سردار سلیمانی بیانیه داد

بیانیه سردار سلیمانی
بیانیه سردار سلیمانی

 

فرمانده نیروی قدس سپاه در بیانیه‌ای تاکید کرد: با استعانت از خدای سبحان تا آخر عمر در همین جایگاه «سربازی» خواهم بود و مردم عزیز ایران به اظهارات تفرقه‌افکنانه دشمنان اعتنا نکنند.

به گزارش سپاه نیوز، به دنبال فضاسازی های رسانه ای و عملیات روانی هفته های اخیر رسانه های بیگانه و نیز برخی مقامات آمریکایی و همچنین احتمال حضور وی در انتخابات ریاست جمهوری، در بیانیه ای تأکید کرد: با استعانت از خدای سبحان در همین جایگاه سربازی خواهم بود.

متن بیانیه سرلشکر حاج قاسم سلیمانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با اهدای سلام و درود خالصانه به محضر رهبر معظم و حکیم انقلاب اسلامی و ملت شریف و عزیز ایران؛ در پاسخ به اظهارات تفرقه افکنانه اخیر دشمن و مطالبی که حول آن بیان و القا می شود، عرض می کنم جبهه دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی سخنان خود را همواره با هدف تفرقه و ایجاد تقابل بین صفوف متحد و یکپا رچه مردم انقلابی و رشید بیان می کند؛ لذا هیچگاه نباید به آن توجه و اعتنایی کرد

حقیر سرباز صفر ولایت و نظام جمهوری اسلامی و ملت شجاع و عزیزتر از جانم بوده و انشاء الله با استعانت از خدای سبحان تا آخر عمر در همین جایگاه “سربازی” خواهم بود.

از همه برادران و خواهران عزیزم خواهشمندم با بی اعتنایی به اظهارات فریبکارانه و تفرقه افکنانه دشمنان اجازه ندهند وقت ارزشمند خدمتگزاران این ملت صرف اهداف و مقاصد شوم دشمنان گردد.

والسلام

قاسم سلیمانی

 

عرض ادب سردار سلیمانی به رهبر انقلاب
عرض ادب سردار سلیمانی به رهبر انقلاب
 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۸ دیدگاه

 1. درود بر مردم کرمان….
  درود بر مهرداد خان وسحرخانم…
  کنتورات ریاست را برداشتید….
  شنیدم رئیس جمهور المان هم قراره ی کرمانی بشه….
  ریاست قدس هم که دست شماست…
  معاون اوباما هم که گواشیری کرمانیه….
  داش مهرداد بیا ی خورده معاون لر هم بگیر سردار….

 2. کاش همه مسئولین مثل این سپاهی عزیزکار درست بودند و به فکر خدمت نه چپاول

  • ایشون یک نظامی عالی هست و استعداد این شاخه را دارد و در آن خدمت میکند مشکل ایران آنجاسصت که خیلی ها جای هستند که استعداد آن را ندارند و البته نیتشان بهترین بودن هست اما نمیتوانند چون استعدادش را ندارند و استعداد دزدی دارند

 3. سردار عزیزم ان شاءالله مولا علی(ع) نگهدارت باشه (عشق) و خدا بدخواهانت رو اگه قابل هدایت هستند هدایت واگه نیستند نابود کنه.

 4. خدا عمر باعزت به سردار سلیمانی و سردارسلیمانی ها بدهد که باعث شادی مردم ورهبر عزیزمان میشوند

 5. مهدی ریسی اردلی پاسارگاد

  خداوند حافظت باشد سایه شما از سر ما کم نشود همه ما میدونیم که شماچقدر برای اسابش ایران زحمت میکشید کاش فقط یک صدوم مسولان نظام لیاقت این زحمات شما رابدانن و ادامه دهنده راه شما باشند و به فکر مردم نه جیبهایشان خداوند به شما سلامتی بدهد جناب سلیمانی ما خاک کف پایتان هستیم

 6. ایران خواستگاه سلیمانی های زیادیه ؛ فعلا این یکیشون به اذن رهبر لباس رزم پوشیده و همراه شیرهای جوان ایران جلوی لشگر شیطان ایستاده ؛ دست خدا و دعای خیر ما به همراهشون (گل)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)