زنی ادعا می کند دارای ۱۵ شخصیت متفاوت است +تصاویر

یک زن ۲۳ ساله ادعا می کند دارای ۱۵ شخصیت متفاوت است و در عید کریسمس باید برای همه آنها هدیه تهیه کند.

کیمی سندز از وضعیت نادری به نام اختلال شخصیتی تجزیه کننده (DID) رنج می برد که بر اثر آن، دارای چند شخصیت مختلف است که در هر زمان اختیار بدن او را در دست می گیرند.

 او صدها پوند صرف خرید هدیه برای هر ۱۵ شخصیتش کرده است، از جمله شخصیت های او یک آشپز ژاپنی به نام ساتو ۲۲ ساله، فیونا ۱۷ ساله و شیفته ورزش ، دوقلوهای چهارساله جک و سافیر هستند.

 خانم ساندز اهل کاردیف می گوید:” کریسمس از هر زمان دیگری برای من بیشتر از دیگران هزینه دربردارد ، چرا که برای تمام شخصیت هایم و از جمله خودم، مجبورم هدیه تهیه کنم”

وضعیت DID در خانم ساندز بیشتر تحت عنوان اختلال چند شخصیتی مشهور است. کسانی که دچار این اختلال هستند در هر زمان می توانند به شخصیت دیگری تغییر کنند و آن شخصیت می تواند در اوقات مختلف افکار و رفتارهای آنها را تحت کنترل بگیرد و هر کدام از آنها الگوهای مجزایی برای تفکرات ، نیازها و تمایلات دارند.

 او از سن سه سالگی دچار این وضعیت بود ولی در سن ۲۰ سالگی بود که یک روانپزشک در مرکز درمانی مربوطه تشخیص این اختلال را داد.

شخصیت های او مختلف او می توانند در چند دقیقه و گاهی چند روز، که برای این اختلال معمول است، وی را تحت کنترل خود بگیرند. به گزارش نیک صالحی یکی از شخصیت های او یک پسر ۱۵ ساله دو جنسه به نام تئودور است که عاشق جشن و مهمانی است.

 کریس لی ، نامزد ۲۴ ساله او می گوید این فصل به دلیل عید کریسمس از نظر مالی بسیار آنها را تحت فشار قرار داده است. او می گوید درست است که ما دو نفریم ولی یک خانواده درونی داریم که باید برای همه هدیه تهیه کنیم.

آقای لی می گوید که او همه شخصیت های خانم ساندز را دوست دارد و قادر است یک شب را با شخصیت پسربچه ها در بیرون بگذراند و شخصیت بچه های کوچک را به باغ وحش ببرد.

کیمی در شخصیت جک ۴ ساله

کیمی در شخصیت سافیر ۴ ساله

فیونا ۱۷ ساله عاشق ورزش

کیمی در شخصیت اشی ۲۳ ساله اهل یورکشایر

کیمی در شخصیت تئودور ۱۵ ساله

کیمی در شخصیت ابیگل ۲۵ ساله

کیمی در شخصیت فین ۱۴ ساله

کیمی در شخصیت کیتن که بسیار مرموز است

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)