فیلم: شکنجه وحشیانه یک کودک ایرانی توسط پدرش! (۱۸+)

فیلم کتک زدن کودک با دستان بسته

بستن دست و پای کودک و کتک زدن با شلنگ

در این ویدئو مشاهده خواهید کرد که یک مرد دست و پای فرزند خردسالش را بسته و به صورت وحشیانه ای شلاق میزند.

 

 

دانلود این ویدئو 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲۵ دیدگاه

 1. اسم اینو شکنجه میذارید????خب ببینید چه غلطی کرده که باید تنبیه میشده،،،،،،بعضی وقتا ادب کردن تلخه ولی نتیجش شیرینه (لایک)

  • بابا شمااگه شکنجه های مامان منومیدیدین چی میگفتین (تعجیب) (تعجیب) (گریه) (گریه)
   بعیدمیدونم توزندان گوانتاناموهم ازشکنجه های مامان من استفاده کنن (مو کندن) (مو کندن) (مو کندن) (مو کندن)

  • کودگان و بچه ها تا ۷ سالگی نباید با دست یا آلات آهنگی یا چوبی تنبیه کنند ، حتی اگه بدترین اشتباهی کردند ، نباید تنبیه کنند .
   آخه ، این رفتار خدا شاهده بر رفتار بچه تأثیر خیلی زیاده ، چه در درس یا رفتار با دوستان یا خواهراش یا برادراش ،
   به هرچیزی اسمش پدر یا مادر نفرین میکنه .
   اینم کار خوبی نیست .
   این پدر در این فیلم باید دوره حداقل ۶ ماهه در مورد تربیت کودکان طی کنه ، تا بفهمه چطور با کودکان دفتار کنه .

  • جوری گفتن شکنجه…ترسیدم نگاهه کنم….بچه بودم سر فضولی هام روزی چند بار دست وپا باز کتک میخوردم….یکسری بابام اونقدر کتکم زد که خودش گریش گرفت….دهه شصتی ها بعید میدونم کسی کتک نخورده باشه …کم وزیاد کتکه رو خوردن….

   • مهرداد از کرمان

    سلام سالار جان،یک روز ما رو فرستادن میوه فروشی گوجه بگیرم منم رفتم دو کیلو خریدم اومدم خونه بعد چند دقیقه احضار شدم آشپزخونه هنوز میخواستم بگم چی شده یک چپ و راست نوش جان کردم بعدا فهمیدم به جایه گوجه رفتم خرمالو خریده بودم

   • خخخخخخخخخخ….یکسری سردار منم رفته بودم گوجه بخرم….ننم برام انار نخرید….بعدش ته پلاستیک مشکی چند تا انار انداختم وروش گوجه چیدم ….. انارش نوبرانه بود و گران….بعدش ننم اومد توخونه وفهمید ….ب بابام گفت …ی فصل کتک خوردم..

   • مهرداد از کرمان

    بابا تو دیگه کی هستی خخخخخ این کارا اون زمان به مخیله مونم خطور نمیکرد جان سالار خلافت سنگین بوده خخخخ حتما از اون روز به بعد تحت نظارت شدید و تدابیر شدید امنیتی بودی خخخ (ضایع شدن)

   • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)
    یکبار من زنجیر دوچرخه را برداشتم از بالای دیوار خونمون پرت کردم سمت سیم های برق (خنده زیاد) دم غروب هم بود تقریباََ شاید۱۰دقیقه بعد اذان مغرب آنچنان رعد و برقی زد که من از روی دیوار پریدم رو چهار پایه و از رو چهار پایه افتادم روی زمین فهمیدم برق کوچه مون کلاََ قطع شده بعد ۳۰ثانیه تقریباََ برق اومد بعد مرد همسایه مون صحنه جرم من را دیده بود اومده بود تو کوچه سیگار بکشه از اونجایی که صدایی هم شبیه صدای انفجار داشت بابام اومد تو کوچه من هم از پشت درخت های حیاطمون یواشکی بابام چهار پایه را برداشتم سر جاش گذاشتم و قایم شدم فهمیدم مرده همسایه داستان را داره به بابام میگه آقا چشمت روز بد نبینه که کتکی خوردیم از دست پر برکت پدر و لجم گرفت رفتم تو کوچه با سنگ زدم شیشه اون همسایه را آورد پایین که به بابام گفته بعد دوباره بابام قاطی کرد من هم رفتم تو زیر زمین قایم شدم تا ساعت۱شب آخرش مامانم اومد گفت بابات خوابیده بیا بیرون و تموم شد فرداش من و بابام رفتیم بیرون از خونه بابم هم واسه همه رفیقاش با افتخار داشت داستان دیشب را میگفت که من چه کردم اما کتک دیشبش را که به مازده بود نمیگفت من میگفتم چون دهنم سرویس شده بود (خنده زیاد) (سوت) یادش بخیر

   • مهرداد از کرمان

    شاهپور با این جنایتی که تو کردی و لوازم خونگی مردم رو تا مرز سوختن پیش بردی حقت این بود که از محله تون تبعیدد میکردن به جزیره موریس خخخخخخخخ

   • مهرداد جان بزرگان را به جزیره موریس تبعید میکنند نه مارا (چشمک)

  • بله نتیجش شیرینه وشیرین ترهم میشه وقتی چندسال دیگه همین بچه با رفتارواخلاق نادرستش جان ومال وآبروی این مثلا پدر روبه باد فنا داد و دنیا واخرتش رو نابودکرد.
   لطفا قبل ازهرگونه تزدادن وارائه نظر برین مباحث تربیتی که دانشمندان اسلامی وغیراسلامی درموردتربیت ارائه کردن وهمشون هم کاملا علمی وثابت شده هست روبخونین تا بفهمین که دارین اشتباه فکرمیکنین!
   تنبیه راه داره اصول داره نه اینکه دست وپای بچه روببندی وبایک شلنگ بیفتی به جونش واین جوری شکنجش بدی مگرچیکارکرده آدم که نکشته بچه هست وپرازشیطنت،درنهایت پدراین بچه کتکی هزاربرابر بدتر ازاین روازبچش وازروزگار خواهدخورد
   دلیل نمیشه که پدرومادر ما هرکاراشتباه وهرظلمی درحق مون کردن ماهم همون رودرحق بچه هامون بکنیم،درضمن اگه پدرومادری حتی یک سیلی به بچش بزنه که صورتش سرخ بشه بایدبه بچش دیه پرداخت کنه این جز احکام فقهی هست حالا تنبیهای مثل این که بماند….

  • میشه شما گلابی نخوری

   • دیگه چرا اسمت روعوض میکنی همون اسم قبلی بیشتربهت میومد،درضمن به شما ربطی نداره برای تونظرندادم
    اون گلابی مدنظرت روهم خودت بخور فعلا برای تو دم دست تره! (پز)

 2. اميد آراسته

  گر نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو خر

 3. خدا از سرش نگذره الهی به حق حسین از دست و پا فلج بشه

 4. همه رفتار کودکان در هر سنی که با شند بر میگرده به خود پدر و مادر از زمانی که بچه رو به وجود میارن و به خاطر اشتباهات خودشون بچه هارو تنبیه میکنند ،

  علامه مجلسی دوم بچّه کوچک ۷ ساله ای بود دنبال بابایش آمد مسجد، هر روز می آمد مسجد، یک شبی نرفت و در صحن مسجد بازی می کرد یک سقّایی، مشک آبی داشت مشک آبش را گذاشت در صحن مسجد و رفت نماز، این بچۀ ۷ ساله نمی دانم از کجا سوزن پیدا کرد و فرو کرد در مشک آب، آبها بنا کرد فوران کردن، خیلی بالا رفت، اینهم لذت می برد و بالأخره نماز تمام شد و آبهای مشک هم رفت بعد سقا آمد دید مشکش سوراخ شده گفت: کی این کار را کرد گفتند: آقازاده پسر علامه مجلسی.

  این قضیه کم کم به مجلسی اول رسید مجلسی اول خیلی از این قضیه ناراحت شد، می گویند آمد خانه پیش خانمش به خانمش گفت که من آنچه مراعات کنم، مراعات کردم قبل از انعقاد نطفه، آنچه دستور بود عمل کردم، در وقت انعقاد نطفه، عمل کردم از نظر غذا مواظب بودم و این کاری که این بچه کرده است و این دسته گلی که این بچه به آب داده باید تقصیر تو باشد، فکر کن ببین چه کردی زن اتفاقاً می گویند بیادش آمد، گفت که بله تقصیر من است، من وقتی باردار بودم رفتم منزل همسایه با همسایه کار داشتم وقتی برگشتم، در خانه همسایه در دالان خانه یک درخت انار بود و من خیال کردم که این انار ترش است و چون باردار بودن تمایل به ترشی پیدا کردم لذا سوزنم را از زیر گلویم درآوردم و زدم به انار و انار را مکیدم و دیدم نه، انار شیرین است و انار را رها کردم و به صاحب منزل نگفتم، می گویند آن سوزنی که در حال حمل مادر علامه مجلسی فروکرد به میوه درخت همسایه و مکید، آن آب غصب اثر گذاشت روی بچه و بچه در سن ۷ سالگی سوزن را فروکرد در مشک سقّا

  این ماجرا نشان می دهد که بی دقتی در غذا خوردن، اثرات نامطلوب بسیاری در رفتار و کردار کودک دارد که طبیعی است در زیبایی ظاهری او هم مؤثر خواهد بود.”

 5. فرشته از کردستان

  خدا شاهده من روزی بیست بار از این کتکا میخوردم. چپ میرفتم کتک. راست میرفتم کتک (گریه)
  بدترین کتک زندیگیمو هیچوقت فراموش نمیکنم یه بار بعدازظهر با برادرم جلوی خونه همسایمون بازی میکردیم بخاطر شکایت همسایه مامانم منو برادرمو برد خونه با شلنگ اینقدر زد اینقدر زد که همسایه ها اومدن جنازه نصف جون منو برادرمو از زیر دست مادرم جمع کردن
  یه بارم وسط دعوا مامانم اینقدر خون جلو چشمشو گرفت که صندلیو بلند کرد باهاش کوبید پشتم پایه صندلی شکست اما باور کنید بدن اینقدر گرم کتک بود که اصلا دردشو احساس نکردم

 6. چه پدر سنگدلی

 7. یکی از شاگردان بزرگوار شیخ رجب علی خیاط گفت: فرزند دو ساله‌ام – که اکنون حدود چهل سال دارد – در منزل ادرار کرده بود و ماردش چنان او را زد که نزدیک بود نفس بچه بند بیاید. خانم پس از یک ساعت تب کرد، تب شدیدی که به پزشک مراجعه کردیم و در شرایط اقتصادی آن روز شصت تومان پول نسخه و دارو شد، ولی تب قطع نشد، بلکه شدیدتر شد. مجدداً به پزشک مراجعه کردیم و این بار چهل تومان بابت هزینه درمان پرداخت کردیم که در آن روزگار برایم سنگین بود.
  باری، شب هنگام جناب شیخ را در ماشین سوار کردم تا به جلسه برویم همسرم نیز در ماشین بود، جناب شیخ که سوار شد، اشاره به خانم کردم و گفتم: والده بچه‌هاست، تب کرده، دکتر هم بردیم ولی تب او قطع نمی‌شود.
  شیخ نگاهی کرد و خطاب به همسرم فرمود:

  « بچه را که آن طور نمی‌زنند، استغفار کن، از بچه دلجویی کن و چیزی برایش بخر، خوب می‌شود. »
  چنین کردیم تب او قطع شد!.

 8. ماشالا همه کاربرای مراحم خودشون قربانی کودک ازاری بودن؛
  اون بچه رو ول کنید,
  یکی زنگ بزنه بهزیستی به داد اینا برسه (خنده)

  یاد ژوله به خیر چه قشنگ گفت ما ایرانیا هرکدوم یه نیسان آبی درون داریم
  هرکی کتک خوردن خودشو دلیل بر لزوم ادامه این خشونت میدونه !!!
  اون مثلا پدر فک میکنه داره با تنبیه بدنی بی لیاقتی خودشو توی تربیت بچه جبران میکنه؛
  نتیجه همین کارشم ۱۵ سال دیگه می بینه وقی بچه اش این خشونت رو که درونش جمع شده جای دیگه نشون داد !

 9. هیچی یه الاف مفت خوراتفاقاخودمم فک کردم اگه مامانم این همه تنبیهم نمیکردچی میشدممممممممممممممم باتوجه به وضع موجود (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب) (تعجیب) (دراز شدن دماغ) (دراز شدن دماغ)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)