لباس برهنه خانم نخست وزیر انگلیس در دیدار با روحانی +عکس

لباس برهنه نخست وزیر در دیدار با روحانی +عکس

دیدار حسن روحانی با نخست وزیر انگلیس در حاشیه هفتادویکمین نشست سالانه مجمع عمومی ملل متحد در حالی برگزار شد که “ترزا می” با پوششی نامناسب در مقابل حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان حاضر شد.

به گزارش قدس آنلاین : حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در نخستین روز حضور در نیویورک به منظور شرکت در هفتادویکمین نشست سالانه مجمع عمومی ملل متحد، روز گذشته با ” ترزا می ” نخست وزیر انگلیس دیدار و گفت‌وگو کرد.

این دیدار در حالی برگزار شد که نخست وزیر انگلستان با پوششی نامناسب در مقابل حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان حاضر شد تا ماجرای پوشش نامناسب مقامات زن در دیدار با مسئولان دولت یازدهم و توهین مسئولان اروپایی به مقامات کشورمان همچنان ادامه داشته باشد.

پوشش نامناسب نخست وزیر انگلیس در دیدار با روحانی

لباس برهنه نخست وزیر انگلیس در دیدار با روحانی
لباس برهنه نخست وزیر انگلیس در دیدار با روحانی

 

پوشش نامناسب ” ترزا می” نخست وزیر انگلیس

پیش از این هم در حاشیه دیدار وزیر خارجه ایتالیا با رئیس جمهوری کشورمان یکی از دیپلمات های زن ایتالیایی با پوشش نامناسبی در مقابل روحانی حاضر شده بود.

%image_alt%

“دیوید کامرون” نخست وزیر سابق انگلیس هم پیش از این در دیدار با حسن روحانی بر خلاف عرف دیپلماتیک و اصول و آداب تشریفات در دیدارهای رسمی، پس از نشستن پای راست خود را روی پای چپ انداخته بود؛ همچنین در جریان سفر حسن روحانی به اروپا که با سفر به رم پایتخت ایتالیا شروع شد در اقدامی عجیب نشست خبری رئیس دولت یازدهم با نخست وزیر کشور میزبان زیر سایه مجسمه ی فاتح ایران برگزار شد.

%image_alt%

%image_alt%

این اتفاقات در شرایطی است که یکی از وعده‌های انتخاباتی روحانی، بازگرداندن عزت به پاسپورت ایرانی بود، عزتی که نه تنها در دوران روحانی به پاسپورت ایرانی بازنگشت، بلکه شرایط توهین و بی‌احترامی به مقامات ایرانی هم در این دوران رقم خورد.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۶ دیدگاه

 1. برداشت بعضی از اشخاص یا رسانه ها واقعا مایه تاسفه هست.شعور کی رو دارن مسخره میکنن.
  کدوم توهین.
  قبل تر هم این خبر:
  ورزشکار زن ایرانی به بلژیک پناهنده شده و در المپیک برای کشور دیگه مسابقه میده. تنها برداشت اون بعضیها این بود: کشف حجاب ورزشکار ایرانی در بلژیک.

  • مهدی طحانیان در سن سیزده سالگی از شهرستان اردستان به شهر اصفهان و از آنجا به جبهه‌های جنوب اعزام می‌شود و بعد از مدتی به اسارت رژیم بعث در می آید.

   خبرنگار از او می‌خواهد که مصاحبه کند، اما طحانیان در جواب می‌گوید که تو حجاب نداری و من با تو مصاحبه نمی‌کنم؛ چون در دینم آمده که مرد مسلمان نمی‌تواند با زن بی‌حجاب صحبت کند. خیلی‌ها این را یکی از ویژگی‌های اصلی طحانیان می‌دانند.

   • توی اسلام تو اینجوری اومده که با زن بی حجاب اجنبی نمیشه حتی صحبت کرد اما توی دین اسلام ما اینی که تو میگی نیست

   • کاملا قانع شدم.

    میشه بگی تو دین اسلام شما چطوری باید با زن با حجاب برخورد داشت ؟!

    جناب اقتصاد دان یادته یه جا اومدی از اقتصاد حرف بزنی یه جوری جوابه اراجیفتو دادم دیگه نتونستی کامنت بزاری

   • توی اسلام ما باید با زن باحجاب با کمال احترام صحبت کرد یعنی با همه همینطوره مگر این که توهینی از طرفت بشنوی چه با حجاب و چه بی حجاب حالا تو توهین میبینی حرکت این خانوم را ولی من توهین نمیبینم چون مخصوصاََ که ما بدمون بیاد این کار را نکرده بلکه طبیعت هر چند مزخرفش همین هست((نیش عقرب نه از بحر کین است اقتضای طبیعتش چنین است))
    توی بحث اقتصادی هم که میگی من دقیق یادم نیست ولی حتماََ یک چرت و پرتی گفتی که دیگه به خودم زحمت جواب دادن به تو را ندادم

   • پس شاهپورم یه اسلام دیگه زده واسه خودش .

    منظورم این بود که یه روایت از ائمه بیاری نه اینکه مزخرفاتتو بلغور کنی !

   • صحبت کردن محترمانه ودرست با هیچ کسی در اسلام منع نشده وحرام نیست مگراینکه بخوای صحبتای زشتو دور از دین واخلاق انجام بشه که اونجور صحبت حتی با پدر ومادر هم نهی شده

 2. من فکر میکنم با این تفکری که تعدادی از ما در ایران داریم اگر روزی خدای نکرده قدرت آمریکا را میداشتیم حتی اجازه نفس کشیدن هم به دیگر ملل و یا دولت ها هم نمیدادیم.چون تفکر و اعتقاداتشون مغایر با ماست زیار فکر میکنیم ما نژادی هستیم برتر و فقط قوم برگزیده خدا که همه تفکراتمان درست و اجتماع ما هم همه چیز طبق اصول عقلی و یا الهی هست و دیگران همه کفر و شایسته نابودی.
  یک نگاه به خودمان بندازیم سرتاپای وجودمان پر از کینه و نفرت شده.بیت المال ما میلیاری گم میشه.مغزهای متفکر ما همه بلیط یکسره به غرب میگیرند.منابع ما که اصلا نمیدانیم کجا خرج میشه.روزی یک آمامزاده افتتاح میشه.اما ۶۰ درصد از ما زیر فقر زندگی میکنیم درحالیکه دوازده همین کشور دنیا از نظر منابع هستیم.
  و……..و………و……

 3. خلایق هرچه لایق

 4. علیرضا از سمنان

  این مراحمه که پست انتقادی نسبت به روحانی گذاشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  یه لحظه گفتم الان تهش میندازه گردن دولت قبل ……..
  الان چندباره رفرش میزنم ببینم این صفحه واقعیه یا اینکه مراحم رو هک کردن…
  خوابم یا بیدار…

 5. علیرضا از سمنان

  روحانی تو عکس اول داره به ظریف کجا رو اشاره میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. توهین به رئیس جمهور یک کشورتوهین به مملکت حساب میشه توهین به تک تک افراد جامعه ایرانی .برای اولین بار تو عمرم از ایرانی بودنم خجالت کشیدم با این همه تحقیر دولتمردان به دست غربی ها مگه ما از غرب چی کم داریم چرا باید بریم خودمونو بچسبونیم به اونا اگه می خوای یه دوست قدرت مند داشته باشیم روسیه که خیلی از غربیا بهتره خدا کنه دوره بعد یه رئیس جمهور مثل رئیس جمهور روسیه داشته باشیم واقعا دم پوتین گرم

 7. این است اقتدار دولت ایران…
  قیمت سرجاشه
  نه آفتاب تابان بود برجام و نه…

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)