غزل حشمت به جرم قتل به زندان افتاد +عکس

مجله مراحم؛ غزل حشمت در اتوبان حکیم درپی حادثه رانندگی به دو مرد افغان زده و یکی از آنها در جا فوت کرده است وی در حال حاضر در زندان به سر می برد هنرمندان و جمعی از مردم خیر در تلاش هستن با جمع آوری وجه وپرداخت دیه عزل حشمت را از زندان آزاد کنند.

تصادف منجر به قتل غزل حشمت

غزل حشمت,بیوگرافی غزل حشمت
غزل حشمت,بیوگرافی غزل حشمت

 

تصادف منجر به فوت

غزل حشمت ۲۵ شهریور ۹۵ در اتوبان حکیم درپی حادثه رانندگی به دو مرد افغان زده و یکی از آنها جا در جا فوت شده است در حال حاضر غزل حشمت در زندان به سر می برد .

 

غزل حشمت همسر باربد بابایی نیست

متاسفانه چند سایت کلاهبرداری از غزل حشمت با نام همسر باربد بابایی نام میبرند که این صحت ندارد و غزل حشمت همسر باربد بابایی نمی باشد.

غزل حشمت,بیوگرافی غزل حشمت
غزل حشمت,بیوگرافی غزل حشمت

بیوگرافی غزل حشمت

بازداشت غزل حشمت به دلیل تصادف رانندگی

غزل حشمت متولد ۱۳۶۳ در تهران، مجری بود.

وی فارغ التحصیل رشته مدیریت گمرک در مقطع کارشناسی است، او در حال حاضر در یک شرکت بازرگانی مرتبط با رشته اش فعالیت میکند و از عرصه اجرا و بازی به دور است.

 

غزل حشمت,بیوگرافی غزل حشمت
غزل حشمت,بیوگرافی غزل حشمت

 

 

 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۴ دیدگاه

 1. حالم گرفته شد

  • تو چرا حالت بد شده؟؟؟؟؟؟
   حقشه”””
   من چند روز پیش این خبرو خوندم ولی هیچ اسمی از کسی برده نشده بود،بعدشم با ی بازیگر معروف دیگه ک مرد هم هستش بوده و حسابیم مست مست بودن ک تست الکل ازشون گرفتن.اوناییم افتادن دنبال کاراش ک میخوان رضایت بگیرن ب نظرم کار خیلی اشتباهی میکنن، (دلخور)

 2. پس این بازیکر که نصفه شب زده به دوتا کارگر اینه میگن مست بوده همراه هم داشته مستی زنها را کجامون بزاریم (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)

 3. مکیه از کرمان

  اگرواقعا مست بوده خجالت اوره

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)