قابل شناسایی بودن شخصیت شما از روی رنگها +عکس

IMG_20160716_130701
 
IMG_20160716_130701

هر انسانی شخصیت منحصر به فرد خود را دارد. برای اینکه  آگاه شوید میتوانید از طریق رنگها شخصیت افراد را شناسایی کرد.رنگها گزینه مناسبی برای تشخیص شخصیت افراد است.

رنگ قرمز نشانگر خیال، شوق، تجمل، شجاعت و رقابت است. افرادی که رنگ قرمز را به عنوان رنگ مورد علاقه‌شان بر می‌گزینند بسیار رومانتیک هستند.

آن‌ها عاشق نشان دادن محبت به همه هستند. پرجوش و سرشار از سرزندگی‌اند. عاشق توجه هستند. دوست دارند گل سرسبد باشند.

آن‌ها حاضرند در برابر تقریباً همه چیز مقاومت به خرج دهند. سرگرمی‌های بسیار زیادی داشته و دوست دارند در هر کاری که وارد می‌شوند بهترین باشند. همچنین عاشق زرق و برق و تجمل هستند.

قرمز

شخصیت شما توسط این رنگها قابل شناسایی است

آبی رنگی شاهانه، آرام بخش و سرد است. دوستداران رنگ آبی عموماً خون گرم و فروتن هستند. آن‌ها از قوه طنز برخوردار بوده و به سادگی با دیگران عیاق می‌شوند. زیاد درباره آینده نگرانی ندارند.

آن‌ها طرفدار جمله هرچه پیش آید خوش آید هستند. اگرچه متناقض آن نیز مشاهده شده است. از آنجایی که چندین قرن رنگ آبی را مربوط به اشرافیت می‌دانستند،

در نتیجه افراد اصیل خود را “دارای خون آبی” می‌نامیدند، حتی تا به امروز این همبستگی وجود دارد. افرادی که رنگ آبی را دوست دارند معمولاً سطح بالا و به طور طبیعی تند مزاج هستند.

آبی

شخصیت شما توسط این رنگها قابل شناسایی استاغلب رنگ مشکی رنگی بسیار منفی شناخته شده است و رنگی بر خلاف مثبت اندیشی است. دوستداران این رنگ همه چیز را در زندگی با کمی نمک به روی آن می‌پذیرند.

آن‌ها از ریسک کردن متنفر بوده و همیشه از اینکه جلب توجه کنند گریزانند. مشکی رنگ قدرتمندی است و به سادگی می‌تواند با رنگ‌های دیگر ترکیب شود ولی می‌تواند بر هر رنگی که مخلوط شده غلبه کند.

دوستداران این رنگ قدرت را در رهبری به دست می‌گیرند. آن‌ها ممکن است خجالتی باشند ولی وقتی که بتوانند از پیله خود بیرون بیایند بسیار قابلیت قدرت را خواهند داشت.

مشکی

شخصیت شما توسط این رنگها قابل شناسایی استسفید بیانگر صلح، شفقت و خلوص است. افرادی که رنگ سفید را دوست دارند بسیار متواضع و مهربان هستند. رنگ سفید وقتی با دیگر رنگ‌ها مخلوط شود به سادگی با آن‌ها ترکیب می‌شود و دوستداران این رنگ هم همین کیفیت را دارند.

آن‌ها به سادگی با محیط و موقعیت‌ها خود را وفق می‌دهند. همچنین بسیار از خود گذشتگی دارند و اغلب دیگران را به خود ترجیح می‌دهند. برخلاف رنگ مشکی آن‌ها مثبت اندیش هستند.

سفید

شخصیت شما توسط این رنگها قابل شناسایی استسبز رنگ مقاومت و مصمم بودن است. دوستداران این رنگ اغلب جاه طلب، سخت کوش، شجاع و لجوج هستند. به محض اینکه معطوف چیزی شوند دیگر دست بردار نیستند. آن‌ها از این که به راحتی حرف خود را بزنند کمتر واهمه دارند. دوست دارند حرف آخر را در هر بحثی بزنند.

سبز

شخصیت شما توسط این رنگها قابل شناسایی استنارنجی رنگ انرژی، هیجان و گرماست. رنگ قدرت و ریاست است. همچنین نمایان گر روحیه رقابتی به عنوان یک جنگجو است.

برای دوستداران این رنگ موقعیت از دست رفته بدترین چیزی است که ممکن است برای آن‌ها رخ دهد. شجاع بوده و اشتیاق بسیار زیادی برای یادگیری چیزهای جدید دارند. بسیار با نفوذند و قابلیت تحریک کردن دیگران را دارند. مردم اغلب برای تشویق و نصیحت به آن‌ها رجوع می‌کنند.

زرد

شخصیت شما توسط این رنگها قابل شناسایی استبنفش به عنوان رنگی شاهانه در نظر گرفته می‌شود. دوستداران این رنگ به سمت معنویت تمایل داشته و رگه‌هایی از خلاقیت در آن‌ها دیده می‌شود.

همیشه ایده‌های شگفت انگیزی ارائه می‌دهند و اگر شما هیچ ایده‌ای در مورد چیزی نداشته باشید می‌توانید به آن‌ها تکیه کنید اگرچه آن‌ها اغلب خود را برتر از دیگران می‌دانند.

بنفششخصیت شما توسط این رنگها قابل شناسایی است

نارنجی رنگ انرژی، هیجان و گرماست. رنگ قدرت و ریاست است. همچنین نمایان گر روحیه رقابتی به عنوان یک جنگجو است.

برای دوستداران این رنگ موقعیت از دست رفته بدترین چیزی است که ممکن است برای آن‌ها رخ دهد. شجاع بوده و اشتیاق بسیار زیادی برای یادگیری چیزهای جدید دارند. بسیار با نفوذند و قابلیت تحریک کردن دیگران را دارند. مردم اغلب برای تشویق و نصیحت به آن‌ها رجوع می‌کنند.

نارنجی

شخصیت شما توسط این رنگها قابل شناسایی است

 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵ دیدگاه

  1. مشکی (پز) الان همه تونو میارم زیره سلطه ی خودم از امروز من رهبرم (پز)

    • من به خدا همه رنگ های بلا را دوست دارم که از هر رنگی ۱لباس دارم اما قرمز یک چیز دیگه ای هست (عشق) من متولد سال مار هستم۶۸همه ی ویژگی هایی که برای متولیدین سال مار در طالع بینی های چینی گفته شده الان توی رنگ قرمز بود مار خیلی علاقه به محبت کردن دارد ولی دستش بی نمکه مار چیزی را که دوست دارد دورش حلقه میزند و محکم آن را میفشارد که یعنی دارد محبت میکند اما این محبت بیش از اندازه است و موجب آزار آن دوست داشتنی میشود به همین دلیل دوست داشتنی از دست مار ناراحت میشود الان هم برای کسانی که رنگ قرمز را دوست دارند نوشته فوق العاده دوست دارند که محبت و عشق خودشون را نشون بدهند و رومانتیک هستند (شکلک) حالا من بی نمکی هنوز از دست خودم ندیدم که بگم شخصی نمک من را خورده و نمکدانم را شکسته ولی خیلی دوست دارم کسی یا چیزی را که دوست داشته باشم بهش ابراز کنم،والبته دیگر ویژگی های مار آبان ماه که عقرب صفت هم هست

  2. نارنجی هرکس مشورت خواست بیاد پیش خودم (پز) (پز) (پز) (پز)
    دقیقا همینه ااااااااااااااااااااااااا عجب (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)

  3. آبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی و بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنفش (کلاه) خیلی ها هم بهم گفتن مقروووووووری ولی من اصلا نمیدونم مقرور با کدوم “غ” نوشته میشه (عینک) ولی فکر کنم مغرورم (گریه)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)