ماجرای خلبان بی خانمان عراقی درخیابان های بغداد + عکس

 
وزارت دفاع عراق از ساکنان بغداد خواسته است به پاس خدمات این نظامی سابق، او را یک وعده غذای رایگان مهمان کنند!

 
به گزارش مجله مراحم :  سایت رسمی وزارت دفاع عراق عکسی از یک خلبان سابق ارتش صدام حسین را منتشر کرده است که حکایت جالبی دارد.

این خلبان سابق ارتش بعث اینک بیش از بیست سال است که در شمایل افراد بی خانمان در خیابانهای “محله منصور بغداد” پرسه می زند، بعد از آنکه در خلال جنگ عراق و ایران در دهه هشتاد میلادی یک موشک ایرانی روی خانه اش فرود آمد، مشاعر خود را از دست داد و آواره خیابانها شده است.

به گزارش پارسینه،وزارت دفاع عراق از ساکنان بغداد خواسته است به پاس خدمات این نظامی سابق، در صورت مشاهده وی ، او را یک وعده غدای رایگان مهمان کنند!
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۳ دیدگاه

  1. آه کدوم پدری،مادری، بچه ایی دامنت گرفته؟؟؟خوشحال نشدم، از کشته شدن خونوادش..ولی دارم به این فکر میکنم اولا عراق تجاوز شروع کرد…اوایل هم کم ایران به خاک و خون نکشیدن…واقعا آه کی گرفتتِش اینجوری مونده؟؟؟!!

  2. وقتی این جناب خلبان به دستور صدام ملعون با هواپیمای بمب افکن نیروی هوایی ارتش عراق میومد و شهرهای ایران خصوصا شهرهای مرزی جنوب و غرب رو هدف قرار میداد و مردم بیچاره رو به خاک و خون میکشید و مردم بیگناه آواره و بی خانمان میشدن فکرش نمیکرد یه روزی خونه و زندگیش هدف موشک غیور مردان ایرانی قرار بگیره و به این روز بیفته..
    با این حال به عنوان یک انسان دلم برای زن و بچه این مرد میسوزه چون اونا هیچ گناهی نداشتن و مطمئنم این بیچاره به خاطر یه خونه که از سنگ و آهن ساخته شده به این روز نیفتاده به خاطر خانوادش بوده..
    از جنگ متنفرم…

  3. خدا جا حق نشسته

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)