لخت شوید و غذای رایگان بخورید +تصاویر

به گزارش پایگاه خبری میرور، به تازگی رستورانی در شهر برلین آلمان شروع به کار کرده است که در آن مشتری‌ها هنگام غذا خوردن لباس‌های خود را در می‌آورند و پیشخدمت‌های آن نیز کاملاً عریان هستند.
 
بی‌بند و باری کنید، غذای رایگان دریافت کنید!+تصاویر
 
بر این اساس، از آنجایی که مشتری‌های عریان این رستوران مکانی برای قرار دادن پول‌ خود ندارند، این رستوران غذا را به آنها رایگان تحویل می‌دهد. با آنکه تنها یک هفته از آغاز به کار این رستوران به عنوان بخشی از جشنواره شهوانی “ونوس” در رستوران گربه سیاه شهر می‌گذرد، افراد مشهور محلی به این رستوران جذب شده‌‌اند. میکالا اسکافر، بازیگر آلمانی و سارا جولی، مدل معروف مجله پلی بوی از کسانی بوده‌اند که در این رستوران غذا خورده‌اند.
 
بی‌بند و باری کنید، غذای رایگان دریافت کنید!+تصاویر
 
دو زوج آلمانی که در این رستوران غذا خورده‌اند از لذت غذای رایگان و تجربه عریان بودن خود تعریف می‌کنند! یکی از آنها می‌گوید: وقتی چیزی شبیه به این (غذای رایگان) به من پیشنهاد می‌شود من به طور یقین مایل به پذیرش آن هستم. من مشکلی با عریان بودن ندارم. 
 
بی‌بند و باری کنید، غذای رایگان دریافت کنید!+تصاویر
 
این رستوران به کسانی که مایل نیستند به صورت کامل عریان شوند، نوشیدنی رایگان می‌دهد. مدیر زن این رستوران معتقد است: برهنگی سبب آشکارسازی می‌شود و این اتفاق برای من یعنی بروز هنر. من از هر گونه هنری استقبال می‌کنم!
 
بی‌بند و باری کنید، غذای رایگان دریافت کنید!+تصاویر
 
این نخستین باری نیست که رستورانی در کشورهای غربی به صورت عریان به مشتریان خود سرویس ارائه می‌کند. اضمحلال اخلاقی در غرب به جایی رسیده است که آنها با دادن غذای رایگان، مردم را به برهنگی و فساد تشویق می‌کنند.
 ✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۱ دیدگاه

 1. آدرس دقیقش کجاست؟ قول میدم فقط برم یه تف کنم رو صورتشون برگردم

 2. (بغض) اینجوری که هیچی از گلوی آدم پایین نمیره تصورشم چندشه (بغض)

 3. قابل توجه غرب زده ها…

  • قاصدک من هم با این وضع مخالفم به شدت ولی طوری حرف نزنید که وزن حرف هاتون پایین بیاد۱نفر احمق در گوشه ای از آلمان چنین غلطی را کرده و ۴تا احمق تر از خودش هم دورش را گرفتند ۴تا احمق تر هم نشر دادند این جلوه ی شیطانی را قابل تعمیم به کل جامعه ی غرب نیست همون جامعه غرب الان داره با تکنولوژی بالایی مملکت خودش را میگردونه که اون تکنولوژی و نظم کنونیشون واسه برنامه ریزی درستشون هست حالا این کار اشتباه را علم یزید و پیراهن عثمانش نکنید و از عوام اشک بگیرید مثل اینکه ۱نفر تو ایران با زن شوهردار رابطه داشته باشه و فقط هم همون یکی باشه اونوقت دستگیر بشوند و خبرش بپیچه تا حتی رسانه های آمریکه بره بعد یک آمریکایی۲ آتیشه که طرف مقابل تو هست بیاد بگه قابل توجه طرفدار های ایران و جمهوری اسلامی
   خوب ببین چقدر ناروا حرف میتونه آدم بزنه ولی درستش اینه که نزنه و بگه همه جا انسان هایی هستند که از حیوانات هم پست تر اند و آبروی جامعه ی بشری را میبرند مثل افراد این رستوران

 4. زهر مار بخوری بهتر از اون غذاست
  چندشا (بغض) (بغض)

 5. ناصر از قدیم

  ای بابا… من اگه اونجا برم که یه لقمه غذا هم نمیخورم!! چون همش حواسم به دور و برم هست!! خب راستش گفتم! حالا نمیشه من شلوارک بپوشم و غذا رایگان بهم بدن؟!، به دیزی و دو سیخ جیگر یا یه سیخ کوبیده هم راضیم (شادی) (خنده زیاد) (شادی) (شادی)

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)