عیادت هنرمندان از ملکه رنجبر

چند روز پیش  مصاحبه ای با ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون انجام داد که در آن مصاحبه ملکه رنجبر ضمن گلایه مندی از همصنفانش درباره وضعیت جسمانی خود سخن گفت.
 
ملکه رنجبر در این مصاحبه گفته بود: این روزها حال خوشی ندارم و فکر می کنم که به خط آخر زندگی ام رسیده ام. تنگی نفس باعث شده حال خوبی نداشته باشم.
 
وی افزود: از خوردن داروهای گوناگون خسته شده ام و نمی دانم که چرا نمی میرم. من منتظر مرگ هستم و یقین دارم که حالم بهتر نخواهد شد.
 
رنجبر ادامه داد: هفتاد سال برای هنر این مملکت خدمت کرده ام اما حالا هیچ کس به سراغم نمی آید و از من حالی نمی پرسد همه به فکر پول درآوردن هستند.
 
بازیگر “زیر آسمان شهر” خاطر نشان کرد: من زحمت بسیاری برای هنر این مملکت کشیدم تو سری زیادی خوردم اما حالا که زمان قدرشناسی است کسی سراغی از من نمی گیرد فکر نمی کردم برای خودم چاه کنده باشم.

این مصاحبه به سرعت بازتاب وسیعی در صفحات مجازی و رسانه ملی پیدا کرد به طوری که برخی از هنرمندان به ملاقات این بازیگر پیشکسوت رفتند. که در ادامه تصاویر آن را می بینید:

عیادت هنرمندان از ملکه رنجبر

عیادت هنرمندان از ملکه رنجبر

عیادت هنرمندان از ملکه رنجبر
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵ دیدگاه

 1. پس تا حالا کجا بودن؟
  مگه حتما باید در مورد خانم رنجبر توی رسانه ها و فضای مجازی خبری منعکس بشه تا یادشون بیاد باید احوالی از این هنرمند بپرسن؟
  من نمیدونم عیادت از مریض چقدر از وقت ما آدما میگیره که اینطوری اهمیت قائل نمیشیم
  بابا خانم رنجبر هنرمند این مملکته کلی واسه هنر این سرزمین زحمت کشیده کلی به گردن جامعه هنری حق داره خدارو خوش نمیاد حالا که تو بستر بیماری افتاده فراموشش کنیم
  از مسئولین بی کفایت هیچ انتظاری نیست اینا حتی تو مراسم خاکسپاری حبیب محبیان هم اهمیت قائل نشدن و حتی احترامی نذاشتن اما از شما هنرمندان و بازیگران انتظار هست که توی اینجور مواقع محبت خودتون رو دریغ نکنین هرچی باشه شما از درد همدیگه خبر دارین..
  امیدوارم روزی نرسه که شما به این درد گرفتار بشین و هیچکس نیاد به شما سر بزنه یا اینکه بیان و چندتا عکس سلفی بگیرن و برن.
  خدایا به کجا داریم میرسیم…

  • هنرمند؟
   اینهایی که رفتن ملاقات بیشترشون فقط دنبال این بودن که یه عکس بگیرن بندازن تو اینستاگرام و فیسبوکشون. خیلیهاشون هم خیلی وقته تو هیچ فیلمی بازی نکردن.
   یسری از هنرمندان بیشتر از اینکه به فکر هنرشون باشن، فکر اینن که چندتا فالو و لایک دارن.
   حالا اینها بهتر از کسانی هستن که اصلا نرفتن.

  • قانونشه،باید بمیری شاید یادت بیفتن

 2. عیادت بیمار که رفتند ولی همچنان حالا بیمار دپرسه . یعنی خود بیمار هم متوجه شد اینها هم ظاهر سازی هستش (چونه خاروندن)

 3. فقط نمایش
  فقط سوژه
  حالم بهم میخوره ازشون (بغض) (بغض)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)