سخنرانی احمدی‌نژاد در مشهد علیه دولت روحانی

احمدی‌نژاد در مشهد گفت: تمامی ثروت این افراد یک صدم یک نفر از افراد دولت جدید نمی‌شود! این موضوع مشخص می‌کند چه کسی برای خود تلاش می‌کند و چه کسی تمامی تلاش خود را برای مردم دارد!

تمام ثروت افراد دولت من یک صدم ثروت افراد دولت جدید نمی‌شود

 
محمود احمدی‌نژاد طی سخنانی با موضوع «تبیین گفتمان انقلاب اسلامی» در حسینیه ارشاد مشهد با اشاره به این‌که «انسان مومن و آرمانی و هدفمند خستگی ندارد» اظهار کرد: خستگی برای تکرار ، ماندن، عقب‌گرد و غیره است.  گزیده‌ای از سخنان احمدی‌نژاد را به نقل از ایسنا می‌خوانیم:

 • اگر ندانیم از کجا آمده‌ایم چه هدفی داشته‌ایم نمی‌توانیم زندگی کنیم. تمامی انسان‌ها علاقه‌مند به پیشرفت هستند. اگر مقصد معلوم نباشد، نمی‌توان هر تغییر و حرکتی را پیشرفت دانست. پیشرفت به نسبت مقصد و هدف تعیین می‌شود.
 • ائمه برای پر کردن جهان از عدل آمدند؛ لازمه اجرای این امر حاکمیت عدالت و حکومتی انسانی است ملت ایران قبول نداشتند که زیر سلطه گروهی از خودخواهان و مستکبران جهان باشند. ظلم به انسان‌ها، جنگ، غارت و تجاوز محصول نظام فعلی حاکم بر جهان است. در حال حاضر در تمامی دنیا، ظلم و تجاوز ریشه دوانده است.
 • امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب به دنبال اصلاح بودند،اگر آرمان‌ها و اهداف ما فراموش شود، عده‌ای پیدا می‌شوند که مطرح کنند، انقلاب برای ماست و ما مالک انقلاب هستیم. کسانی که مدعی مالکیت انقلاب هستند معتقدندکه می‌توانند حتی انقلاب را بفروشند و حق انجام هر اقدامی را دارند.
 • متاسفانه با گذشت ۳۷ سال از انقلاب الگویی برای اداره اقتصاد نداریم و نمی‌دانیم چه هدفی را دنبال می‌کنیم. بعضی از افراد با مطرح شدن مسائلی مانند استانی شدن انتخابات و غیره سعی می‌کنند ما را از مسیر اصلی خارج کنند.
 • نمی‌خواهیم دست‌آوردهای بشری را کنار بگذاریم، باید از تمام علوم بشری، در قالب نقشه خود استفاده کنیم و جمع‌بندی از تجربیات داشته باشیم. باید مدل زمامداری در جمهوری اسلامی تدوین شود. چارچوب‌های برنامه‌ریزی اقتصادی و فرهنگی نیز نیازمند تنظیمی دوباره است. در تمام زمان‌ها باید اهداف و آرمان‌های خود را تکرار کنیم. اگر اسلامی که از نظر انقلاب اسلامی همان اسلام ناب محمدی است، مطرح شود، دیگر افراد حرفی برای گفتن نخواهند داشت.
 • جامعه برای این‌که به سمت عدل حرکت کند نیازمند حکومتی مانند حکومت حضرت علی (ع) است برخی از افراد زمانی که با مردم صحبت می‌کنند انگار با کودکان حرف می‌زنند. به این دلیل نیازمند تبیین دقیق از انقلاب اسلامی هستیم. با گذشت ۳۷ سال با آوردن اسلام آزادی برخی رو ترش می‌کنند. آزادی انسان ها مقدس است و پیامبران برای آزادی آنان آمدند.در ۷ تا ۸ سال گذشته برخی انقلاب را تمام شده می‌دانند. متاسفانه لفظ انقلاب برخی را به اشتباه می‌اندازد این در حالی است که انقلاب اسلامی ایران نسبت به دیگر انقلاب‌های جهان بسیارمتفاوت است. منظور از انقلاب اسلامی تحول درون انسان‌ها وطی کردن مسیر کمال برای جامعه بشری است. انقلاب ایران، محصول عقده‌های فروخورده و فشار و فقر نبود و تنها محصول خداخواهی ملت ایران بوده است. در حال حاضر با گذشت ۳۷ سال از انقلاب، این موضوع بسیار عمیق تر از سال ۵۷ بر دل ملت است.
 • متاسفانه به این سوال که چرا نباید زیر بار سلطه برویم به درستی پاسخ داده نشده است. نظام سلطه معتقد است که ایران نمی‌تواند کشورخود را اداره کند و با تراشیدن دشمن‌های بیرونی سعی دارد مردم را از موضوعات داخلی غافل کند. متاسفانه برخی از افراد داخلی نیز همین فکر را دارند. افرادی که تنها هدف‌شان از انقلاب رسیدن به قدرت است این فکر را می‌کنند. آنانی که قدرت برای‌شان حائز اهمیت است برای بدست آوردن آن پول‌های زیادی را خرج می‌کنند.
 • اصل انقلاب سلطه را نمی‌پذیرد. امام خمینی (ره) فرمودند؛ آمریکا همان شیطان است؛ زیرا شیطان نیز از پذیرش برخی موارد اداره می‌شود. ریشه تمامی مفاسد دنیا این است که عده‌ای خود را بالاتر از بقیه می‌دانند. این موضوع ریشه تمام مشکلات دنیا و به دنبال آن مسائلی مانند جنگ و تجاوز است. اگر برخی کشورها قبول نکنند زیر سلطه آمریکا باشند تضعیف می‌شوند. آمریکایی‌ها به صراحت می‌گویند که کشورها باید دموکراسی آمریکایی را بپذیرند زیرا این دموکراسی فرهنگ متعالی و یگانه است. آدم‌کش‌ترین نظام تاریخ، مدعی حقوق بشر است.
 • متاسفانه با مطرح شدن جریان انقلاب عده‌ای گمان می‌کنندکه صحبت از جنگ شده است. اما باید تاکید کنیم که منظور ما اسلحه در دست گرفتن نیست.
 • در حال حاضر نمی‌خواهم عملکرد و گزارشی ارائه دهم. اما باید یادآور ی کنم که این دولت بیشترین هجمه و فشار را در طول تاریخ تحمل کرده است. یک جریان علیه خط امامت در طول تاریخ و صدر اسلام فعال هستند و همین جریان نیز این هجمه را علیه دولت‌های نهم و دهم ایجادکردند. یعنی دولت‌های نهم و دهم هیچ نقطه سفید و عملکرد مثبتی نداشت؟ تمامی تهمت‌ها از جمله ضد ولایت فقیه بودن، بهایی بودن و غیره را به این دولت زدند. مشکل این جریان‌ها با احمدی‌نژاد نیست، من که کسی نیستم و تنها سرباز کوچک ملتم. این هجمه منظور دیگری دارد.
 • بیانات مقام معظم رهبری درباره دولت‌های نهم و دهم «بزرگترین افتخار» برای من است. با نزدیک شدن به انتخابات دوباره هجمه و تهمت‌ها دو چندان می‌شود. انسان هوشمند باید متوجه باشد که دلایل این هجمه‌ها ‌چیست. این جریان‌ها می‌خواهند اصل انقلاب و رهبری را تخریب کنند. متاسفانه برخی از افراد نیز در دام آن‌ها افتاده‌اند.
 • برخی از بالا بودن پرچم انقلاب در این دو دوره ناراحت بودند. در دام دشمن افتادن هیچ افتخاری ندارد در حال حاضر به خاطر مصلحت کشور سکوت می‌کنیم و بنده خود را فدای انقلاب می‌کنم. حواس‌مان باشد که تمامی هجمه‌ها به دولت‌ قبل، زدن اصل انقلاب است. دفاع از دو دولت قبل دفاع از انقلاب است. در طول ۸ سال حتی برای ساعتی فاقد برنامه مشخص نبودیم.
 • برخی مطرح می‌کنند احمدی‌نژاد سفرهای انتخاباتی خود را آغاز کرده است؛ شبکه بی بی سی به طور صریح اعلام می‌کند که احمدی‌نژاد شروع به کار کرده و اگر پیروز شود ایران دوباره منزوی و برای جنگ آماده می‌شود. زمانی که در سال ۸۴ دولت را تحویل گرفتیم تهدید به حمله نظامی شده بودیم اما در سال ۹۲ اوباما برای همکاری با ایران نامه می‌نوشت. آمریکا به یک ملت حمله می‌کند و با موارد متعدد آن کشور را تضعیف می‌ند اما جرات ندارد حتی از ۵۰۰ کیلومتری ایران رد شود.
 • تمامی ثروت افراد دولت‌های نهم و دهم یک صدم یک نفر از افراد دولت جدید نمی‌شود! این موضوع مشخص می‌کند چه کسی برای خود تلاش می‌کند و چه کسی تمامی تلاش خود را برای مردم دارد!
 • با گذشت ۳ سال از دولت یازدهم، در سال چهارم، این دولت باید کارهای خود را به نتیجه برساند. با انتخاباتی شدن فضا دولت از این کار باز می‌ماند. تمامی دولت‌ها در پایان ۴ سال باید گزارشی از عملکرد ارائه کنند؛ اگر دولت یازدهم درگیر انتخابات شود توانایی ارائه این گزارش را ندارد. متاسفانه عنوان انتخابات در کشو مجوزی برای تخریب و بی‌اخلاقی است. افراد در زمان انتخابات به معرفی خود نپرداخته و دیگران را تخریب می‌کنند. حتی عده‌ای تلاش دارند رقیبان خود را رد صلاحیت کنند. در زمان انتخابات‌های قبلی هجمه‌های زیادی به من وارد شد و زمانی که مطرح کردیم برنامه‌ی خود را ارائه دهید اعلام کردندکه در حال تدوین برنامه هستند.
 • در فضای تخریبی چه کسانی برنده هستند؟ اگر بخواهید به سمت فضای مطلوب آمریکایی حرکت کنیم قطعا بازنده هستیم. کاندیدا می‌تواند برنامه‌های خود را ارائه کرده و زمان خود را صرف توهین‌های انتخاباتی نکند.

 

http://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/8/4911416_778.jpghttp://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/8/4911433_637.jpghttp://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/8/4911419_154.jpghttp://www.yjc.ir/files/fa/news/1395/5/8/4911427_100.jpg
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۸۴ دیدگاه

 1. روحانی بی اورضه ست باید اینو بگیره مثل موسوی توی خونه حبس کنه

  • ازادی همینه….رعناخانم….دوره قبل نیست که حبس بکنن و ببرن کهریزک….یه نظز دیگه هم دارم ولی جرات ندارم بگم….

  • اره واقعا بی عرضه است
   این دزد و دار و دسته اش باید حبس ابد بخورن با اعمال شاقه

   • سلام حسن…چند روز مهمون شهرشما بودم.شهر خوبی دارین

    • خب خداروشکر رفتی مشهد … زیارت قبول عزیزم بیا یه بوست کنم (ماااچ)

    • عزیزم .جات خالی….خیلی خوب بود…باورت میشه سه بار به ضریح رسیدم بدون اینکه اذیت بشم….خیلی راحت راه برام باز میشد…ضامن اهو رو قسم دادم به دو دست عموش عباس تا دستمو یه ضریح برسونه..هنوز چند ثانیه از حرفم نگذشته بود که به ضریح چسبیده بودم بدون اینکه کسی اذیتم کنه …حتی اون اقایی که خادم پنجره فولاد بود قسمت اقایون پنجره فولاد رو خلوت کرد و من تنها بود که گفت خواهرم بیا و راحت زیارت کن درصورتی که من اصلا قصد زیارت پنجره فولادو نداشتم.خود ضامن اهو واسم خلوت کرد…خیلی خوب بود.بغضم که ترکید سبک شدم .شهادت امام صادق اونجا بودم..خیلی فضای خوبی بود.میگن نامه بنویسید امام رضا میخونه.منم واسش نوشتم که هیچ ارزویی ندارم جز زیارت عموت عباس…همه کس و کارم عباسه به همه کس و کارم قسمت میدم بهم برات کربلا بده…گفتم خیلی کشورا رفتم اما پابوس عباس نرفتم …به جوادت قسم نمیدم به عموت عباس قسم میدم که تا محرم برم کربلا…

    • خب خدارو شکر سفر برات لازم بود با دلت رفتی مهسا واسه همین آقا چیزی برات کم نزاشته ایشالا سفر بعدیت کربلا باشه منم برات دعا میکنم عزیزم …. دلم خیلی هوای مشهد و حرم و پنجره فولادو کرده ولی بابام تابستون امسال خیلی درگیره کارشه آخر تابستونم عقد داداشمه نمیشه برم (گریه)

    • که عقد داداشته مواظب باش توی عقد کنون مامان کسی شکارت نکنه (شکلک) (چشمک)

    • زیارت قبول انشا الله معرفت زیارت تا ابد حال خوب را بهت هدیه بده (گل)

    • نه تو اینجور مراسما حلقه میکنم دستم.

    • چرا؟
     خوب دست خودت حلقه میکنی به زبون دیگران که نمیتونی حلقه بندازی (نگاه) مخصوصاََ وقتی میری وسط خبر که نداری دارند بقیه در گوش هم چی میگند (شکلک) (گل) این هم واسه عقد داداشت اینجوری (شادی) (شادی) (شادی) (شادی)

    • نه من دوست ندارم به همسر آینده ام معرفی شم دوست دارم خودش عاشقم شه دومن با ازدواج فامیلی حالا دور یا نزدیک کلن مخالفم حرف تو زیاده.

    • بی معرفت آخه من حرف زیادی میزنم؟
     فامیل دورتون واسه پسر همسایه شون که میخواهد زن بگیرد میتونه معرفی کنه اما تو میخواهی طرف پیدات کنه ولی معرفی نشی (عینک) این دیدگاه شما از نظر ایدئولوژیست ها مردود هست چون هدف آشنایی برای انگیزه ی ازدواج موفق هست و روش ها متفاوت از قبیل معرفی یا خود طرف پیدا کنه یا …که روش در خدمت هدف و هدف در خدمت انگیزه است حال در دیدگاه شما روش(وسیله آشنا شدن)جای هدف نشسته است یعنی هدف شما شده پیدا شدن توسط پسری که با هم ازدواج کنید نه معرفی شدن به او خوب این هدف نباید باشد و باید وسیله باشد و الا خدایی نکرده در راه نادرست برای ازدواج قرار میگیرید پس به انگیزه نهایی شاید نرسید (عینک)

    • (خنده) نه من به شما جسارت نکردم میگم حرف توش زیاده یعنی دردسرش بیشتره …. از بقیه حرفات اندازه یه انگسترومم نفهمیدم (ضایع شدن) (نگاه)

    • (خنده زیاد) بله منظورم اینه که هر هدفی که انسان میخواهد بهش برسد وسیله ای میخواهد اگر آشنا شدن را هدف فرض کنیم برای این هدف راه هایی وجود دارد من جمله این که معرفی کنند یا خود پسر کسی را پیدا کند و… حال این وسیله نباید خودش هدف بشود یعنی هدف شما آشنایی باید باشد نه چگونگی آشنایی چون چگونگی آشنایی فقط وسیله ای هست برای آشنایی (شکلک) وسیله نباید خودش هدف شود (نگاه) امیدوارم خوب توضیح داده باشم البته برای مرحله بالاتر عرض کنم که این اهداف برای یک انگیزه گذاشته شده است و آن انگیزه ی ازدواج موفق است که برای تحققش چندین هدف وجود دارد که یکی از این اهداف همان آشنایی است (عینک) (خنده) خوب تونستم بگم خواهر سحر

    • شما خوب میگی من نمیفهمم ولی هدف وسیله رو توجیه نمیکنه. (عینک)

    • مگه میشه شما نفهمی آجی حرفت هم درسته هدف وسیله را توجیه نمیکنه و وسیله هم نباید هدف شود (عینک)

    • باشه شکر خوردم حاقه دستم نمیکنم (مو کندن)

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) آجی هر جور راحتی همونجور باش من چیکاره هستم در کل یک بحث فلسفی کردیم با هم شما تصمیماتت را با توجه به شرایط خودت میگیری که نسبت ه همه آگاهیت از اون شرایط بیشتر هست من چیکاره ام (گل) (شکلک)

    • باشه پس حلقه رو میپوشم و اگه شما باز حرف از وسیله و هدف بزنی مجبورم برخلاف میلم یه چندتا بادمجون مهمونت کنم (کلاه)

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد)

  • کلید خوشبختی

   اینقدر حرص نخور…
   روحانی اورضه داشت جلوی برادرش رو میگرفت……. فیش حقوقی و برجام و بیکاری و رکود و عربستان بماند (لایک)

   • مگه اورضه با ع نیست (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)
    مثلا میشه عرضه (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)

    • خواهرم برادران املایشان ضعیف است خودتان را نگران نکنید(جو سخنرانی منوهم گرفته (مسخره)

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

    • خواهرم برادرانتان را مسخره نکنید

    • چشم (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره)

    • چشمت بی بلا ای عزیز (شکلک) (گل)

    • شاپی موش نخورتت ولی ایدفعه از من و مهرداد الگو بگیر ببین چقد با هم خوشیم مثه دوتا مرغ عشق (عشق) (تماشا) (خجالتی) (نگاه)

    • یعنی من هم واسه ZT از این صورتک های اینجوری (عشق) و اینجوری (ماااچ) و (خجالتی) و (گل) بگذارم؟

    • نه شاپی فک کنم دختر خیلی پاکیه گناه داره بزار پاک بمونه در ضمن نفس آجی منه گوشاتو میبرم بخوای یکی دیگه رو آبجی صدا بزنی (چشمک)

    • میدونم ایشون خیلی خانوم پاک و زلالی هست واسه همین هم بهشون میگم آبجی در ضمن این مغایرتی با پاکی این بزرگوار هم نداره خوب (بی تقصیر) … (نگاه)

    • راستی گفتی نفس خیلی وقت هست که نیومده و ندیدمش و ازش خبری ندارم

    • گاهی کامنت میزاره ولی زیاد نمیاد … نمیدونم والا شاپی ازش بپرس من برم ببینم این مهردادو میبینم باز ول کرده رفته (غمگین)

    • والا اصلاََ به فکر ما نیستند (لایک)

    • مهرداد اومد ولی خب یکمی سرش شلوغه … این مدت که آبجی نفس نیست توام داداش آبجیه منی اگه چیزی خواستی به من بگو تنهام نمونی من هستم زهرا هست با هم وقت میگذرونیم (گل)

    • ممنونم از این همه لطفی که داری
     ببینم سحر جان این خانوم ZTدر این کامنتها (همینجا که در موردش صحبت میکردیم) نیست دیگه به نظرت معنی درا نیست؟شما دختری بالاخره بهتر میتونی حدس بزنی (تماشا) سحر تو هم من را رفیق و داداش خودت ببین با هم وقت میگذرونیم دیگه (چشمک) (گل)

    • بله کسی منو صدا کرد (کلاه) (کلاه) (کلاه) (کلاه)
     من هستما (پز) (پز) (پز) (پز)

     من کلا پیجی که احمدی نژاد باشه نمیام چون سرگیجه میگیرم از کامنتایی طولانی
     اما اگه امری بود در خدمتم سحر جان و اقا شاپور (نگاه) (نگاه) (نگاه) (شکلک) (شکلک) (شکلک)

    • بیا زهرا بشین کنار من چند کلمه حرف دارم باهات این داداش شاپیه من یکی از پسرای نیک مراحمه بشدتم رمانتیکه یه آبجی میخواد آبجیش میشی؟؟ (نگاه) … بیا شاپی من گفتم دیگه بقیه اش با خودت

    • وای،من توی عالم واقعیت خواهر ندارم الان تو اینجوری گفتی حسی مرا فرا گرفت که قبلاََ نبود (تماشا)
     خوب ZT تو که میگی هستی از الان به بعدش هم هستی؟ (خجالتی)

    • من سه تا داداش دارم آبجی ندارم اشکال نداره خواهر نداری کارایی که یه خواهر برای برادرش انجام میده رو به من بسپار و غمت نباشه (گل)

    • جانم سحر جان بله گوش کردم باعث افتخاره (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ)

     که اقا شاپور داداشم باشه (شکلک) (شکلک)

     بله تا وقتی که اینجام هستم (نگاه) (نگاه) (گل) (گل)

     اما نمیدونم چرا سحر یه جوک هست درباره این داداش و خواهری مجازی یاد اون میفتم غش میکنم از خنده (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره)

    • خوب آجی خودم ZT واسه داداشت بگو اون جوکه را تا باهم بخندیم و غش کنیم (تماشا)

    • نه اخه نمیشه گفت (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره)

     یعنی شاید بعضیا ناراحت بشن (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن)

    • مگه اون بعضی ها مهم هستند؟
     کسی که از یک جوک میخواهد ناراحت شود بگذار بشه
     (شکلک) جوکه را بگی یا نگی باز هم دوستت دارم (ماااچ)

    • ممنون لطف دارین شما (شکلک) (شکلک) (گل) (گل) (گل) (خجالتی) (خجالتی)

  • نه روحانی نه احمدی
   فقط گل سرسبدمحمدی(امام زمان(عج))
   فقط امام زمان(عج) هست که میتونه ما وکل دنیا رونجات بده بس کنین این حرفای صدمن یه غاز رو، وچشم امیدتون روازاین انسان های ضعیف النفس که دنبال پست ومقام هستند بردارین و باتمام وجودتون امام زمان(عج) روطلب کنین تا خداوندهم عطروجود وحضورشون روبهتون بچشونه!

  • این احمدی نژاد الان باید زندان تشریف داشته باشند به خاطر فسادهای دولتش نه سخنرانی . مردک خواب نما و متوهم

   • همه فسادهای دولت قبل رو جمع و ضرب و به توان برسونی خسارت قرارداد کرسنت(به سردمداری وزیر نفت خاتمی -روحانی) و فیشهای نجومی و گند کاری حسین فریدون نمیرسه.مردک تو برجام رید تو مملکت

    • کرسنت رو برو بخون بعد بیا نظر بده….

    • آخ لرسو آخ لرسو فقط شانست گرفت مراحم اون پیج رو پاک کرد به خدا قسم واست ثابت میکردم اون متن آماده ای رو که گذاشته بودی خودت یه بارم نگاه نکرده بودی .

     حالا اشکال نداره اگر مردی و اگه شرف داری دوباره همون توضیح کرسنت که گذاشته بودی رو بزار تا ثابت کنم اصلا نخوندی متنی که گذاشته بودی .

 2. محمود کمر بسته به نابودی ایران….این سری بیاد ایرن میشه چندتا کشور مختلف…
  گشور اذرباییجان…بلوچستان…لرستان…کردستان….اصفهان….عرب….

  • خوب باشه محمود کمر بسته به نابودی ایران محمود دزده محمود نفوذیه و ….

   تو همین پیج سوالاتی که از دولت رو پرسیه بیا و واسه ما جواب بده اگه خودتو طرفدار روحانی میدونی والا چیزی هم نگو.

   • پاسخ ثروت دورو بری هاش….
    هربشری در ایران فهمیده بیشترین اختلاس در دوران محمد بوده واکثر وزیرها ورفقاش در دزدی سهم داشتن….بگن اون رفقاش ثروت های عظیم دزدی شده را چیکار کردن؟؟؟
    بگه ۸۵۰هزار میلیارد پول نفت را چیکار کرد؟؟؟
    و….

    • لرسو خیلی خوشحالم که نتونستی جواب سوال های احمدی نژاد رو بدی و به حاشیه کشیدی.

     چقدر حس بدی داره آدم نتونه جواب یه دزد نفوذی اختلاس گرو بده نه ؟!

    • اقای ابوالفضل مگر پولدار بودن و ثروتمند بودن جرم هست؟
     مهم پولدار بودن نیست مهم این هست که دارایی های طرف قبل از اون پست با بعدش متعارف باشه

    • ولش کن جوابشو دادم….
     کسی سوال میپرسه که پاک باشه…خوده محمود و اطرافی هاش اون همه درامد نفت را چیکار کردن؟؟؟؟
     اینو میگم ولی ابوالفضل باز چرت وپرت میگه….ولش کن….

    • میگه مذاکره با آمریکا ممنوععععععععععععععععععععه
     آخه حالیش نمیشه که چرا ممنوعه؟و کی این ممنوعیت برداشته میشه؟و از همه مهم تر ما با آمریکا مذاکره نکردیم ما با گروه۵+۱ که آمریکا یکی از اونها بود مذاکره کردیم

  • امید از شمال

   شما ظاهرا متن بالا رو درست نخوندی. بهتره بری از روحانی و کابینش دفاع کنی ک بعد ۳ سال دفاع و اعتماد به آمریکا همه چی رو دادن و بدون هیچ پیشرفتی دمشون رو گذاشتن رو کولشون و برگشتند. الان کجان ؟؟؟ ظریف ک الان داره تو آفریقا میگرده در صورتی که اوایل محمود رو مسخره میکردند ک آقا کشورهای پیشرفته و امریکا رو ول کرده رفته با فقیرا دوس شده.. پس خودش الان واسه چی رفته آفریقا؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد ۳ سال چ دستاوردی داشتن؟؟؟؟ هی چپ میرین راست میرین . نمیدونم محمود بی سواده دزده ایران رو بدبخت کرده این حرفا.. اینکه ادم به بقیه دروغ بگه قابل هضمه ولی به خودش دروغ بگه واقعا فاجعه هسس

   • امید از شمال

    ضمنا اگر اهل مطالعه هستید سرچ کنین رجب صفروف ببینین چی درباره احمدی نژاد میگه

   • رهبر تایید کرد…برای همین برجام۱۲ نفر امضا میکنن…۷تا اطرافی رهبری و ۵تااطراف روحانی….وزارت اطلاعات و…تایید کردن….روحانی نماینده رهبر برای همین شورای عالی امنیت ملی بود….
    شما ضد ولایت فقیه هستید …چون با نماینده رهبر مخالفید…
    کشور ۱۰.۵میلیونی گینه را با جیبوتی۸۰۰هزارنفری یکی میکنی….گینه بغل سنگال هستش…درضمن منافقان ظریف از اونجا رفت کشور بزرگ نیجریه برای
    ازادی شیخ زاکزاکی…..فهمیدی؟؟؟؟
    اقای رجب صفرووف در مورد پیشرفت ایران صحبت کرده نه محبوق….

    • امید از شمال

     نمیدونی نگو عزیزم رهبر ۳ ساله میگه اعتماد نکنین. همین رهبر التماس کرد خواهش کرد که تو تاسیسات سیمان نریزید ولی به حرفش گوش ندادن. چن بار روحانی با رهبر مخالفت کرد. سرچ کنین . میفهمین.. لطفا بی عرضگی این آقایون رو به رهبر نسبت ندین..ببینید دکتر رائفی پور در مورد برجام چی میگه. با سند و مدرک حرف میزنه . یعنی من خوندم واقعا از ته دل خواستم گریه کنم . که تو این ۳ سال چ بلایی سر ایران آوردن. واقعا ناراحت میشین. با سند حرف میزنه

    • تااونجا که ما اخبار میدیدیم…رهبر موافق بود و سخنرانی هاش هست…
     ایرنا:ناطق نوری: همه مراحل مذاکرات هسته ای زیر نظر رهبری انجام شد.
     اینم نظر رهبری در سایت خودشان:
     http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=29440
     شما بجای رائفی که دوره محمود رو کار اومد….یک خورده بیشتر مطالعه کن سایت های مختلف را …حرف هاشون را کنار هم بچین…بعدش خودت نظر بده….طوطی وار برای رائفی را گوش نکن…رائفی از جایی تغذیه میشه و شکم سیری هستش…
     امریکا شیطان بزرگه…لعنت بر منکرش….ولی الان ما از تحریم ها خیلی اسیب دیدیم…

    • خودرو بی کیفیت وفرسوده….
     قطعات مورد استفاده در هواپیما که اغلب فرسوده….
     قطعات مورد استفاده در پتروشیمی که فرسوده….
     هواپیماهای فرسوده….
     دوره محمود که برای شما گل وبلبل هستش….بخاطر تحریم ها چقدر جنس بی کیفیت چینی وارد کردیم….چون نمیتونیم از جای دیگه تهیه کنیم….
     هرموقع فشار به ملت میومد میگفتن…تحریم هستیم نمیشه کاریش کرد…بعدش جالبه همیشه میگفتن از تحریم ها نترسید….نمیدونم چرا ازاین تحریم ها که شاخص فلاکت را بالا برد و ریال را ۳الی۴برابر سقوط داد در برابر دلار…تورم و گرانی و بیکاری و…+داروهای چینی که بلای جون مردم بود(مثل دگزامتازون که خودم زدم برای حساسیتم وسه روز صورتم فلج شد و به مرور با ویتامین ب۱۲خوب شدم)…نترسیم؟؟؟؟؟

    • دوره بعدی هم هرکی میاد بیاد…فقط وضع معیشت مردم بدبخت…که یکیش خودم هستم را درست کنه….

    • حالا مینشینند آقایان وراجی کردن که نبود رابطه ما با آمریکا مضر است نه آقا نبود رابطه ما با آمریکا مفید است طعمه را باید از دهان گرگ گرفت (۱۳۸۶/۱۰/۱۳)

 3. احمدی نزاد ریده تو مملکت ایران ئهمه رو بدبخت کرده اگه حوصله کنیم روحانی تئو چهار سال اتینده مملکت درست میکنه شرافتن دوران احمدی نزاد چی دیدین یه ادکم درست حسابی ایران امند همه گدا گشنه ها رو اورد ایران داشت مملکت نابود میگرد خدا رحم کرد …. درود بر رهبر کبیر انقلاب درود بر روحانی

  • موافق مذاکره زیر شبح تهدید نیستم (۱۳۹۴/۰۲/۱۶)

   هیچ وقت نسبت به آمریکا خوشبین نبودم نه از باب توهم از باب تجربه انشاءلله در جریان این حوادث قرار میگیرید متوجه میشوید تجربه ما از کجا حاصل شده (۱۳۹۴/۰۱/۰۲)

   رابطه با آمریکا و مذاکره با آنها نه تنها منفعتی ندارد بلکه مضر هم هست کدام عاقلی هست که دنبال کار بی منفعت برود ؟ (۱۳۹۳/۰۶/۰۱

   ما بر خلاف آمریکا محدودیت های بلند مدت ده دوازده ساله را قبول نداریم و مقدار سال های مورد قبول را به تیم مذاکره کننده گفته ایم (ولی همونطور که میدونی ۲۵ سال محدودیت وامسمون بریدند !!!!!!!! ۱۳۹۴/۰۴/۰۲ )

   • کدام عاقل و کدام وجدانی اجازه میدهد که انسان قدرتی مثل آمریکا را به عنوان دوست و مورد اعتماد و به عنوان فرشته نجات برگزیند ؟ (۱۳۹۴/۰۶/۱۸)

    برجام دچار نقاط ابهام و ضعف های ساختاری متعددی است که در سورت فقدان مراقبت دقیق میتواند خسارات بزرگی را به حال و آینده کشور وارد کند (۱۳۹۴/۰۷/۲۹)

    کلید حل مشکلات اقتصادی در لوزان و ژنو نیست کلید اقتصاد مقاومتی است (۱۳۹۴/۰۲/۹)

    این یک خدعه آمریکایی است که میگویند قرارداد میبندیم نگاه میکنیم به رفتار ها بعد تحریم ها را بر میداریم (۱۳۹۴/۰۱/۰۱)

    مذاکره با آمریکا ممنوععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععع است ( ۱۳۹۴/۰۸/۱۳)

    • آن کسانی که خیال میکنند ما انرژی هسته ای را حل کردیم همه مشکلات حل خواهد شد خطا میکنند مسئله حقوق بشر را مطرح میکنند مسئله گوناگون را مطرح میکنند اینها بهانه است می خواهند ملت را به زانو در بیاورند (۱۳۸۹/۰۶/۱۶)

     اگر قرار باشد چهارچوب تحریم ها حفظ شود پس چرا مذاکره کردیم ؟ این کاملا خلاف علت حشور ایران در مذاکرات است (۱۳۹۴/۰۶/۱۲)

     ما با مولکول کردن اجرای تعهدات طرف مقابل به گزارش آژانش مخالفیم چون آژانس بارها اثبات کرده که عادل نیست (۱۳۹۴/۰۴/۰۲)

     در سراسر دوره ۸ ساله وضع هرگونه تحریم در هر سطح به هر بهانه ای از جمله بهانه های تکراری و خود ساخنه تروریسم و حقوق بشر توسط هر یک از کشور های طرف مذاکرات نقض برجام محسوب خواهد شد و دولت موظف است فعالیت برجام را متوووووووووووووووووووقف کند (۱۳۹۴/۰۷/۰۹)

     دیگه درباره نظر رهبر حرف نزن که به ضررتون تموم میشه جماعت سیاه کار (دراز شدن دماغ) (دراز شدن دماغ)

    • آقا ابوالفضل اگه جسارت نباشه میتونم بپرسم شما با واژه دموکراسی آشنا هستین؟اکثریت مردم هر آنچه بخواهند باید اجرا شود حالا انقد صغری کبری چیندن و نظر این اونه نظر اون اینه نداره (بی تقصیر)

    • یا ابوالفضل العباس

     میشه بگی کی دو هفته خانه نشین شد و مقابل حضرت آقا ایستاد و سرکارش نرفت؟؟؟؟؟؟
     میشه بگی رییس جمهور بود یا یک مدیر مدرسه؟؟؟؟
     میشه بگی کی قداست مقام معظم رهبری رو میخواست خدشه دار کنه با این کارش؟؟؟؟؟
     اگه جواب اینا رو دادی هرجایی که هستی بگو میام سجده میکنم روبروت!!!!!!!

    • من نمیدونم مراحم اینارو تایید کنه یا نه حالا مینویسم تا اونجایی که من میدونم تعداد زیادی از رییس جمهورها با رهبر درگیری هایی داشتن حالا واسه قدرت بیشتر و هر چیزه دیگه ای کاری ندارم محمودم آره مخالفت کرد با رهبر و برای اعتراض و یا شایدم تنبیه خدا داند چند روزی رو خونه نشین بود ولی در اصلاح طلب هام همچین افرادی بودن اونا دیگه تایید صلاحیت هم نمیشن چون میخواستن به اکثریت مردم گوش بدن و اکثریت مردم حرفه خوبی نمیزدن.

    • ابوالفضل به خودت مسلط باش
     الان حلقت سالمه اینجوری گفتی ممنوع

    • هیـــــــــــــــــــــــــــــــــس الان میاد حلقتو میکشه بیرون بیا اینور تو هیچی نگو بزار لرسو رو یکم بزنه من دلم خنک شه شاپی من پشت سرت وایستم یه چی به ابوالفضل میگم اگه اومد جلو نزاری منو بزنه باشه (شکلک)

    • چه دل پری داری از من…امروز کم مونده بود با ماشین بزنم به یک بنده خدا….خدا رحم کرد ترمزم ترمز پراید بود گرفت….تو نفرینم کردی هااااااااا….ابوالفضل بزار بزنه….جواب اون یا ابوالفضل العباس را بده…بقیه پیشکش…..شاهپور هم از بچه های نیک روزگار وهم فکر ماست…..وشما از خانم های ضد فکر من ونیک و باحیا روزگار…

    • خیالت را حت آبجی پشت من وایسا غمت نباشه من شمشیرم را همین وسط به زمین فرو کردم الان هم دارم بلند میگم که هرکی گوشش هم مشکل داره بشنوه از این خط که ترازش با این شمشیر برابره هرکی میخواهد رَد بشه و بیاد اینور حسابش با کرام الکاتبین هست خودم شمشیر را از زمین میکشم بیرون و اونوقت خدا فقط میدون کجای طرف فرود میارم (کلاه) پس همین اول کار ابوالفضل مثل شیر دُم بکوب به زمین و برگرد لا اقل میگند هنوز شیر هستی اما بیای اینور بایدزوزه بکشی و فرار کنی (کلاه)
     سحر حال کردی رَجَز خونی را خدایی کسی را دیده بودی اینجوری رَجَز بخونه این هم واسه خاطر آبجی سحر بود که خاطرش عزیزه و پشت من قایم شده (نگاه) (چشمک)

    • نفرین!!!! خرافاتی شدی لرسو؟؟؟ (ضایع شدن) خدارو شکر بخیر گذشت وگرنه با همه مراحمیا باید میرفتیم دنباله رضایت من خودم از هواداران شمام نفرمایید (گل) …. شیره شاپی خودمون دمت گرم اصن یه حس غروری تمام وجود منو گرفت عجب رجزی ایول بزار اشکامو پاک کنم بعد دست بزنم برات(تشویق) (گریه) (تشویق) بگو کارآموزت جای من بغلت کنه (شکلک)

    • داش شاهپور….الان فیلم زیبای داش اکل دیدی…
     مرد میخوام این بچه رووو ازم بگیره….(دیالوگ بهمن مفید)

    • سحر خانوم من خوشحالم که اون حسی را که دنبال میکردم واست پیش بیاد الان پیش اومده و من خوشحالم که تو خوشحالی (خجالتی) (شکلک) (گل) و اون کار آموزم امروز نیست که بغلم کنه فکر کنم رفته به دختر بازیش برسه بچه سوسول (خنده) شوخی کردم مال این حرف ها نیست بچه خوشکل (خنده)
     و اما شما لرسو خان بخشی از این رجزی که خوندم از سکانس اول فیلم داش آکل بود اما۸۰درصدش واسه خودم بود (کلاه) (گل)

    • من این کامنتو یادم رفته بود …. بله من احساس کردم یه تکیه گاه محکم دارم تو مراح بعده مهرداد … این کارآموزتم وقتی نیازش داری نیست خب دیگه پس نمیشه بغلت کرد شانس نداری اومد یه دل سیر بزنش.

    • بین صورتک های مراحم صورتک بغل کردن هم اگر بود فکر کنم خوب کاربرد داشت (چشمک) کار آموز را شما با چنگالت باید تشریف بیاری و مورد عنایت قرار بدهی (شکلک) (خنده) سحر من هم تکیه گاهم محکم هست (گل)

    • (شکلک) (گل)

    • (گل) (شکلک)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)