فیلم جنایت تروریستی جیش العدل در سیستان و بلوچستان

 
 
گروهک تروریستی جیش العدل ویدئویی را منتشر کرد که جنایات این گروه را علیه سربازان ایرانی در سال گذشته به نمایش می گذارد.
 
در این ویدئو که از سوی این گروهک تروریستی منتشر شده، لحظه انفجار یک خودروی نظامی نیروهای ایرانی در شهرستان سرباز در استان سیستان و بلوچستان نشان داده می شود.
 
عناصر گروهک جیش العدل همچنین در این عملیات تروریستی نظامیان ایرانی را که در حال دور شدن از محل انفجار هستند، با سلاح تک تیراندازها هدف قرار می دهند.
 
همچنین در بخش دیگری از این ویدئو، گروهک جیش العدل  انفجار خودرویی دیگر را در منطقه جکیگور در شهرستان سرباز در استان سیستان و بلوچستان به نمایش می گذارد که طبق اعلام این گروه تروریستی، تمام افراد داخل خودرو جان خود را از دست می دهند.
 
گروهک جیش العدل روز عید فطر نیز اعلام کرد ۴  نظامی از درجه داران سپاه پاسداران را به شهادت رسانده و سلاح های آنها را به غنیمت گرفته است.
 
گروهک تروریستی جیش العدل که پیشتر با نام “جند الله” فعالیت می کرد، از سال ۲۰۰۳ در جنوب شرق ایران با ادعای دروغین دفاع از حقوق اهل تسنن دست به جنایات تروریستی می زند. این گروه پس از اعدام سرکرده خود “عبدالمالک ریگی” به دست مقامات کشورمان، نام خود را تغییر داد.
 
 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۶ دیدگاه

  1. فاطمه الهی از شهریار

    سپاه ! بسیج ! نیروهایه مسلح ! لایک (لایک)

  2. فیلم نگاه نکردم چون اعصابم خرد میشه خدا لعنتشون کنه نسلشون از رو زمین برداره (غمگین) ولی از اسمشون معلوم چی ان (ضایع شدن) جیـــــــــــــــــــــــــــــش … (خنده زیاد)

  3. جیش الشیطان…..نه جیش العدل….
    نمیدونم چرا وهابی ها از بین اهل سنت هستن….چرا یک شیعه سر نمیبره؟چرا یک شیعه اغازگر جنگ نیست؟
    اهل سنت عزیز…مذهبتون رو تغییر بدید…..این افراطی هاتون هستن…یک مشت تروریست و ادم کش….یعنی دم سپاه و ارتش گرم…که این حرومزاده ها را میکشه…

  4. این بنده های خدا جونشونو کف دست گرفتن واسه امنیت ما اونوقت اون حرومزاده ها اون بالاها هی بخورن ککشونم نگزه. کاشکی فیشای حقوقی این بنده های خدارم منتشر کنن (آه)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)