علاقه دختر ۲۱ ساله به پستونک به خاطر ازار جنسی در کودکی+عکس

علاقه دختر 21 ساله به خوردن پستانک بخاطر آزار جنسی در کودکی! عکس

 

دختر ۲۱ ساله ای که مانند کودکان رفتار می کند, سوژه این روزهای فضای مجازی شده است. این دختر همانند کودکان علاقه زیادی به خوردن پستانک دارد!

آسیب ها و صدمات روحی به خصوص برای بچه ها بسیار خطرناک است و می تواند روی ذهن فرد تاثیرات جبران ناپذیری بگذارد. مانند دختر ۲۱ ساله که ماجرایش را می خوانید.

دختری ۲۱ ساله اهل فلوریدا با وجود سن زیاد بسیار علاقمند به پوشک شدن است و همیشه در حال پستانک خوردن است.او یک دختر سالم است اما رفتار او کاملا شببیه کودک ۱ ساله است.

 

رفتار های کودکانه دختر 21 ساله

 

به گزارش مجله مراحم :پرستار این دختر از فلوریدا این چنین گفت: که پس از تحقیقات به عمل آمده دلیل علاقه این دختر به رفتارهای بچه گانه از قبیل بازی با عروسک، پستانک خوردن و پوشک شدن تنها بخاطر این است که او در ۲ سالگی دچار صدمات روحی شدیدی شده است و مورد آزار جنسی قرار گرفته است!!

 

علاقه به خوردن پستانک

 

این دختر در انزوا و ترس خود مانده است . که هنوز در سن ۲۱ سالگی علاقمند به پوشک شدن و پستانک خوردن است!!

قابل توجه تمامی پدران و مادران: بدانید که اضطراب، ترس و رفتارهای خشن در کودکی فرزندتان عواقب بسیار جبران ناپذیری را به همراه دارد.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲ دیدگاه

  1. به نظرم ، کمی باید با برخی افراد حوصله بالا ، مهربون دوست بشه ،
    چند ماه دیگه رفتارش عوض میشه

    • (مو کندن) لعنت بر پدر و مادرهایی که به کودکانشون ظلم میکنن و خشونت بخرج میدن و ظلم و تجاوز جنسی میکنن، خوب دیوث برو یکی دیگه رو بکن ، چرا بچتو میکنی

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)