دنبال دوست دختر ودوست پسر باشن حرفهای زشت و جنسی بهم بزنن وبشنون و… خب معلومه براشون سخت تر میشه دیگه بعد هی نباید تلقین کنه سخته ونشدنیه تا وقتی این تفکرم داشته باشه توفیق وکمک خدارو حس نمیکنن

 4. ناصر از قدیم

  الناز ۶۸ نظر ندادی یا نظر دادی و در انتظار بررسی اسن؟؟ (تمایل) (شادی)

 5. ناصر از قدیم

  است (بی تقصیر)

 6. ناصر از قدیم

  دیدگاه شما در انتظار بررسی است (گریه) (بی تقصیر) (مو کندن)

 7. چه دنیای مزحرفی شده

  • اگه فضولی نباشه… بایدبگم شما مهسای ۷۲ ! بله باشماهستم! احساس میکنم که سازت با دنیا بد ناکوک میزنه هآاااا. اولا خیلی کم نظر میذاری ثانیا اگه نظری هم میدی همش بویاشک وغم و خستگی نامیدی دلکندن بی رمق بودن والبته زیبایی و زلالی و صداقت و خدایی بودن…میده. البته یه جوراییم بعضی وقتا نظراتتون باتمام سادگیشون آدمو بد محو خودش میکنه. یه چندباری هم غرق شدم قطعا میدونم که میفهمیدکه چی میخوام بگم! نمیدونم چرا ولی قلبا ازخدامیخوام که هواتو داشته باشه دختر. نمیدونم چیه ولی ان شاءالله هرچی که هست درست بشه. شماهم دوباره رنگ شور ونشاط وشادی واقعی و روحدار و جوندارو تو لحظه لحظه زندگیت احساس کنی.

   • بیخیال کار من از این حرفا گذشته….من کاری با این دنیا و ادماش ندارم

    • ای خدا این دیگه عجب دختریه… فقط آیه یأس… ماروباش رو دیوار کی یادگاری مینویسیم… باشه دوست عزیز خودتیوخدات… لابد یه مسئله ای هست دیگه ٬که نمیتونی باهاش کناربیای… بلاخره هرآدمی تو زندگیش یه سر بزرگ داره مخصوصا ادمای بزرگ… باور کن منم کم درد بی درمون ندارم. اما چه کنم باید یه جوری خودموبه نفهمی بزنمو تاجایی که میتونم عشق دنیاروبکنم… ماهم این جوری روزگارمیگذرونیم دیگه دخترجون. زت زیاد

    • مهسا جان چرا ناامیدی شادباش (گل)

    • خب منم که همینو بهش میگم اما کو گوش شنوا (ضایع شدن) خیلی سخت میشه حالشو فهمید٬چون باید خدایی نکرده سرمون بیاد تابفهمیم دردش چیه. گناه داره به خدا… چون من بلدنیستم موج منفی بفرستم فقط میتونم بگم درست میشه انشاءالله.شایدخنده داربه نظربرسه اما یه وقتایی یه جورایی بالاخره این دست غیبه به داد ادم میرسه. حالا هرچقدم که ظاهرا غم واندوهت بی پایان و غیرقابل برگشت باشه. دیدم که میگم (دلخور) (گل)

    • به هرحال هر فردی غم وغصه ای داره مشکل داشته ولی ناامید بودن ومنفی نگری خوب نیست من خودم اینجور نیستم

    • گفتی کو گوش شنوا (شکلک) گوش شنوای اون خوب زیر روسریش هست یا مقنعه اش دیگه فوقش زیر شالش هست مگر اینکه از این قرطی گری های جدید در بیاره و بندازه پشت گوشش توقع که نداری حجابش را برداره تا گوش شنوا را نشونت بده؟هان؟ (نگاه)

    • چرا آه میکشی؟وقتی قبل ماه رمضون احسان علیخانی اومد خندوانه ۱سوالی از رامبد پرسید که چرا تو اینقدر شاد هستی؟رامبد هم کوتاه و مفید جواب داد چون انتخابم این هست (عینک) نمیخواهم نمک روی زخمت بپاشم اما غم را هم قبول کردن اشتباه خیلی خوشحال میشم اگر روزی توی کامنتت این صورتک را( (خنده زیاد) ) به معنای واقعی ببینم اینجوری باور کن من هم (خنده زیاد) میشم (شکلک) (گل)

    • علیخانی…رامبد….کدومشون جای منن؟؟رامبدی که تا حلا سه تا زن عوض کرده مثل پیراهن تنش یا علیخانی که یه پسر بی ادب تودهنی نخورده است؟؟کدوماشون موقعیت منو دارن؟؟

    • در مورد زندگی هاشون شما کاملاََ درست میفرمایی حضرت علی جایی فرمودند که نبینید چه کسی حرف میزند ببینید او چه میگوید (عینک) هیچ کدومشون جای شما نیستند من واسه این نقل قول کردم که حرف زیبایی زده رامبد در پاسخ به سوال چرا اینقدر شادی گفته چون انتخابم این هست (گل) یعنی شاد بودن و یا برعکسش به انتخاب خود آدم ونوع نگرشش به دنیاست (شکلک) واسه همین خواستم بگم شما هم اگر کمی نگرشتون را عوض کنید و انتخاب شادی کنید بهتر میتونه باشه زندگی واسه تون اما حمل بر دخالت من نباشه شما خودت تحصیل کرده ای

    • راست میگی شاپی…چرابه ذهن خودم نرسید. یعنی تاحالا این جوری قانع نشده بودم (شادی) (ضایع شدن)

    • شاپی رو من باید فقط بگم کپی برداری بدون ذکر نام بنده جرمه و پیگرد قانونی داره ولی خب مشخصه از دوستداران اینجانب میباشی (کلاه)

    • ببین سحربه سیبیلت قسم بداهه شاپی گفتم ونمیدونستم که توهم شاپی میگی…باورکن راست میگم

    • داره ازمن تعریف میکنه سحر،یعنی از دوستداران بنده هستند ایشون

    • (شکلک) (چشمک)

    • شما همون مینای قبلی هستین؟؟؟؟ نه عزیزجان من خوبم اما خب دلیلی واسه شادی ندارم وگرنه همه چی سرجاشه جز اونی که باید باشه.

    • بله مینای قبلیم اشکال نداره شاد باش مثل من (ضایع شدن)

    • عزیزم من و تو موقعیتامون یکی نیس که مثل تو شاد باشم…خدای نکرده خدای نکرده زبونم لال زبونم لال جای من بودی خدا رو کافر میشدی.

    • میدونم موقعیتامون یکی نیست ولی باور کن منم تو زندگی غم دیدم ناراحتی به وجود اومده ولی خودمو نمیبازم چون خدا هست خدا نکنه هیچ کس کافر نشه الهی فقط موقعیت تو سخت تره یا بی بی زینب باور کن هزار هزار برابر سختی واسه حضرت زینب که توهم جز ارادتمنداشی شخت تر ولی ایا ذره ای از خدا فاصله گرفت نه پس هیچوقت نگو جای من بودی کافر میشدی دیگه ماها که ایمان به یک خالق و معبود داریم نیاید نا امید باشیم در نا امیدی بسی امید است پایان شب سیه سفید است امیدوارم شاد وموفق باشی (گل)

    • (دلشکسته) مهسا جونم سحر نباشه و نبینه اینجوری ناراحتی زندگی همینه یه وقتای انقد کوکه که از صداش خسته نمیشی یه وقتایی هم انقد ناکوکه که کرت میکنه ولی بازم همه چی به خودت بستگی داره زیاد به ناکوک بودنش فکر نکن چون مطمئنن یه روزی باز کوک میشه نزار حسرت لحظاتی که با غم میگذرونی رو بخوری جون سحر از امروز شروع کن سعی کن ناراحت نباشی بهش فکر نکن به اونچه که الان داری و برات ارزشمنده فک کن.

    • میگم چطوره یه کمپین کی میتونه مهسا۷۲ روشادکنه راه بندازیم؟؟؟ (خنده)

    • اره موافقم منتها یه چندوقتی من نیستم شما زحمتشو بکشین دیگه ناسلامتی جمعه عروسیمه گفتم عروسی کاش میشد عروسی همتون بیاین همتون خود به خود شاد میشدین دیگه احتیاجی به کمپین نبود (شکلک)

    • پس به سلامتی ودلخوش داری عروس میشی مینا. بهت تبریک میگم ان شاءالله عروس خوبی واسه عشقت باشی والبته عشقتم مردخوب وایده آلی واست باشه وهربارکه اززندگی مشترکتون میگذره ٬عشقتون بی همتاتر و زیباتر بشه. (گل)

    • سلام ببخشید من بازدخالت ویکنم ها. اما باورکن این رسمش نیست مهساخانوم.هرگزتسلیم نشودخترخوب.باورکن معجزه ها هرروز رخ میدن.شایدفرداروزشماباشه… بذاریدیه چیزی روصادقانه بگم مهس۷۲ .گاهی وقتا راحت تر اینه که باوجوداندوهی که درونت موج میزنه لبخندبزنی تااینکه بخوای به همه عالم وادم علت غمگینی خودت روتوضیح بدی. ایمان داشته باش حتی تاریک ترین شبم پایان خواهدیافت وخورشیدخواهددرخشید…. باهمه این تفاسیر بازم اعتراف میکنم که به اندازه خودم حالتو میفهمم! آره قبول دارم سخت است فراموش کردن کسی که بااون همه چیز‌ وهمه کس روفراموش میکردی؛اما حواست باشه گرفتارچنگال تقدیرنشی!!مثه اون پرنده ای که پرواز رو بلدنبودوبه قفس میگفت تقدیر! به هرحال یادت باشه اینارومن کی بهت گفتم خواهرعزیز…

    • مینا سحر شاهپور کاردایی شماها خیلی خوب و دلسوزید..میدونم همه این حرفا از سر دلسوزیه اما من تو این ۱۰ ماه و یک هفته که از رفتنش گذشته نه هدفی دارم نه نقشه ای واسه اینده..فقط منتظرم اون روز قیامت برسه و به خدا بگم منم ۸شهریور ۹۴ زندگیم تموم شد پس از اون روز به بعد رو دیگه ازم بازخواست نکن .این همه ادم چرا فقط من عروس نشده بیوه شدم؟؟چرا من لباس سفید تن نکرده اما ۲۲ سالم نشده بود رخت عزا پوشیدم؟؟خدا جواب این سوالامو بده منم میشم مهساس قبلی…. (آه)

    • بله میدونم سخت بود ولی نباید خودتو ببازی باید هدف داشته باشی واسه اینده نقشه داشته باشی بعد ادمها تا وقتی خودشون نفس میکشن زندگیشون تو دنیا تموم نمیشه بعد سعی کن هیچوقت نگی چرا بقیه اینجوری شدن من اینجوری شدم داستانه اون ورزشکاررو شنیدی طبق یه اشتباه دکترا بیمار میشه بهش میگن به خدا اعتراض کردی بابت بیماریت یه مثالهایی میزنه میگه مثلا فلان قدر ادم تو دنیا چند میلیون ورزشکار میشن از اون چندمیلیون چندصد هزار حرفه ای میشن و از بین اونا تعداد کمتری معروف تر میشن وباز تعداد کمتری تو مسابقات شرکت میکنن وادامه میده میگه دربین اونا وقتی من قهرمان شدم نگفتم خدایا چرا من پس حالا هم که بیمارشدم نمیگم چرا من بعد کسان دیگه هم هستن عروس نشدن وعزادار شدن تازه فرصت زندگی داری بستگی به طرز قکزت داره این اتفاقات هم طبیعیه جز دنیاست هممون رفتنی هستیم از این دنیا حالا یکی زودتر یکی دیرتر

    • نه خیر،حیف که دستم به این مهسا۷۲ نمیرسه والا خوب بلد بودم چه فرمی درستش کنم. (ضایع شدن) آخه کار این عزیزمون از کامنت گذاشتن وامیددادن گذشته باید فیزیکی واردعمل شد (شادی) فقط به عنوان حرف اخر میتونم باتمام وجودبگم که انشاءالله مهساخانوم به سلامتی وسرافرازی ازاین منجلاب وباتلاق غم ودرد وسرگردانی بیرون بیاد ودوباره رنگ عشق ومحبت وشادی به زندگیش پاشیده بشه. فقط همینوهمین… خلاص (مارو گرفتی؟) (گل)

    • ببین مهسا۷۲ بذاریه چیزی رو صاف وصا دقانه بهت بگم.حاضرم به پیربه ‌پیغمبر به جون خودم به جون عزیزام وازهمه بالاتر به خودهمون خداقسم بخورم که اگه دردوغم من بیشترازتونباشه٬قطعا کمترم نیست.اینومطمئن باش. اماباافتخارمیگم که انقد مردوباصلابت هستم که هرگز اجازه نمیدم این مشکلات لامصب منوازپای دربیارن. باورکن منم زخمایی دارم که سر باز هستم وشاید وشاید وشاید امیدی هم به خوب شدنشون نباشه اما بازم باکی ندارمو وخودمونمیبازم… ادم باید این جوری باشه دخترجون. بخوای یانخوای زندگی درجریانه. هروقت تونستی همراه باجریان جاری وساری این رودخونه باتمام فرازونشیبهاش وباتمام تلاطمهاش کناربیای وهمسو همگامش حرکت کنی اونوقته که میتونی سرتوبالابگیری وبه دنیا باهمه خوبی وبدیش نیش خندبزپیو واونو به بازیچه بگیری اما اگه بخوای کناربکشی وخودتوبه مردن بزنی فقطبایدبگم متاسفم برات ودیگه هیچ حرفی ندارم…

 8. ناصر از قدیم

  کارادایی (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب)

 9. ناصر از قدیم

  مینا تو هم قلبا از خدا بخواه هوای منو داشته باشه (گل) (شکلک) (شادی) (عشق) (شادی)

 10. حرف اخر کارادایی به مهسا۷۲ : ببین دخترعزیز اصلا قصدم موعظه وپندواندرزنبوده ونیست چون اولا اصلا موعظه گر خوبی نیستم‌ودرثانی طرفمونمیشناسم! همون جوری که تومنونمیشناسی. اما بااین حال به عنوان کلام آخر فقط خواستم خیلی ساده ودلی ودوستانه یه چیزی بهت بگم: چشماتوبازکن مهسا؛ چشماتو به روی واقعیت ها بازکن دخترجون‌ میفهمی!!! همیشه یادت باشه این تویی که باید افسار زندگی رودستت بگیری واونو به بازی بگیری نه این که توبازیچه والت دست زندگی بشی…باورکن فاصله شکست تاموفقیت درهمین یه جمله خلاصه میشه وبس…هیچ وقت نمیگم ونمیتونم بگم که ازهمین امروز بایدکلا حالت عوض بشه ودوباره همون مهسای سابق بشی اما اینومیگم وبایدبگم که ازهمین حالا سعیتو بکن که هرروز حتی شده یه ذره بهتر ومثبت ترازدیروز باشی. اونوقت چشم بهم بزنی میبینی به راحتی ازپس این فقدان ومصیبتم برمیایی ودوباره خودتو زندگیتو پیدامیکنی٬ اینوبهت قول میدم…تاآخرکه نمیتونی ناراحت باشی بالاخره یه جایی بایدنقطه پایانو واسه این غم لعنتی بذاری عزیزبرادر و وارد صفحه تازه ای اززندگی بشی والااگه غیراین باشه بدون که بدجوری به خودت میبازی…اگه زمانی قراربرسه که به خودت بیایی ودوباره خودتوپیداکنی٬ وقتش الانه. خواهش میکنم اینوبفهم.مثبت نگاه کن وازخرشیطون بیاپایین. توروخدا به سادگی ازاین حرفم نگذر…چرخ روزگارتابوده همین بوده…نگرانی ودرموندگی وناامیدی باورکن هیچ چیزییو تاحالا عوض نکرده وبعدازاین هم عوض نخواهدکرد؛ تنها کارش اینه که خوشحالیتو می ربایه وتوروبه شدت مشغول هیچ‌وپوچ میکنه… ازبقیه عبرت بگیروتواین راهو نرو دخترخوب… با کز کردن و نوشیدن افیون ناامیدی وخمودگی دستای زهنتو زنجیر و روحتوبیمارنکن عزیزجان… بلندشو مهساخانوم وبگوزندگی میکنم حتی اگربهترین هایم راازدست بدهم!!! چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگررابرایم میسازد… بلندشو وبگو بگذارهرچه ازدست میرودبرود؛ من ان رامیخواهم که به التماس الوده نباشد٬ حتی زندگی را…بلندشومهسای عزیز٬ بلندشووبگو: روزگارا؛ تواگرسخت به من میگیری باخبرباش که پژمردن من اسان نیست٬ گرچه دلگیرترازدیروزم٬ گرچه فردای غم انگیز مرا میخواند٬ لیک باوردارم دلخوشیها کم نیست… زندگی بایدکرد………………………………… (گل)

  • مهسا خانوم ببین اینجا چه همه طرفدار داری و اینهمه آدم وقت میذارن و برات کامنتای طولانی مینویسن که شما رو خوشحالت کنن.بابا خوش بحالت.همین یعنی خوشبختی دیگه. (عشق)
   جا داره منم در این لحظه به کمپین بزرگ ( مهسا خانوم شاد باش) بپیوندم! و بگم منم ازت میخوام غصه نخوری (پز)
   (گل)

  • (گل) (گل) چ بگم؟؟؟؟؟؟؟

  • عاشق که باشی فراموشش نمیکنی فقط یاد میگیری چجوری با خاطره هاش زندگی کنی..هیچ چیزی هم زجراورتر از این نیس که بری سر خاکشو خاطره ها رو واسش یاد اوری کنی

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)