عکس برهنه ضامن وام دانشجویی دختران

 

وام دهندگان اینترنتی در چین زنان دانشجوی متقاضی وام را وادار می کنند تا یک عکس برهنه از خود را به عنوان وثیقه وام در اختیار آنها بگذارند.

 
سایت “راشا تودی”، در گزارشی که رسانه دولتی چین در هفته جاری منتشر کرد، بعضی از دختران دانشجو عکس برهنه خود را در حالیکه کارت دانشجویی خود را در دست دارند به وام دهندگان داده اند. در مقابل ارائه این عکس آنها می تواند مبلغ بیشتری- ۲ تا ۳ برابر حد معمول- وام دریافت کنند.

وام دهندگان دختران را تهدید می کنند در صورتی که وام خود را پرداخت نکنند عکس آنها را در اینترنت منتشر می شود.

بر اساس این گزارش یک دختر دانشجو در استان جیانگسو، که برای راه اندازی کاسبی خود به وام نیاز داشت، در مقابل عکس برهنه خود توانست ۱۲۰ هزار یوان (۶۷ میلیون تومان) وام بگیرد.

این وام ها بهره بالایی دارد، و وام این دختر دانشجو در ظرف ۴ ماه دوبرابر شد. زمانی که او نتوانست قسط وام خود را بدهد، وام دهندگان تهدید کردند عکس او را چاپ کنند. این دختر با قرض کردن از خانواده خود جلوی چاپ شدن عکسش را گرفت.
 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۰ دیدگاه

 1. اتفاقا چند روز قبل این خبر رو خوندم در یک سایت خارجی ، و خیلی از دختران چینی گرفتار شهریه تحصیلی یا وام مسکن یا چیزی دیگه . و بسیاری از آنها مجبور کردند از این روش استفاده کنند تا اینکه وام گیرشون بیاد .
  واقعا شرم آوره .

 2. اونا که همشون شبیه همدیگه ان .کی میخواد شناساییشون کنه!!! (خنده)

  • (لایک) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) دمت گرم
   الناز بیا یکی دیگه هم پیدا شد که بگه همه شون شکل هم هستند چگونه تشخیص بدهند

 3. دوستانی که الان تو این فکر هستن که برن چین و مخ یه دختر رو بزنن اینطوری وام بگیرن و در برن بگم، در چین چون کمبود شدید دختر هست پیدا کردن زن و زدن مخش سخته، کلا رقابت سنگینه و باید از هفت خان سائوسائو رد بشید.

  • دقیقا با شما موافقم ، از زبان چندتا دوست چینی مقیم ایران شنیدم .
   بذار به فکر کره جنوبی کنیم ،
   حداقل دختران خوشکل و ناز پیدا میشه، یکی در سن ۴۰ سالگی میبینی ، انگار ۱۸ سالشه ، ولی متأسفانه نه فسنجون خوب بلدن نه رقص خوب ، ولی اگه این دوتا شد ، دیگه همش چیزی حله .

   • کره ایها باهوش با سواد هستن و در بین قشر جوانش رقابت برای دستیابی به سطوح بالا در جامعه خیلی شدیده و همین دلیل پیشرفت سریعشونه. متاسفانه همین رقابت باعث شده تا عمل زیبایی تو کره خیلی زیاد بشه (حتی در بین پسرها). برای همین باید حتما یه تحقیق اساسی قبلش داشته باشیم.

  • مسعود اصغری نژاد

   فیروز جون،نگفتی.آیا این خانوم مجرد میباشند (خنده) (عشق) (مسخره) (مسخره)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)