شهرام جزایری : به مفسد بودنم افتخار میکنم

 

شرط شهرام جزایری برای افتخار به مفسد بودن!/ بازنشسته ها از دستگاه های دولتی می روند؟

 

اگر بخواهیم فهرستی از مشهورترین افراد دهه ۸۰ ایران تهیه کنیم، بدون شک نام متهم جنجالی‌ترین پرونده اقتصادی در آن به چشم می‌خورد…

شهرام جزایری درباره فساد در دولت قبل گفت: در شرایطی که از اکثرافراد کابینه دولت احمدی‌نژاد با نام مصلح اقتصادی یاد می‌شود، من به برچسب مفسد افتخار می‌کنم.

همین افراد بودند که خود را حامی نزدیک می‌دانستند. اگر بخواهیم فهرستی از مشهورترین افراد دهه ۸۰ ایران تهیه کنیم، بدون شک نام متهم جنجالی‌ترین پرونده اقتصادی در آن به چشم می‌خورد؛ اردیبهشت سال ۱۳۸۰ بود که به یک‌باره نام «شهرام جزایری» دهان به دهان چرخید و جنجال زیادی در رسانه‌های کشور به پا کرد.

 

بخشی از گفتگو با شهرام جزایری را در ادامه می خوانید:

* اگر بخواهیم قیاس جریانی کنیم، می‌توان گفت:«چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.» 

* دقیقا آن افرادی که به ما برچسب فساد زدند دلار ۸۷۰ تومانی در دولت هشتم را در هشت سال به ۴۰۰۰ تومان رساندند و در چنین شرایطی دارایی مردم یک صدم شد.

* در شرایطی که از اکثرافراد کابینه دولت احمدی‌نژاد با نام مصلح اقتصادی یاد می‌شود، من به برچسب مفسد افتخار می‌کنم. همین افراد بودند که خود را حامی نزدیک می‌دانستند.

*  هیچ کس اندازه این افراد بزرگان کشوررا هتک حرمت نکردند. هیچ رئیس‌جمهوری در طول دوره ریاست‌جمهوری خود قانون‌گریزتر از احمدی‌نژاد نبود. فساد در دولت احمدی‌نژاد وجود داشت، مگر ممکن است فساد در یک کابینه جولان دهد اما برخی ندانند؟

* احمدی‌نژاد درحد مناظره با شهرام جزایری در خصوص مسائل اقتصادی نیست. من نحوه مدیریت احمدی‌نژاد را قبول نداشته و ندارم. اگر مجبور به مناظره با احمدی‌نژاد شوم، باز هم مناظره نمی‌کنم.

شهرام جزایری

منبع: روزنامه آرمان

 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۹ دیدگاه

 1. مسعودازتهران

  ازبسکه پرروتشریف دارید.

 2. (تشویق)
  آقا من خیلی دوست دارم

 3. بله شاهد از غیب رسید (چشمک) (چشمک) (چشمک) (چشمک) (سوت) (سوت) (سوت)

 4. همیشه مفسد از مفسد حمایت کرده ………. هیچ وقت یک مفسد نمی آید از مبارز مفسد حمایت کند……

 5. یه چیز عادیه الان خیلی ها به مفسد بودنشون افتخار میکنن و سر و دست میشکونن بازم بیان مفسد باشن (خنده) (خنده)

 6. آب که سربالا بره . . . !

 7. عاقا من اینو فهمیدم که آدم مفسد باشه ولی مفسده نباشه… یا فاسد باشه اون یکی نباشه… یا نمیدونم خلاصشو بگم آقا از روو شهوت بری یه خطای چندثانیه ای بکنی همچین زارتی میکشنت بالای دار یا سنگسارت میکنن ولی شما برو دزدی کن یه ملت و اقتصاد یه مملکتو توو گونی کن بعد یه مدتم بیا پروو بازی دربیار کاریت که ندارن هییییچ واست کف و سوت هم میزنن تازه کلی مرید هم پیدا میکنی…
  پس پند من به نوجوانان عزیز؛ عزیزم دنبال دختر مردم نرو، برو دزدی کن بدو باریکلا هم نون توشه هم آب !!!

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)