علم الهدی : قمه زدن با سر بریدن داعشی ها یکی است

 

علم الهدی : قمه زدن با سر بریدن داعشی ها یکی است

علم الهدی : قمه زدن با سربریدن داعش یکی است ، سخنان علم الهدی درباره قمه زدن
علم الهدی : قمه زدن با سربریدن داعش یکی است ، سخنان علم الهدی درباره قمه زدن

سخنان علم الهدی درباره قمه زدن

 
 به گزارش مجله مراحم :  امام جمعه مشهد مقدس با بیان اینکه آمریکایی‌ها نامردی خود را در برهم زدن برجام اثبات کردند گفت: اگر بنا شد استکبار جهانی بر نقض عهدش پافشاری کند دولت ما باید آماده شوند فناوری هسته‌ای را به روز اولش بازگردانند.

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: هفته آخر ماه ذی‌الحجه و هفته استقبال از محرم است، محرم کربلا را عینی و متجلی می‌کند و امام بزرگوار فرمودند محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه محرم نمایشگر کربلا است تاکید کرد: ۷۰ سال پیش توده‌ای‌های کافر یک حرف نخ‌نما زدند و اخیراً فضای مجازی ضدانقلاب این خوراک را به‌دست گرفته و می‌گوید چرا در محرم و صفر این‌قدر هزینه می‌شود؟ این همان حرف‌هایی است که توده‌ای‌ها زدند و کهنه شده است.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: اولاً این هزینه از ثروت عمومی و دولتی نیست، این هزینه متعلق به مردم و از جان مردمی است که دلداده امام حسین(ع) هستند و این مردم هستند که عزاداری می‌کنند، این‌که بودجه عمومی نیست. چرا از هزینه اتومبیل‌های چند میلیاردی و زندگی کاخ‌نشینی مصرف نمی‌کنید برای اشتغال‌زایی؟ از ناهار ظهر عاشورا کارخانه بسازند؟ این حرف نخ‌نمای توده‌ای‌هاست.

خطیب جمعه مشهد مقدس افزود: محرم و صفر را باید باشکوه‌تر برگزار کنیم، محرمی‌که مردم ما را در انقلاب بسازد، در تاریخ همیشه یک محرم و صفر وضعیت را دگرگون کرده است. کربلا تمام نشده و همچنان ادامه دارد، کربلا سال به سال در محرم بر صف آن افزوده شده و وسعت آن بیشتر شده است. کربلا ضد شیعه انگلیسی است، قمه زدن وهن به اسلام است.

به گزارش مجله مراحم : امام جمعه مشهد گفت: قمه زدن به نام امام حسین(ع) با سر بریدن داعش یکی است و هر دوی اینها یکی است، دشمن به دنبال همین است، دشمن دنبال این است که اثبات کند که اسلام دنبال خون‌ریزی است. مراجع عالیقدر تقلید، قمه‌زنی را حرام کرده‌اند زیرا وهن به دین است و این مسائل مربوط به شیعه انگلیسی است.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: تمام حرف‌های مستند بنده در پایگاه و سایت اطلاع‌رسانی بنده منعکس می‌شود، از قول بنده فایلی منتشر کرده و گفته‌اند فلانی از قمه‌زنی حمایت کرده است. مگر هر چیزی که در فضای مجازی بود صحیح است؟ مگر باید آن را باور کنیم؟ سال گذشته شنیدم در عتبه سیدالشهدا(ع) عده‌ای قمه زده‌اند و گفتم ۵۰ کیلومتری کربلا، تکفیری‌ها بچه شیعه را سر می‌برند تا این بقعه و بارگاه را نابود کنند و بجای اینکه جلوی این تکفیری‌ها را بگیرید، خودتان را قمه می‌زنید؟

وی افزود: نیاز ما به کربلا از هر زمانی بیشتر است، آمریکایی‌ها نامردی خود را در برهم زدن برجام اثبات کردند اما مردم ما ذلت‌پذیر نیستند، مردم ما با سینه خشک و مشت خالی ۴۰ هزار مستشار را از این کشور بیرون کردند. امسال محرم و صفر هم کربلایی برای ما ایجاد می‌کند که اگر بنا شد استکبار جهانی بر نقض عهدش پافشاری کند دولت ما باید آماده شوند فناوری هسته‌ای را به روز اولش بازگردانند. سانتریفیوژها باید با قدرت بچرخند و آب سنگین اراک به‌طور کامل وارد فناوری شود و این خواسته و مطالبه مردم است زیرا دشمن تخلف کرده و ما در مقابلش ذلت نمی‌پذیریم.

 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۷ دیدگاه

 1. قیاس جالبی نیست ولی خب حرام هست همه مراجع هم گفتند

 2. کاملا قیاس درستی است چون نتیجه هر دو شیعه هراسی و شیعه گریزی است دادا

  • نخیر قیاس جالبی نیستش البته کار زیاد جالبی نیست و شاید باعث مسخره کردن بشه ولی اونیکه قمه میزنه به خودش صدمه ی کوچیکی میزنه ولی داعش باسربریدن به ناحق وبه باطل جون خیلی هارو گرفته از نظر ظاهر وباطن فرقشون بسیار زیاده واین سخن ابلهانس والبته داعش خیلی خیلی بیشتر از قمه زدن باعث اسلام ستیزی و اسلام هراسیه و شیعه کلا باداعش دو گروه مخالف ودشمن همند

   • فکر میکنم قمه زنی حرام نبوده و چون سیاست شیعه هراسی را در عصر جدید غرب شروع کرده ابتدا در ملا عام قمه زنی حرام شده و در خفا مشکلی نداشته فتوای اولیه ی مراجع بوده و سپس کلاََ حرام شده
    بعد از کربلا و امام حسین ما۹تا امام دیگر داشتیم خوب اون ها با چه عزاداری هایی موافق بودند و انجام میدادند و سنتشون بوده تا ما مردم هم همون را انجام بدیم

 3. کسی که قمه میزنه فقط با این کارش چوب دست دشمن دین و مذهب میده واسه وحشی نشون دادن مسلمونها علی الخصوص شیعیان توی دنیا و این دقیقا هدف ایجاد داعشه !

  کسی که حرف مراجع رو زمین میندازه حرف رهبر مملکت رو زمین میندازه مشخصا هیچ درک درستی از دین نداره چه برسه به مذهب تشیع و به فرموده رهبر اگر خائن نباشه قطعا احمقه ! و این دین هم از زمان صدر اسلام بیشترین ضربه رو از احمق ها خورده پس نمیتونیم بگیم صرفا صدمه به خودش زده چون داره با این کارش تیشه به ریشه اسلام و تشیع میزنه . . . .

  • بله همینه ولی مقایسه باداعش کردنش حرکت خوبی نیست چون از هر نظر تفاوتش زیاده هم اون که واقعا به خودش صدمه ی کوچیک میزنه ته مثل داعش بیفته به جون مردم هم اسلام ستیزی وتیشه زدن به ریشه ی دین داعش خیلی بیشتره به عنوان مثال اگه اون ۱۰%تاثیر بذاره داعش ۹۵%پس قیاسشون از انصاف به دوره دین هم از احمقهای مخالف اهل بیت بیشتر ضربه خورده حقیقتا راستی اینم بگم قمه زنی گناهش خیلی کمتر از خودکشیه

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)