شلوار جین‌های کهنه را دور نیاندازید

شلوارهای جین پارچه ضخیم و مقاومی دارند که به‌راحتی پاره و خراب نمی‌شوند فقط شاید استفاده طولانی‌مدت از آنها باعث ساییدگی و بی‌رنگ و رویی‌شان شود یا حتی شما را دچار دلزدگی کند. پس اگر شما هم در منزل‌تان شلوار جینی کهنه دارید، دور نیندازیدش و استفاده مجدد از آن را مد نظر قرار دهید. با کمی حوصله و خلاقیت می‌توانید از این شلوارها استفاده‌ای دوباره کنید. پس با ما در این مسیر همراه باشید.

خانه جین پوش

شما می‌توانید از شلوارهای کهنه‌تان به‌راحتی کیف بدوزید و از ابتکاری که به خرج داده‌اید، لذت ببرید. کیف دخترانه ای که در عکس می بینید  از یک شلوار کهنه و قدیمی درست شده است. مطمئنا شما هم با استفاده از چنین کیفی سلیقه‌تان را به همه نشان می‌دهید.

خانه جین پوش

 


به این جامدادی‌های زیبا در تصویر نگاه کنید. اینها جیب‌های شلوارهای کهنه و قدیمی هستند که با کمی خلاقیت وسیله‌ای کاربردی برای جمع و جور کردن مدادهای بچه‌ها شده‌اند. واقعا زیباست؛ این‌طور نیست؟

خانه جین پوش

خانه جین پوش


 روش دیگر دوختن جیب پشت شلوارها روی یک زیربشقابی است. در این صورت زیربشقابی شما هم جایی برای قرار دادن دستمال سفره یا قاشق و چنگال دارد.

خانه جین پوش

 


 اگر در خانه‌تان یک کوچولوی بانمک و دوست‌داشتنی دارید، می‌توانید با درست کردن این بالشتک‌های زیبا هم او را خوشحال کنید و هم اینکه از تزیین اتاقش با دست‌سازه خودتان لذت ببرید.

خانه جین پوش

 


ابتکار به خرج دهید و از شلوار جین‌های قدیمی‌تان روتختی‌ای به این زیبایی درست کنید. برای این کار بهتر است از جین‌هایی که رنگ‌های مختلفی دارند، استفاده کنید و آنها را خیلی خوب و مساوی کنار هم بنشانید. هم زیباست و هم مقرون به صرفه!

خانه جین پوش

 


درست کردن یک پیشبند آشپزخانه هم با جین‌های قدیمی کار چندان سختی نیست. امتحان کنید و هنر دست‌تان را به نمایش بگذارید.

خانه جین پوش

 


به این  کوسن های زیبا  نگاه کنید.  شما می توانید به همین راحتی  با جین های قدیمی تان  کوسن های زیبایی بسازید.

خانه جین پوش

خانه جین پوش

 


این صندلی هم ابتکار دیگری در استفاده از شلوارهای جین است. شما حتی می‌توانید با این شلوارها صندلی و چهارپایه‌های‌تان را متنوع روکش کنید.  

خانه جین پوش

اینها فقط چند نمونه از کاربردهای شلوارهای جین قدیمی بود. مطمئن باشید با کمی فکر و سلیقه وسایل خیلی مفیدی می‌توانید از این شلوارهای کهنه و قدیمی بسازید.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. چه ایده های خوب و جالبی
    عالیه هم میشه سرگرم شد هم به اقتصاد خونواده کمک کرد
    مرسی از این مطالب مفید (لایک) (لایک) (گل) (گل)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)