عکس نوشته های طنز: از پسر تلگرمی تا توریست تریاکی

انگار ماجرای پسر جنجالی تلگرام تمامی ندارد، اینبار ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که او در ترکیه از خود ضبط کرده بود و در این فیلم مدعی شده قرار است تا دو ماه دیگر به آمریکا برود و دیگر به ایران بازنگردد؛ زمانی که صحبت از جنجال می شود پای یک اختلاس گر بزرگ هم به میان می آید، محمودرضا خاوری که متهم به دست داشتن در اختلاس بزرگ بانکی است و هم اکنون در کانادا زندگی می کند، در این کشور هم به فعالیت های خود ادامه می دهد و در همین هفته درگیر دادگاه اختلاف با شریک خود شده است.

مهمان به اصطلاح هکر برنامه ماه عسل و احتمال حمله صنف هکرها به احسان علیخانی سوژه بعدی فتوطنز شده و البته در این میان پای ثابت فتوطنز یعنی صحن علنی مجلس شورای اسلامی هم خالی از سوژه نبود؛ از همدردی علی مطهری با عارف تا چرتکه انداختن علی لاریجانی و رخصت طلبی مسعود پزشکیان برای نشستن روی صندلی ریاست مجلس.

فرار پسر جنجالی تلگرام به آمریکا

اختلاس جدید خاوری این بار در کانادا

مهمان فیشِر ماه عسل

صحن علنی مجلس و همدردی علی مطهری با عارف

توریست ایسلندی که در ایران تریاکی شد

دیدار ظریف با کمیسر عالی سازمان ملل
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

  1. وافوووورررررر و قلقلی ی ی ی روعشقه…….البته ۱۰۰ تومنی لول شده هم با الکترود جوش کاری همون سیم و سوخول خومون، کاار راه اندازه،،،، در ضمن تو مسافرت و جاده حبه شیره با یکم چایی یا آب جوش آخرشه،،،،جاده شمال واست میشه فیلمه همسفر ه گوگوش و بهروز وثوقی

  2. سلام سایت چرا اینطور شده انگار همه چی تغییر کرده واقعا چرا (گریه) (گریه) (گریه) (گریه)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)