صحبت تحقیرآمیز مدیرعامل پژو درباره ایرانی‌ها

“کارلوس تاوارس” مدیر عامل پژو در جریان نشست خبری با حضور خبرنگاران در ایران جمله ی عجیبی راجع به تقاضاها برای تولید خودروی پژو گفت.

جمله عجیب “کارلوس تاوارس” مدیر عامل پژو

کارلوس تاوارس, مدیرعامل پژو
کارلوس تاوارس, مدیرعامل پژو

به گزارش فرهنگ نیوز “کارلوس تاوارس” مدیرعامل پژو – سیتروئن در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره امکان تولید خودرهای زیر ۱۰ هزار دلار (۳۵ میلیون تومان) در ایران گفت:اگر تقاضا وجود داشته باشد می توان مدل های پایین تر خودروهایپژو را در ایران تولید و در بازار عرضه کرد.  تاوارس گفت:هم اکنون مدل هایی که قرار است در ایران و در شرکت ایکاپ تولید شود بر پایه تکنولوژی روز خودروهای پژو است که همگی آن ها در حال حاضر در حال تولید در اروپا نیز هستند ولی اگر تقاضا برای خودروهای ارزان قیمت باشد می توان از مدل های قدیمی تر خودروهای پژو که همگی نیز کیفیت بالایی نیز دارند استفاده کنیم.

 جمله عجیب “کارلوس تاوارس” مدیر عامل پژو به ایرانی ها +عکس

%image_alt%

جمله عجیب مدیر عامل پژو در ایران
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۸ دیدگاه

 1. مهرداد از کرمان

  موقعی که میبینه تویه خیابونای ایران این همه ماشین بی کیفیت ریخته و هیچکسم جیکش در نمیاد و میزان فوتی ناشی از سوانح رانندگی در سال از جنگ سوریه و عراق هم بیشتره چرا جرات نکنه بگه!!!

  • با همه این اوصاف و خیانتهای شرکت پژو این دولت پیرپاتاق ما باز هم رفته باهاش قرارداد محرمانه بسته………. (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)

   • کدوم خیانت اینقدر تعرفه مسخره خود حکومت مون بر قیمت ماشین ها نبندند مثلاََ بهترین پژو را میشه۵۰میلیون خرید اما از بس دولت خودمون تعرفه میبنده به قیمت خودرو همون پژو۵۰ میلیونی۵۰۰میلیون از آب در میاد

 2. حقیقت رو گفته توهین نکرده

 3. منظورش پژو ۴۰۵ بوده نه ۵۰۴

 4. ماشین ارزون و زیر ده هزار دلار زیاد هست ولی با توجه به اینکه ورود این ماشینها بازار ماشینهای داخلی رو خراب میکنه خودرو ساز داخلی تمایلی نداره و اگر هم بیاد با قیمت بالاتری فروخته خواهند شد.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)