مانتو های جلف و بازار آشفته فرهنگی

امروزه در مغازه‌ها بی‌آنکه مسؤولان چیزی از تهاجم فرهنگی بدانند شاهد حراج مانتوهایی هستیم که عفت و حیا را نشانه رفته‌اند.

 

مانتو جلو باز,مانتو های جلف,مانتو های غربی,مانتو جلو باز و ساپورت,دختر جلف
مانتو های جلو باز

مجله مراحم؛ این در حالی است که حال و هوای پوشاک ایرانی در بازارهای ایران چندان خوب نیست و به هر کجا که برای خرید وارد مغازه پوشاک فروشی وارد می‌شوید اولین چیزی که فروشنده به شما پیشنهاد می‌دهد اجناس خارجی با کیفیت پایین و البته در قالب جلف و زننده است.
 
وقتی برای خرید به بازار می‌رویم با انبوهی از اجناس خارجی و مانتوهای کاغذی که بر تن مانکن‌های مغازه‌داران نمایان است مواجه می‌شویم، مانتوهایی که از جنس کاغذ و پشت‌نویسی‌های غربی است که نه مفهوم خاصی دارند و نه با فرهنگ زنان و دختران ما سنخیت دارند.
 
این روزها مدل‌های غربی، به عنوان مدل لباس زنان و مردان در خیابان‌ها و بازار شهر نیز به گونه‌ای نمایان است که دل و روح و روان آدمی را آزرده خاطر می‌کند.
 
 مانتو جلو باز,مانتو های جلف,مانتو های غربی,مانتو جلو باز و ساپورت,دختر جلف
 
 
 

در این راستا برخی در نمایش بدحجابی گوی سبقت را از یکدیگر ربوده‌اند و با شکل و شمایل و مدل لباس و موی غربی در انظار مردم نمایان می‌شوند که جلوه‌ای از نماد شیطان‌پرستی را نمایانگر است.
 
به جرأت می‌توان گفت این الگوبرداری غلط تنها برای خدشه وارد کردن به اعتقادات است که دشمن با زیرکی در حال ترویج آن در جامعه است، گسترش روزافزون مانتوهای تنگ، کوتاه با ساپورت‌های نازک به عنوان مد لطمه بزرگی به جامعه وارد کرده است، مانتوهای پشت‌نویس شده کاغذی، روزنامه‌ای و بدون دکمه‌ای که روز به روز در حال افزایش است.
 
حال در این برهه زمانی که به نظر می‌رسد فریضه امر به معروف و نهی از منکر نیز تا حدودی فراموش شده است تا چه مقدار به لحاظ قانونی بر اجناس مغازه‌داران و پوشاک‌های مستهجن از سوی مسؤولان نظارت می‌شود و دلیل بی‌توجهی مسؤولان فرهنگی به فروش آزادانه مانتوهای مستهجن به چه دلیل است.

 

مانتو جلو باز,مانتو های جلف,مانتو های غربی,مانتو جلو باز و ساپورت,دختر جلف
مانتو متن دار , مانتو نوشته دار

 
به هر حال ما در کشوری زندگی می‌کنیم که هزاران جوان خون خود را برای تثبیت نظام جمهوری اسلامی هدیه کرده‌اند تا نظام جمهوری اسلامی و عفت زنان ایران حفظ شود.
 
شاید در گذشته نه چندان دور این لباس و مانتوهای پشت‌نویس شده از شهرهای اطراف گچساران خریداری می‌شد اما امروز به سادگی هر چه تمام مانتوهای پشت‌نویس شده در بازار و مغازه‌های گچساران جولان می‌دهند.
 
 
شاید عده‌ای معتقد باشند مردم باید خودشان دقت کافی را در خرید چنین اجناسی داشته باشند اما مشکل دقیقا جایی است که نه تنها اکثر مردم به این امور بها می‌دهند و نه فروشنده می‌داند نوشته‌های پشت مانتوها چه معنا و مفهومی دارد.

 

مانتو جلو باز,مانتو های جلف,مانتو های غربی,مانتو جلو باز و ساپورت,دختر جلف
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۷ دیدگاه

 1. کاری که اروپایی ها توی اندلس با مسلمونها کردن ؛

  اول میان تعریف آزادی و حقوق مدنی رو توی ذهن دختر پسرای کم سن و سال تحریف میکنن ؛

  با اون تعریف غلطی که حتی خودشون بهش اعتقادی ندارن شخصیت و حیا و عفت و پاکدامنی رو از دختر پسرمون

  میگیرن ؛

  بعد بر مبنای همون بی بند و باری رو بینشون ترویج میدن ؛

  به نظرتون هنوزم باید از بمب هسته ای و موشک کروز ترسید یا اینکه بمب هسته ای اصلی هر روز داره تو ایران منفجر

  میشه و ما خوابیم ؟

  • ببین ما برای سیستم دفاعی خودمون موشک های بالستیک و خیلی خوبی داریم اما برای دفاع در برابر سیستم پیشرفته ی تهاجم فرهنگی غربی ها بر علیه جوانان مرز پر گوهر چه سیتمی اتخاذ کرده ایم ما مشکل اصلی مون این هست که در مقابل تهاجم فرهنگی سیستم دفاع فرهنگی درخوری نداریم اگر داریم شما بگو

   • اقا شاهپور ما باید خودمونو در برابر بیماری ایمن کنیم تا که بهمون آمپول تزریق کنند بدن ما باید پادتن بسازه تا در مقابل این تهاجم ایمن بشیم .پس از ماست که بر ماست

   • اقا شاهپور ما باید خودمونو در برابر بیماری ایمن کنیم تا که بهمون آمپول تزریق کنند بدن ما باید پادتن بسازه تا در مقابل این تهاجم ایمن بشیم .پس از ماست که بر ماست
    من یک سوال از این بد حجابا دارم (کلاه)
    چه بهره ای از این کار می برند؟؟؟؟؟ با توجه به اینکه با این کار فقط به مردای هرزه اجازه میدیم با ما زنای ذهنی کنن و از بدن ما لذت ببرن (قهر) (بی تقصیر)
    با این کارا می خوایم چی را ثابت کنیم ؟؟؟
    که مشکل داریم
    دوست داریم دیگران با ما زنای ذهنی کنن
    چی چی چی چی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    • مهسا خانوم در این که بد حجابی بد است شکی نیست اما همون پادتن چگونه باید در بدنه فرهنگی جامعه نشسته بشود؟خانوم از ماهواره گرفته تا شبکه های اجتماعی و مد البسه تا سفر های خارجی و …داره فرهنگی غیر از فرهنگ ایرانی را نشر میده حتی شبکه های اسلامی ماهواره داره قشر حزب اللهی را به جایی هدایت میکنه که فقط روضه باشه و گریه نه تحقیق و توسعه و شکوفایی خلاصه ما در ایران فقط با چندتا بنر و سخنرانی که قشر بد حجاب اصلاََ گوش نمیدهند داریم اقدام به دفاع میکنیم و نیز بسیج برنامه میگذاره که مخصوص خود بسیجی ها هست که اتفاقاََ حجابشون خوب هست پس برنامه کارآیی نداره یا باید کاری نداشت و خرابترش نکنیم یا باید سیاست فرهنگی مناسب نه سرکوب اتخاذ کنیم

 2. بزارین هرکسی هرچیزیرمیخواد بپوشه وبه هر دینی اعتقاد داره بره سمتش
  تودین اسلام هیچ چیزی اجباری نیس
  لا اکراه فی الدین

  • لا اکراه فی الدین …برای زندگی شخصی….ولی در زندگی اجتماعی فرق هست برادر من….

   • آزادی در زندگی اجتماعی تا حدی هست که آزادی مشروع و مقبول دیگران را سلب نکنیم با پوشیدن لباس های جلف در جامعه ای که اکثرش مخالف آن هستند و نمیخواهند چنین صحنه هایی را ببینند موجب سلب آزادی نگاه آن اکثریت میشود و اکثریت مجبور هست به علت پوشش بد بعضی ها نگاه خود را کنترل کند و تا حدودی معذب گردد که این موجب سلب آزادی نگاه جامعه میشود پس باید بنا به آیه((ید الله مع الجماعت))به آزادی اکثریت احترام گذاشت و عمل کرد (گل)

 3. شیطان جان(ابلیس)در گرایش به دین اجبار نیست
  لطفا بقیه ایه رو هم بخون (شاکی بودن)
  وقتی پذیرفتی خیلی چیزا رو باید رعایت کنی
  اگه گفتی نه نمیخوام این دینو اونوخ میشی مرتد وباید کشته بشی
  پس باید از اول چشاتو باز کنی و اگاهانه دینتو انتخواب کنی
  دوما هر کشوری و هرجایی برا خودش قانون داره عزیز
  خرتوخری نیست که (چونه خاروندن)

 4. خط اول اشتباه نوشته شده، اتفاقا مسئولین از تهاجم فرهنگی آگاهن ولی سرشونو مث کبک کردن زیر برف، البته بعضیاشون زیر پول.

  • نه اسرائیلی در کاره نه امریکا ؛
   منافع یه سری آدم خاص و یه تعداد مسئول خواب در میونه , تمام تولیدی های اینا تو همین کشوره همینجا طراحی میشه همینجا دوخته میشه همینجا توزیع میشه همشم قانونی ؛ نمونه اش عکس اخری همین مزون برند ایدا رحیمی تو فرمانیه هست و صفحه رسمی اینستاگرام داره تبلیغ میکنه با آدرس و شماره و تلفن و جلف ترین مدلها و ماتوهایی که میشه توی سطح شهر دید که قشنگ تمام هدفش مشخصه ریختن قبح بی حیایی و بی عفتیه و اینکه نگاه کنی تمام سعیشون رو کردن تا عکس مدلهایی که گذاشته به بدترین شکل ممکن محرک و قبح شکن باشه !!!!

  • مسولان ایرانی و مردم براشون عمران و اقتصاد و دفاع موشکی و انرژی هسته ای مهم تر از فرهنگ عمومی جامعه است این را از مقدار سرمایه گزاری شون و اقداماتشون میشه فهمید

 5. مردم دارن از گرسنگی دست به هزار کار ناشایست میزنند –شما دولت مردان غیور فکر تهاجم فرهنگی و مدل مانتو خانم ها هستید— اینه جهان سوم

  • جهان سوم دقیقا جایی هست که مردم به شکمشون بیشتر از فرهنگشون بها بدن !!!

   • (لایک)
    جهان سوم جاییست مردم یکسری رفتار ها را میکنند و اگر بهشون بگیم چرا خودشون هم دلیلش را نمیدونند یا بهانه می آورند مثلاََ طرف میخواهد جنتلمن باشه سیگار میکشه یا طرف میخواهد درس بخونه توی رشته ی فلان بهش میگی چرا میگه چون توش پول هست غافل از این که هیچ استعدادی در اون رشته نداره

   • فقر فرهنگی از فقراقتصادی بدتره….
    ملت و دولت ما فقر فرهنگی دارن….

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)