سوتی وحشتناک سرهنگ علیفر +فیلم

 

«امیر دولاب» نامی است که شاید برای خیلی ها عجیب و البته جالب باشد. یک فرد ناشناخته در فضای مجازی که با یک ابتکار شیطنت آمیز حسابی اسمش سر زبان ها افتاده است. جریان از این قرار است که او کاری کرد تا علیرضا علیفر در گزارش بازی لهستان و ایرلند شمالی اشتباهی تاریخی انجام دهد. همه از این مسئله آگاه هستند که سرهنگ یک ویکی پدیا زنده روی آنتن تلویزیون است. او برای هر بازی کلی اطلاعات از سایت ویکی پدیا جمع می کند و از ابتدا تا انتهای بازی همه آنها را برای بیننده می خواند. به طوری که بعضی وقت ها خیلی ها نگران سلامتی سرهنگ می شوند!

حالا این عادت، او را گرفتار یک اشتباه تاریخی کرده است. شخص مورد نظر در فضای مجازی یعنی «امیر دولاب» که می دانست علیفر حتما برای گزارش بازی لهستان و ایرلند شمالی کلی اطلاعات از ویکی پدیا کسب خواهد کرد، شیطنت عجیبی انجام داد. او با علم به این که اطلاعات ویکی پدیا قابل ویرایش است، نام سازنده ورزشگاه محل برگزاری بازی دو تیم ایرلند شمالی و لهستان در شهر نیس را به نام خودش تغییر می دهد! علیفر هم که معمولاً با چشم بسته همه این اطلاعات را از ویکی پدیا روایت می کند، یک اشتباه تاریخی در گزارشگری مرتکب می شود و اسم این شخص را به جای اسم سازنده اصلی استادیوم محل برگزاری بازی اعلام می کند!

 

 

صحنه خنده دار از گزارش اشتباه علیفر را در زیر ببینید

دانلود این ویدئو

 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۴ دیدگاه

  1. خخخخخ دمش گرم وای ترکیدم از خنده (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

    • بازم خبر دروغ؟؟؟؟؟؟ بابا این محسن بروفی هستش چرا همش دروغ سازی میکنید؟میخوای کلیپ مصاحبه محسن با علیفر بذارم بفهمین؟پریسا خانم چرا واقعا؟ مسیب تو بگو چرا آخه؟ امیر دولاب یه یاروی دیگست .این عکس محسن و علیفر مال چند ماه پیشه که ؟ (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی) کل ملت محسن بروفی رو می شناسن. برو تو plus.ir مسابقه دابسمش گذاشتن ببین بلکه باور کنی. (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی)

  2. میلاد عباسی از چابهار

    اوه عجب رکبی خورده (خنده)

  3. وای خدا چقدر خندیدم
    اینم یه شیطنت جالب از نوع ایرانی (خنده)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)