زندگی کارگر ساختمانی ۸ ماه پس از سقوط

زندگی کارگری 8 سال پس از سقوط

مریوان محله تپه موست منزل حسین رستمی پسر محمد کریم، او کارگر ساده ساختمانی بوده که در حدود ۹ ماه پیش بعلت سقوط از طبقه سوم از ناحیه لگن دچار شکستگی می‌گردد.
 پس از مراجعه به بیمارستان مشخص می‌گردد که حسین احتیاج به عمل جراحی دارد اما به علت هزینه بالا و نداشتن بیمه و حمایت کارفرما و اینکه از لحاظ مالی در وضعیت نامناسبی قرار دارد خانه نشین شده و همسر و فرزندانش از او مراقبت می‌کنند.او ماه‌هاست با زخم باز ودرد فراوان دست و پنجه نرم می‌کند و از کمر به پایین در وضعیت بی حس اعصاب و در حد فلج بودن  قرار دارد وضعیت پیش رو برای او بسیار حاد است.حسین دارای همسر و چهار فرزند است او در منزلی استیجاری با وضعیت نامناسب قرار دارد. گفتنی است محله تپه موست پائین تر از مسجد توفیق لیمو،  حسین اهل روستای کوره دره یکی از روستاهای توابع مریوان باشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲۷ دیدگاه

 1. رضا ازتهران

  (گریه)

 2. امیرآرمان(rabito3239@) از مشهد

  وای این چه وضعیه؟؟؟؟
  عجب!!!

 3. پیمان آسمانی

  خدایا مارا ببخش وهیچ مسلمونی شرمنده زنوبچش نکن انشاالله دست یاریگر خداوند در دستان بندگان مومنش برای کمک به این بنده خدا اقدام فرماید

 4. امسال که خداراشکر اونا نذاشتن برید مکه….حداقل کمک کنید به امثال این اقا….خیالتون راحت ثوابش از حج کل حجاج بیشتره…

  • دقیقا بله من تقریبی حساب کردم اگه هرسال مثلا صدهزار نفر ایرانی برن حج و ۷میلیون مثلا خرج کنن میشه ۷۰۰میلیارد صرف کار خیر کنن ولی فقط نباید به اینا گیر داد افراد دیگه چی ماها چی وظیفه ای نداریم جز گیردادن به اعمال مذهبی

 5. خدا لعنت کنه ظالمین…یکی حقوق مفت میلیاردی میگیری یکی هم اینجوری زمینگیر میشه محتاج نون شب …کوفتشون بشه لقمه های حرامی که خون مردم تو شیشه کرده

 6. (گریه) (گریه) (گریه) (گریه) (گریه)

  از گوشت سگ حرومتره اونایی که پول بیتالمال رو چپو میکنن (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی)
  انشاله اتیش جهنم بگیرن اختالاس گرا
  اونوقت یه نفر نون اور خونه س اینجوری باید زجر بکشه
  انشاله اینجوری تاوان پس بدن خاک برسرای دزد (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی)

 7. ای تف تو ذاته هرچی مسئول بی کفایته نمک به حرومه….

 8. جناب مدیریت سایت مراحم ،
  شما به عنوان یکی از سایت های اجتماعی پر طرفدار در سالهای اخیر محسوب میشی ،
  اگه امکانش هست ، یک یا دو نفر از مسئولین همین سایت به پیگیری یکی از مشکلات مردم یک منطقه مثلا دنبال کنید ،
  مثلا داستان این کارگر ، میشه یک شماره کارت بانکی مستقیم به آن خانواده بذارید در این سایت، و پیگیری از طرف مدیریت سایت ثواب واجر است .
  لزومی نیست ، خبری از سایت خبری کپی پیست کرد ، در حالی که این سایت میتواند راه حلی برای درمان این کارگر پیدا کند .
  زیاد سایت های اجتماعی میبینم ، اما چرا اسمش سایت اجتماعی و تفریحی است ؟؟؟!!!!!!
  تفریحی سرجاشه ،
  اما اجتماعی باید به جامعه مربوطه و باید کنار هم باشیم ،
  فکر کنم مسئولین سایت یک عده از آقایان و خانما هستند که در ابتدا و انتها دستشون درد نکنه بابت مطالب خوب و جذاب .
  ولی ، گذاشتن عکس بیماران و مجروحان کاری نیست ، و از یک طرف پیگیری داستان چنین افراد توسط یک سایت اجتماعی ، کار خیر و ثواب محسوب میشه .
  بنده از جمله آنهایی که هر روز کار دارم ، ولی مرتبا سر میزنم ، و اگه چنین سایتی که مسئولیت پیگیری یک مصدوم یا زخمی از هموطنان مملکت از ۰ تا ۱۰۰ پیگیری کنند ، حاضرم پول به حساب ایشان انتقال بدم .
  افرادی خیری زیادن که طرفداران مراحم هستند که میتوانند به عنوان مثال : افرادی در این سایت ، صد درصد چندتا مشاور املاک میشناسند که میتونن یک واحد دوخوابه که تا حالا اجاره نرفته به مدت دو ماهه ، برای خانواده این بیمار تهیه کنند . در یکی از مناطق تهران یا کرج (ارزان) تا عمل ایشان به موفقیت انجام بشه ، ردیف کنند.
  اصلا بیخیال تهران ، چون خیلی گرونه ، ولی کرج فکر کنم هنوز هستند .
  یک برنامه ریزی کنید ، به خدا هیچ ضرری نمیکنی ، بلکه شاید این کار به درد سایت و مدیریت سایت در آینده میخوره .
  آخرشه ، این بیمار ، یک تشکر ویژه از خودش و خانوادش از زحمات سایت مراحم و کاربران مراحم که در این همدلی شرکت کردند .
  اگه این پیشنهاد به ضرر سایت هست ، از پیشنهادم عذر خواهی میکنم .
  شرمنده طولانی شد .

 9. از آقای هدایتی میخوام اگه راست میگه خرج عمل این بنده خدا رو بده مطمئن باشید ثوابش از این پولایی که میگه میخوام بدم بازیکنا تا تو تیم بمونن خیلی بیشتره.

 10. ناصر از قدیم

  صد افسوس به قراردادای میلیاردی فوتبالیستا، صد افسوس به میلیاردها دلاری ک سالهای قبل خرج مراسم حج شد و اونجوری خوار و خفیف و ذلیل شدن حاجیامون، صد افسوس به پولای هنرمندا و بازیگرایی ک خرج سفر آنتالیا و دبی و تایلند و…. میشه، صد افسوس به حقوقهای نجومی مدیران، صد افسوس ب کمکهای ایران به بعضی کشورای دیگه، و هزاران افسوس و حسرت دیگه بابت اون هزینه ها و افسوس ب حال این کارگر ک قطعا نمونه ی کوچکی از هموطنامون هست ک مشکلات اینجوری دارن، خدایا خودت دست ما رو بگیر…

  • وصد افسوس به خرجهای اضافه ی همه ی ما خصوصا اونایی که وضع مالیشون خوبه مثلا میدونید سالانه چقدر صرف لوازم آرایش زنان دختران ایرانی میشه عروسیهای تجلاتیمون و…

 11. بهناز.آبادان

  مراحم جان خیلی ناراحت کننده بود…کاش یه شماره حساب میذاشتی بالاخره هستند کسانی که بتونن اندکی از دردهای این پدر و همسرشون کاهش بدن .

 12. سلام یه شماره حساب بزارید

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)