ماجرای همسر دوم جواد ظریف! +عکس

شایعه ای فتوشاپی که در آن با قرار دادن تصویری از آفرین چیت ساز در کنار ظریف این ادعای طرح شده بود که این فرد همسر دوم ظریف وجاسوس است.

 

آفرین چیت ساز بازیگر سابق سینما است که در ماههای اخیر به دلیل جرم امنیتی بازداشت شده و اردیبهشت ماه امسال نیز خبر محکومیتش به ده سال حبس تعزیری به اتهام اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت و ارتباط با دولت‌های بیگانه منتشر شده بود.

 

 چیت ساز که سابقه بازی در آثاری نظیر “در شهر خبری نیست هست”، “دایره زنگی” و “سرگیجه” را دارد همسر سابق علی دهکردی بازیگر سینما و تلویزیون است؛ بازیگری که بیش از هر چیز بخاطر ایفای نقش در “از کرخه تا راین” ابراهیم حاتمی کیا شهره است.

 

 

اتهام امنیتی چیت ساز که به بازداشت او منجر شد و سپس انتشار خبر محکومیتش سبب ساز آن گردید که شایعه سازان با قرار دادن تصویری از او کنار محمدجواد ظریف این بازیگر سابق را به عنوان همسر دوم ظریف معرفی کنند.

 

 دشمنان دولت روحانی برای تخریب چهره جواد ظریف عکس “چیت ساز” را با فتوشاپ در کنار ظریف قرار دادند و گفته اند که همسر دوم ظریف است.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۲۴ دیدگاه

 1. همه کار میکنن تا این دولت رو تخریب کنن
  حالا کی پشت این قضایا هس معلوم نیست (چونه خاروندن) (چونه خاروندن) (چونه خاروندن)

 2. معلومه دیگه این فتوشاپ ها کار کدوم ….هاست….
  درود بر امیرکبیر قرن…دکتر ظریف…

  • واقعا عالی گفتین اقای لرسو (تشویق) (تشویق) (تشویق)

   امیرکبیر قرن اصلا کیف کردم با این اسم که به اقای ظریف دادین (تشویق) (تشویق) (تشویق)

   ظریف از اون شخصیتاییه که دیگه تکرار نمیشه تو تاریخ (تشویق) (تشویق)

   • بله امیر کبیره قرنه….. (گل) (گل) (گل)
    پس حتما جلیلی امیر کبیره (خنده) (خنده) (خنده) (خنده)
    واسه ما از نترسیدن در برابر تحریم ها صحبت میکرد…همین جلیلی یک دانشجو خوب جوابش را داد….گفتش بیا بشین پیش من با حقوق ۷۰۰تومان زندگی کن وبعدش از تحریم ها صحبت کن….اون یکی هم میگفت تحریم ها کاغذ پارست…درسته برای شما کاغذ پارست که دکل از حلقومت میره پایین…برای مامصیبته….

 3. این فتوشاپ ها اینقدر ناشیااااانه و مزخرف درست شده که هر کی ببینه متوجه میشه این دوست عزیز فتوشاپ کار تا قبل دولت اقای م ا به شغل شریف تخلیه چاه و گوسفند مشغول بوده (خنده) (خنده) (خنده)

 4. خدا داند شاید کاره خودشونه که اونارو بد کنن شایدم کاره اوناست که اینارو بد کنن در هر صورن کاره اینا یا اونا فرقی نمیکنه بازی با آبروی دیگران توسط منم صورت بگیره زشته چه برسه به اینا و اونا (کلاه)

  • فیش حقوق چرا الان صداش دراومده؟؟؟؟که نزدیک سال۹۶ و این همه اقای م.الف تو کوچه وخیابان داره تبلیع میکنه ؟؟؟؟مگه این مدیران استخدام امسال توسط ح.ر هستن؟؟؟این مدیران سال هاست دارن اینجور حقوق میگیرن؟؟این بازی سیاسی یکسری شیاد برای یکسری عوامه (چونه خاروندن)
   چرا اختلاس های چندهزار میلیاردی که نمونه کوچکش ۳هزار میلیارد(۳۰هزارماه حقوق ۱۰۰میلیونی برای یک نفر) معلوم نشد چی شد؟؟؟پولش کجاست؟؟؟؟چرا اختلاس شد؟؟؟دست کی پشت این اختلاس بود؟؟؟

   این دولت با خزانه خالی با درامد پایین نفت با جنگ در چندین کشور و با کسری بودجه وتورم وبیکاری و هزار تا مشکل به جا مانده از دولت پاکدست م.الف داره مملکت را اداره میکنه….

   • عینه زنجیر به هم وصلن این اختلاسگرا …. چی بگیم ولش کن باز مراحم فیلتر میشه (آه) (دلخور)

   • تماااام این مدیران در سال ۹۲ و به دستان نحس تدبیر و امیدی ها سر کار اومدن….مدیران ارشد دوران احمدی نژاد چون از نظر روحانی غیرمعتبر بودن ازکار برکنار شدن.یک مشت شغال مظلوم نما اومدن.فقط خواهش میکنم برید ببینید مدیرعامل بانک رفاه درچه سالی و به دست کی رئیس شد.بعدش بیاید جواب منو بدید.

    • ببین هرکس که پته سایر مدیران رو بریزه رو آب ازش حمایت میکنم… خداشاهده اگه روحانی هم از کسی آتو داشته باشه و به مردم بگه طرفدارش میشم.برام فرقی نداره که اون اختلاسگر اصلاح طلبه یا اصولگرا ..فقط دلم میخواد اینقدر همدیگه رو رسواکنن که ما مردم بیچاره مسئولان رو بهتر بشناسیم… نمیدونم چرا ک..ن بعضیا میسوزه از افشای فیشهای حقوقی..اگه رسواکردن دزد بده پس چرا اینا ادعای پاکی دارن؟؟؟؟ به خداوندی خدا قسم دارم روز شماری میکنم که اینا مچ همدیگه رو بگیرن و ما بهتر بشناسیمشون.

     گوربابای اصولگراها و اصلاح طلبها … نکبتای عوضی تو هردوتاشون دزد پیدامیشه… از اون ع ه بگیر تا م خ و بعدش م الف و بعدش ح ر.همشون یه مشت احمق ابله خائن هستن… قبلا هم گفتم من اگه بعضی وقتا از م الف دفاع میکنم بخاطر اینه که حرف ناحق بهش میزنن.خداشاهده اگر کسی به ح ر هم حرف ناحق بزنه ازش دفاع میکنم.م الف سوء مدیریت داشت اما خودش دزد نبود.از دزد خطاب کردنش ناراحت میشم.همانطورکه از خائن خطاب کردن جناب ظریف ناراحت میشم.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)