قاتل ستایش، دختر ۶ ساله نی‌ریزی اعدام شد +عکس

قاتل ستایش، دختر ۶ ساله نی‌ریزی، که حدود شش ماه قبل پس از ربودن این دختربچه، طلاهای او را ربوده و ستایش را به قتل رسانده بود، صبح پنجشنبه اول مهر ماه در شهرستان نی‌ریز و در ملاءعام اعدام شد.

 

قاتل ستایش، دختر ۶ ساله نی‌ریزی

قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی,قاتل ستایش اعدام شد
قاتل ستایش، دختر ۶ ساله نی‌ریزی,قاتل ستایش اعدام شد

 

قاتل ستایش اعدام شد

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس، سعید ـ ط که با نیت ربودن طلاهای ستایش، او را بین راه مهدکودک و منزل، در روستای محل زندگیش ربوده بود، صبح پنجشنبه و پس از طی مراحل قانونی، اعدام شد.

این قاتل که گوشواره‌های ستایش، سرنخی برای شناسایی‌اش شد، پس از دستگیری به اغفال و مخفی کردن، آزار و اذیت و قتل ستایش اعتراف کرد.

متهم پرونده پس از اقرار صریح و همچنین تکمیل تحقیقات در دادگاه عمومی بخش آباده‌طشک و صدور قرار جلب به دادرسی و همچنین صدور کیفرخواست در دادسرای نی‌ریز در خردادماه امسال در دو قسمت علنی و غیرعلنی در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان محاکمه شد.

شعبه اول دادگاه کیفری یک استان پس از رسیدگی به اتهامات، حکم بر محکومیت متهم و  اعدام در ملاءعام از باب تجاوز به عنف، قصاص نفس از جهت قتل عمدی و پانزده سال حبس از حیث آدم‌ربایی و ده سال و ۷۴ ضربه شلاق تعزیری از باب سرقت توأم با آزار، صادر کرد.

حکم صادر شده پس از فرجام خواهی وکیل متهم پرونده به دیوان عالی کشور ارسال و در شعبه ۲۴ دیوان عالی کشور با رد فرجام خواهی، حکم محکومیت تأیید و ابرام گردید.

اجرای حکم اعدام سعید ـ ط در کمتر از شش ماه پس از وقوع جنایت از حیث تجاوز به عنف و پس از صرفنظر اولیاء دم از اولویت اجرای حکم قصاص انجام شد.

قتل و آزار ستایش ـ دختر بچه ۶ ساله نی‌ریزی ـ در فروردین ماه امسال باعث تألمات شدید روحی خانواده و اطرافیان مقتوله و همچنین جریحه دار شدن احساسات عمومی شد که دستگاه قضایی استان فارس پس از دستگیری قاتل در کوتاه‌ترین زمان نسبت به مدیریت پرونده، رسیدگی قانونی و مجازات عامل این جنایت اقدام کرد.

 

قاتل ستایش، دختر 6 ساله نی‌ریزی,قاتل ستایش اعدام شد
قاتل ستایش، دختر ۶ ساله نی‌ریزی,قاتل ستایش اعدام شد✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۸ دیدگاه

 1. به جهنم خوش اومدی

 2. بهناز.آبادان

  کار بسیار بجا و شایسته ای بود..برای همچین اعمال زشتی چون تجاوز و آزار و اذیت جنسی باید حتما اعدام صورت بگیره تا کسی فکر نکنه میتونه راحت در بره.هر چند آدم با فکر و تعقل دست به چنین عمل قبیحی نمیزنه.

 3. مهرداد از کرمان

  چه خبر خوبی دمت گرم مراحم

 4. من این اشکال رو به قانون میگیرم که اگر من رو کشتن فرد قاتل هم باید کشته بشه، اینطوری من دچار همون توهش شدم (سخنان گرانبار باران کوثری)
  باید بخشیده میشد(الکی من روشن فکرم).
  خدا به پدر و خصوصا مادر ستایش صبر بده.

 5. اعدام کمشه
  باید همونطوری که کشته میکشتنش……. (شاکی بودن) (شاکی بودن) (شاکی بودن) (شاکی بودن)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)