شهرداری بنرهای احمدی‌نژاد را جمع کرد

 

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی,احمدی‌نژاد

 

دانشگاه ایرانیان روز پنج شنبه شاهد حضور دولتمردان احمدی‌نژاد بود؛ آنها به تدریج وارد این ساختمان شدند و به اتاق جلسات رفتند.

 آن طور که برخی سایت های خبری نوشتند، مشایی هم به این ساختمان آمد و از سخنرانان اصلی نشست بود که در صورت صحت این حضور باید اذعان داشت برخلاف برخی تصورات مشایی صحنه سیاست را ترک نکرده است. شمس‌الدین حسینی وزیر سابق اقتصاد، نیکزاد وزیر سابق مسکن و خسرو معتضد از دیگر سخنرانان این جلسه بودند.

 

در این نشست که احمدی‌نژاد نیز به سخنرانی پرداخت، درباره فعالیت دولت یازدهم و انتخابات ریاست‌جمهوری آینده بحث و گفت‌وگو شد. به گفته یکی از حاضران، احمدی‌نژاد در این جلسه گفت که به هر استانی که اخیرا سفر کرده، با درخواست‌های بسیار برای کاندیداتوری مواجه شده است. وی با این حال گفته است که فعلا نمی‌خواهد فضا را با اظهارنظر رسمی درباره کاندیداتوری خود انتخاباتی کند.

البته این جلسه تنها تحرک انتخاباتی آنها نبود، چنانکه احمدی‌نژاد در همایش «امام خمینی (ره)، مردم و انقلاب» که در مسجد جامع مسعودیه برگزار شد، سخنرانی کرد. آن طور که سایت دولت بهار نوشته است، این همایش بی‌حاشیه نبود و در حالی که برگزار‌کنندگان مراسم از قبل برای نصب بنرهای اطلاع‌رسانی با سازمان زیباسازی شهرداری تهران هماهنگی کرده و موافقت آنها را کسب کرده بودند، تعدادی از عوامل شهرداری ناحیه ۶ منطقه ۱۵ بنرهای اطلاع‌رسانی سخنرانی دکتر احمدی‌نژاد را جمع کردند! آیا انتشار این خبر دارای پیام مرزبندی احمدی‌نژاد و قالیباف برای انتخابات ۹۶ است؟

 اخبار سیاسی  –  ارمان 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۰ دیدگاه

 1. یعنی اگه کاکتوس اعتماد به نفس این رو داشت سالی سه بار اناناس میداد

 2. با بنر جمع کردن میخوایین جولو استقبال محمود رو بگیرین ؟! خخ

  این حقه های کثیف فقط از یه مشت فتنه گر خائن به خون شهدا بر میاد . مرگ بر منافق اسلام نما .

  • خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ محمود رو کاری ندارم ولی خدا تورو از ما نگیره ابوالفضل . بین این همه فکر و خیال و مشکلات شخصی این نظر های تورو که میخونم شاد میشم و میگم خدایا ببخشید اگه ناشکری کردم (خنده) (خنده) (خنده) (خنده) استقبال از محمود؟؟؟؟؟ (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) منم قلبن موافق نیستم تو این گرونی سیب زمینی و گوجه این هـــــــــــــــــــــــــــــمه میوه حیف و میل شه ارزش سیب زمینی از محمود بالاتره

   • از میان ۴۰ میلیون نفر واجد شرایط ۳۰ میلییون به محود رای دادن . یعنی تقریبا ۸۰ درصد !

    تو سفر های استانیش هم ۴۰ هزار نفر میومدن واسه روحانی جونت ۵ ۶ هزار خوب اینکه دیگه چنگول انداختن نداره چیه سختته با حقیقت کنار بیایی ؟ خخخ

 3. یکی همت کنه خودشو جمع کنه ببره خواهشا

 4. مراحم عزیز تمام قوانین مربوط به تایید نظر رو رعایت میکنم لطفا تایید کن
  بزرگترین خیانت محمود به این مملکت ( البته به غیر از فساد و دزدی و اختلاص و منزوی کردن ایران در جهان و بردن ابرو و عزت مردم و …….. ) این بود که زبون یه سری انسان نما رو دراز کرد .یارو داشته کاه و یونجشو میبرده یهوو میگن جوونم ۴۵ هزار تومان بهمون داده سیب زمینی ریخته دیگه چی از این بهتر بریزیم تو شهرا ازش دفاع کنیم .طرف همدمش گاو و گوسفنداش بوده راهشو یاد گرفتن اسم خدا و پیغمبر و اسلام میاره بعد انواع اقسام فحش و توهین رو به همه میده .اینا همونایی هستن که مهر داغ میکنن رو پیشونیشون میزنن بعد خودشون حرمسرا دارن . مگه محمود نیست بعد از رفتنش ۲۵ میلیارد پیچوند ساختمان ولنجکو ساخت .۱۲ میلیارد وام گرفت دانشگاه بسازه . تمامی هدایا و جنس هایی که تو سفرهای استانی و خارجه دادن که باید تو موزه ریاست جمهوری باشه رو به اسم خیریه فروخت نزدیک ۲۰ میلیارد پولش کرد و …..

  • اگر اختلاس در زمان محمود اتفاق افتاده خود محمود توش نقشی نداشته اگه داشته بسم الله پرونده اقتصائیشو رو کن . در ضمن در تمام دولت ها اختلاس بوده و بزرگترین اونها هم در زمان خاتمی بود .

   تو متن این آقا میبینیم که حرف از توهین میزنه خوب یکم به ادبیاتش دقت کنین میفهمین حق با کیه : کا ه و یونجه گاو کاسه لیس و …

   مورد بعد این آقا حتی منو ندیده داره میگه حرمسرا دارم و این میشه تهمت . البته آدمایی که طرفدار م.خ هستند تهمت واسشون یه امر عادیه .

   میگی ۱۲ میلیلرد وام گرفت دانشگاه بسازه خوب دانشگاه دولتی قوچان رو با چی ساخت ؟! چرا سعی میکنی دروغ بگی ؟ از خدا بترس

   در مورد حرف هاییم زدی مثل همیشه سندی واسش نداری یه مشت دروغ .

   راستی از حرمسرا گفتی از م.خ بپرس دختر خوش آب ولاب سراغ داره بده بیاد آخه ما نه که حرمسرا داریم حیفه خالی باشه و م.خ هم که تو امور زنان حرفه ای هست . خخخ.

   • احمدی نژاد دزد نبود
    ولی
    دزدها را دوست داشت….

    • عجب استدلالی قوی به کار بردی دستمریزاد .
     شما یه نوع قدرت جادویی داری که باطن افراد رو میبنی.

     آیا این قدرت جادویی شما میتونه ببینه خاتمی کیارو دوست داشت ؟ خخ

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)