سنگسار دختر جوان در افغانستان در ملأعام +تصاویر

سنگسار دختر جوان در افغانستان در ملأعام

سنگسار دختر جوان در افغانستان در ملأعام افغانستان هنوز هم مناطقی هست که تحت تصرف طالبان است .این گروه افراطی بتازگی حکم سنگسار یک دختر را تنها به خاطر فرار این دختر از خانه با نامزدی که دوستش داشت و تنها بخاطر رهایی از ازدواج اجباری با مردی دیگر سنگسار نمودند. این اتفاق شوم در در ۲۵ اکتبر (۹ روز پیش) انجام شده است و فیلم ویدئویی ۳۰ ثانیه ای سنگسار روز ۳ نوامبر (سه شنبه) منتشر شده است. 

عکس سنگسار دختر جوان در افغانستان

عکس سنگسار دختر جوان در افغانستان,سنگسار دختر

عکس سنگسار دختر جوان در افغانستان,سنگسار دختر

این دختر نگون بخت با نام “رخشانه” که احتمالا بین ۱۹ تا ۲۱ سال سن داشته است با نامزد ۲۳ ساله خود از خانه گریخته و سپس به دست خانواده و اعضای گروه طالبان می افتد. او می خواسته با پسر مورد علاقه اش ازدواج کند اما خانواده او می خواستند او به ازدواج مرد دیگری در آید.

گروه طالبان حکم سنگسار را برای او و برای نامزدش شلاق تعیین می کنند و در نهایت این حکم به مورد اجرای در می آید. رخشانه به هنگام پرتاب سنگ از سوی عوامل طالبان از آنها می خواهد این کار را متوقف کنند و می گوید او یک مسلمان است. سنگسار رخشانه به دست جنگ سالاران مسلح و گروهی از رهبران مذهبی طالبان انجام شده است.ولایت غور در کنترل طالبان قرار دارد و پیش از این نیز برخی موارد اجرای مجازات شلاق و سنگسار در ملا عام در این ولایت به مورد اجرا گذاشته شده است.

همچنین ببینید: دستگیری سنگسار کننده رخشانه دختر افغانی
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۷ دیدگاه

 1. مهرداد از کرمان

  دور برمون یک مشت خوک صفت ،نادون ، ابله کودن ……گرفتن

 2. رضا از تهران

  من خودم مسلمونم نمیدونم اخه این چجور قانونیه عین وحشیگریه

  • وقتی تو دنیا مسلمونها رو به وحشیگری واین چیزا محکوم میکنن نگید چرا؟
   بالاخره یا مسلمون هستید یا نیستید اگه هستید این جز قوانین مسلمانهای عزیزه .سواکردنی نیست عزیزم.

   • عرفان غلط کردن به وحشیگری متهم میکنن باتو مسلمون هستیم به مجازاتهای اعمال زشت وحشیگری نمیگن میگن اجرای عدالت افتاد بعدش خیلی چیزا که از حد وحق میگذرونن مثل تمام گروههای تروریستی جز قوانین نیست و کاملا هم میشه سوا کرد محض اطلاع جنابعالی باشما اسلام ستیزای بی منطق باشه رفتار یزید وسپاه وحشیش هم به اسم اسلام میذارین (قهر)

  • سنگسار شرایط زیادی داره که تقریبا انجام دادنش خیلی سخته که اونم فقط برای زنای مرد زن دار وزن شوهر داره که باید ۴شاهدو شاکی داشته باشن این یکی از شرایطشه ولی اینجور احکام بیشتر اگاه کننده وهشدار دهندست که مردم انجام ندن بدونن درصورت انجام دادن کارهای غیرانسانی باهاشون برخورد میشه که نشه قانون جنگل هرکی هرکار دوست داشت باشه ولی امان از اون روزی که به این چیزا اهمیت ندیم کار خودمونو بکنیم

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)