قربانی کردن شتر برای صدام توسط استاد اردنی + عکس

 

قربانی کردن شتر برای صدام در اردن

یک استاد بعثی در دانشگاه‌های اردن، تصمیم دارد امسال هم برای صدام دیکتاتور معدوم عراق شتر قربانی کند.

به گزارش مجله مراحم ا ز به نقل از روزنامۀ رأی الیوم این استاد بعثی اردنی “فرح الربضی” نام دارد.
روزنامه محلی “عمون” خاطرنشان کرد، این دهمین سال است که این استاد مسیحی اردنی، برای صدام شتر قربانی می‌کند.
الربضی، استاد کشاورزی دانشگاه “مؤته” در شهر “الکرک” در جنوب اردن است.
شهر الکرک از پایگاه‌های عناصر حزب منحل بعث عراق، در اردن است.

اعلام حمایت از حزب منحل بعث عراق و صدام در اردن موضوعی عادی است، و هرازگاهی خبرهای مختلفی درخصوص فعالیتهای بعثی ها در این کشور منتشر می شود.
از زمان سرنگونی حزب بعث در عراق، کشور اردن میزبان بسیاری از سران و اعضا و هواداران آن است؛ به صورتیکه حتی دختران و همسر صدام در اردن زندگی می کنند.
بعثی‌ها، از مخالفان سرسخت دولت کنونی عراق هستند و همه تلاش خود را برای ضربه زدن به آن به کار گرفته‌اند.
پناه دادن به بعثی‌ها در اردن و فعالیت آزادانه آنان، درحالی است که بر اساس بسیاری از اسناد و مدارک به دست آمده از داعش، بعثی‌ها هستۀ اصلی این گروه تروریستی را تشکیل می‌دهند.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۵ دیدگاه

 1. این قسمتش رو بخونید دوباره :

  (بعثی‌ها، از مخالفان سرسخت دولت کنونی عراق هستند و همه تلاش خود را برای ضربه زدن به آن به کار گرفته‌اند.)

  دولت کنونی عراق اکثرش در اختیار شیعه مذهب هاست.جناب اقای حیدرالعبادی نخست وزیر لایق این کشور جزء افتخارات جهان اسلامه… واقعا شجاعانه درمقابل تروریست ها ایستاده.ایران رو وطن دومش میدونه.همفکر با رهبر انقلابه… هرچند در بین حاکمان عراق هنوز عناصر خائن و نفوذی هستن اما سیاست کلی این کشور همسو با جمهوری اسلامیه.

  بعداز اعدام صدام . سردار سلیمانی عزیز در به قدرت رسیدن جریان انقلابی شیعیان عراق نقش موثری داشت.به گونه ای که مقامات امریکایی رسما اعلام کردن: (سردار سلیمانی رئیس جمهور عراق هست نه خود عراقی هاوتصمیمات این کشور زیر نظارت این سرداره و ما خواهان تغییر این وضعیت هستیم.)

  • .محبوبیت سردارحاج قاسم سلیمانی و رهبرمون در این کشور بی نظیره.

   در عراق برخلاف سوریه مدافعان حرم ایرانی حضور ندارن.چون ۶۰درصد جمعیتش شیعه هستن و خودش کلی نیروهای انقلابی داره.که دارن درمقابل داعش میجنگن.فقط فرماندهان ایرانی نقش مستشاری دارن.اما درسوریه هم مدافعان حرم هستن هم فرماندهان مستشاری.

   • انشاء الله بعداز سقوط شجره ملعونه ی خبیثه ی جنایتکار و کودک کش سعودی و صهیونیستی رهبری جهان اسلام بدست رهبران شایسته میفته.و مرزهای جغرافیایی برداشته میشه و یک کشور واحد بنام ولایت اسلامی تشکیل میشه.اون موقع هست که دیگه شیعه و سنی درکنارهم و دست به دست هم جلوی مشرکان و کفار جهان به سرکردگی آمریکای جنایتکار می ایستن. انشاء الله اهداف والای امام خمینی به حقیقت می پیونده. و جهان اسلام آماده ظهور منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) میشن تا رهبر واقعی دنیا زمام امور رو بدست بگیره.

    این اتفاقا خواهد افتاد به شرطی که انقلابی های واقعی حکومت در ایران رو در دست داشته باشن.نه یک مشت ضداسلام و نا عادل و اختلاسگر و حق مظلوم خور… زمانی که فرزندان خمینی( انقلابی های واقعی) حاکم باشن.نه جریان انحرافی اصلاح طلب و ضدانقلابی یا اصولگرا نماهای دروغین که آبروی اصول و اصولگرایی رو بردن.

    • درضمن باید بگم این اقدام استاد اردنی شبیه اون خدازده هایی ست که هنوز یاد اعلی حضرت گور به گور شده شون همون محمدرضای خوک صفت و بی غیرت هستن و به امید بازگشت اون دوران در شبکه های مجازی اقدام به درو پراکنی و وارونه جلوه دادن اون ملعون هستن.میخوان ازیک سگ آمریکایی که کمترین تعصبی روی ایران و ایرانی نداشت پهلوان و افتخار آریایی بسازن. از اون مزدور و نوکر آمریکایی که حتی اختیار دربار یا نیروهای نظامیش دست خودش نبود شخص با ابهت بسازن.

     محمدرضا و صدام خیلی شبیه هم هستن. فقط برای مردم خودشون قلدری میکردن. صدام علیه مردمش بمب شیمیایی میزد.محمدرضا هم علیه مردمش جمعه سیاه (۱۷ شهریور۵۷) راه می انداخت.

     هردو در اثر جنایت و کودتا سر کار اومدن. و هر دو با حقارت نابود شدن.

    • هردو مایه افتخار ناسیونالیست نماها هستن.صدام مایه افتخار اعراب نژاد پرست امثال این استاد اردنی وداعشی ها. محمدرضا هم مایه افتخار بی غیرتهای به ظاهر آریایی دوست و آریامهر.

     هیچکدومشون هم از محبوبیت و حمایت گسترده مردمی برخوردار نبودن.

     لعنت بر هردوتا جنایتکار

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)