مدیرعامل بانک رفاه اخراج شد +فیش حقوقی

در پی فرمایش روز گذشته رهبر معظم انقلاب و پیگیری وزیر کار، علی صدقی – مدیر عامل بانک رفاه – برکنار شد و مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان به خزانه بازگشت.
 

 

مدیرعامل بانک رفاه,علی صدقی

فیش حقوقی فاش شده مدیرعامل بانک رفاه، نشان می داد او رقم های کلانی را به صورت ماهانه دریافت می کرد.

قبل از این هم به دنبال فاش شدن فیش های حقوقی و مشخص شدن دریافت رقم های کلان و نامتعارف به عنوان حقوق ماهانه، رئیس بیمه مرکزی استعفا کرد و رئیس بیمه ایران نیز برکنار شد.

فیش های حقوقی مدیرعامل بانک رفاه

سایت خبری راه دانا قبلا نوشته بود: علی صدقی مدیر عامل فعلی بانک رفاه است که از یک سال پیش بر جایگاه مدیر عاملی این بانک تکیه کرد. وی که ازمدیران کهنه کار نظام بانکی بوده و در پرونده کاری او می توان به سابقه مدیر عاملی بانک ملی هم اشاره داشت، این روزها به واسطه برخی اسناد موجود در زمینه دریافت حقوق های چند صد میلیونی تحت فشار قرار دارد.

گزارش های دریافتی نشان می دهد که در اسفند ماه سال گذشته علی صدقی به عنوان مدیر عامل و برخی اعضای هیات مدیره این بانک هر کدام بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان باعناوین مختلف و مبالغ قابل توجه در سایر ماه ها دریافتی داشته اند. اسناد زیر نشان می دهد که مدیر عامل بانک رفاه در طول نزدیک به ۲۰ روز پایان سال ۹۴ بالغ بر ۲۳۰ میلیون تومان دریافتی تحت عناوین مختلف داشته است.

از سوی دیگر نیز طبق سند زیر که متعلق به حقوق مهر ماه ۹۴ صدقی مدیر عامل بانک رفاه است، وی رقمی بالغ بر ۱۸۰ میلیون تومان به عنوان مجموع دریافتی های مهر ماه در حساب خود ذخیره کرده است.

آیا مدیر عامل و اعضای هیات مدیره فرار مالیاتی کرده‌اند؟

در شرایطی که می بایست مبالغ مربوط به حقوق و مزایای مدیران بانک های دولتی از طریق حساب حقوق و مزایا به حساب این افراد واریز شود، سند زیر نشان می دهد که هر ۳ ماه یکبار مبلغی بالغ بر ۵۸۰ میلیون تومان بابت پاداش وصول مطالبات به حساب حسن فرخی مسئول اداره وصول مطالبات بانک رفاه واریز می شود. وصول مطالباتی که از جریمه های دیرکرد و دریافت مطالبات مشتریان بانک رفاه دریافت می شود و تحت عنوان پاداش در اختیار مدیران بانک قرار می گیرد.

 طبق سند دیگری از رقم ۵۸۰ میلیون تومان واریزی به حساب حسن فرخی، ۱۷ میلیون به حساب شخص مدیر عامل بانک و ۱۵ میلیون تومان نیز به حساب فرشید فرخ نژاد و محمد جواد محقق نیا اعضای هیات مدیره بانک رفاه بدون آنکه حتی مالیاتی از این ارقام کسر شود، واریز می شود. اقدامی که شاید به منظور فرار مالیاتی صورت گرفته و طی یک انتقال وجه به حساب افراد مذکور واریز شده است.

مسئولان بانک رفاه چه می گویند؟

 در همین رابطه به سراغ حبیب پور مدیر روابط عمومی بانک رفاه نیز رفتیم تا توضیحات مسئولان این بانک را هم در مورد این موضوع جویا شویم.

حبیبی در خصوص اسناد فوق و ماجرای حقوق چند صد میلیونی مدیرعامل این بانک در توضیحاتی به خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا گفت: حقوق مدیر عامل و اعضای هیات مدیره توسط مجمع بانک مشخص می شود و مجمع بانک رفاه نیز از سازمان تامین اجتماعی انتخاب می شوند. این مجمع است که میزان افزایش حقوق مدیران را در سال های مختلف مشخص می کند و ممکن است ۵ درصد و یا حتی ۳۰ درصد افزایش حقوق اعمال کنند.

 وی در ادامه در خصوص مبلغ ۵۴۰ میلیون تومان واریز شده به حساب رئیس اداره وصول مطالبات می گوید: وصول مطالبات زمانی که از سراسر کشور دریافت می شود کارمزدی دارد که این رقم در اداره مربوطه جمع و به حساب مدیریتی وارد می شود. بدین صورت هم ما بین مدیران و مسئولان و ادارات مختلف در سراسر کشور تقسیم می شود.

مدیر روابط عمومی بانک رفاه افزود: هم سازمان بازرسی در بانک رفاه مستقر است و هم سیستم های حسابرسی داخلی فعال است. اداره پولشویی هم در مجموعه ما مستقر است و این اداره پول های واریزی به حساب مدیران را زیر نظر دارد.

 حبیب پور در خصوص حقوق ۲۳۰ میلیونی اسفند ماه مدیر عامل نیز گفت: از زمانی که مدیر عامل کار خود را در مجموعه بانک رفاه آغاز کرد حقوقی برای وی تعیین نشده و در طول سال برای مدیر عامل طی ۲ برهه فقط پول واریز شده است. آقای صدقی نیز از زمانی که وارد مجموعه شدند با مجمع بر سر میزان حقوق مدیر عامل بحث هایی داشتند. مجمع هم به دلیل کش و قوس ها به یکباره در اسفند ماه واریز داشته است. مجمع در اسفند ماه افزایش حقوق مدیر عامل و هیئت مدیره را تصویب کرده و اجرای این افزایش حقوق نیز به ابتدای سال ۹۴ مربوط بود. یعنی می بایست مابه التفاوت تمام پرداختی ها از ابتدای سال محاسبه شده و به حساب مدیران واریز شود.

برای مشاهده سایز بزرگ تصاویر روی آنها کلیک کنید
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

۱۰۳ دیدگاه

 1. رعنا از تهران

  مرتیکه سگ پوزه مث سگ از بیت المال میخورده

  • البته اطرافیانش به جرم تک خوری زیر ابشو زدن و همه فهمیدن که چقد میخورده و الان برکنارش کردن

   • این یک نفر رو اخراج کردن اون ۲۰۰ ۳۰۰ نفری که ۶۰۰ میلیونی دارن از دولت روحانی حقوق میگیرنو چرا کسی بهشون کاری نداره ؟!

    روحانی : خزانه مملکت خالی است !!!!!!!!!!!

    آقای روحانی خزانه مملکت خالی هست و تو حقوق های میلیاردی به مدیر ات میدی ؟!

    یکی از همین مدیر ها واسه ورزش و اوغات فراغت فرزنداش ۵۰ میلیون در ماه حقوق میگیره حقوق خودش به کنار !!!!!!!!!!

    خدا ازتون نگذره !

    البته تقصیره احمدی نژاده ها

    • عجیب که چرا فقط اخراجش کردن ؛ وقتی برای روزه خواری شلاقت میزنن ، دزدی مثل این باید اخراج بشه ، درصورتی که حکم اسلام قطع کردن انگشتان و دست و بعد هم گردن

    • تا چشمتون که در بیاد احمدی نژاد رفته دیگه نمیتونی هزینه ورزش و اوغات فرات۶۰۰۰۰۰۰۰بگیری جیره خور (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (بغض) (بغض)

    • جالبه الان کسی نمیاد بگه شاهپور ادبتو رعایت کن !!

     فقط ما ها باید ادب رو رعایت کنیم نه ؟!

     جناب شیخ عظما عالم بزرگوار تو یه پیج نشده به من جواب بده حالا به توهین کرده افتاده البته کار شما ها همینه !

     اون خاتمی نجس هم تا وقتی ازش نقد میشد توهین میکرد جواب نمیتونست بده روحانی هم همینطوره !

     من تا حالا تو حساب بانکی بیشتر از ۱۰۰ هزار تومن نبوده پس الان بهم تهمت زدی جناب شاهپور قبل اینکه اون دهنتو بچرخونی یکم مزه مزه کن چون یه پیج قبل گفته بودی من خیلی بی تربیتم و … حالا چی شد جناب با تربیت ؟!
     ولی طبق گفته ی قرآن رو قلب های شما مهر خورده فقط خدا باید زمینه ی هدایت رو توتون به وجود بیاره از دست خودتون کاری بر نمیاد

    • شما خبر نداری اون ممه را لولو کجا برده؟

  • این دزدی های باسند و مذرک…کاش دزدی های دیگه مسئول های بی غیرت لو میرفت.

  • با آیروی امام چه ها که نکردید؟؟؟؟ با آرمانهای شهدا چه هاکه نکردید؟؟؟ بانام اسلام چه هاکه نکردید؟؟؟؟

   لعنت بر غنیمت خوارها…روی خلفای بعداز پیامبر رو سفیدکردید…لعنت بر یزیدیان زمان…بعداز امام (ره)چه کارها که نکردید؟؟؟

   لااقل بانام اسلام و انقلاب و امام اینکارهارو نکنید.

 2. اینو برکنار کردن چون لو رفت.بقیه چی؟ (شاکی بودن)
  بقیه ی مدیران چندین میلیونی چی اونوقت؟؟؟؟ (شاکی بودن)
  شک نکنید با سند سازی و دستکاری فیش های حقوقی بقیه در ظاهر حقوقشون کم میشه اما با صدجور پاداش و فوق العاده بر میگرده به حسابشون (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی)

  • خدا از اینا نگذره’هویداورحیمی وجهانبانی وخیلیها رو ی شبه ب جرم خیانت بوطن اعدام کردند و حال اینکه خائنین واقعی این کسانیندک فقرودرماندگی وناامیدی رو ک سایه انداخته رو زندگی ملت میبینن ولی همچنان ب چپاولشون ادامه میدن’

   • اوناهم خیانت کارن.ایناهم خیانتکارن.خواهشا خیانت و جنایت اون بی شرفای دور و بر پهلوی رو نشورید…. تا یه چیزی میشه.زرتی رژیم سابق رو وسط میکشن.اون رژیم و آدماش اگه سالم بودن…علیهشون انقلاب نمیشد.

    • آدم هرچی بهتر باشه دشمن هاش بیشتر اند (خنده زیاد) از نظر شماها همه به غیر از احمدی نژاد که نماینده خدا در ایران هست خائن هستند (خنده) (کلاه) (پز) احمدی نژاد (بغض) (بغض) (بغض) (بغض) (بغض)

    • مگه من احمدی نژادی هستم که دهن مبارک رو بازمیکنی چرت میگی…من انقلابی ام…هرکس ذره ای برا انقلاب کارخوب کرده باشه نوکرشم هستم.هرکس هم کوچکترین قدمی ضد انقلاب برداشته باشه.بدجور باهاش دشمنم…احمدی نژادی نیستم.ولی سگ احمدی نژاد می ارزه به این اصلاح طلبا….

     درضمن من از رژیم سابق بد گفتم.توچرا ناراحتی؟؟؟….. و این هم نشانه ای دیگر از دشمنی خاتمی و طرفدارانش با انقلاب و علاقه به رژیم سابق….

    • دلواپس راستشو بگو از انقلاب چی بهت رسیده ک طرفدارشی???

    • الناز جان نمیدونی چی رسیده بهشون؟؟؟؟ به اسم خدا و پیغمبر و اسلام چه کارایی که نمیکنن واویلاااااااااا بعد دم از خدا و اسلام و قران میزنن

    • میگند دوره ی ظهور امام الزمان آقا بقیه الله میاد و کسانی که سردم دار دین هستند باهاش به دشمنی میپردازند یعنی اون سران دین اسم اسلام دارند و رسم غیر اسلام خوب باشه کمی روی این ویژگی دوره ی ظهور فکر کنید میفهمید دارم چی میگم

    • این شاهپور میدونی از کدوم دسته آدماست ؟!
     تا حالا باش زیاد حرف زدم

     از اون آدمایی که اسلام و مسلمونی فقط براش یه وسیله هست حرف از اسلام میزنه ولی حتی بوی اسلام یه مشامش نرسیده یه جورایی تا هرجا کم میاره دم از اسلام میزنه ولی هرف از اسلام زدنش واسه رسیدنش به امیالشه… این چیزی بود که من از شخصیت این فرد طبق هرفاش برآورد کردم !

    • با اجازه داش شاهپور
     اولا حرف نه هرف….
     دوما شما مسلمان هستید برای مملکت ما کافیست….اگر طرفداری از اختلاس کنندگان جز اسلام هست واختلاس کنندگان مسلمان…پس بزار کافر بمونیم شما هم مسلمان…

    • داداش دهه۶۰ خودم من کوچیکتم والسلام
     ابوالفضل چرا نمیری سوره حجرات ر بخونی اون هم با تفسیر حالا معنی تنهاش هم کافیه فقط بخون بعد بیا بگو چرا فنجون دسته داره و غورباقه چندتا پاداره

   • جهانبانی رو میشناسی اصن؟؟؟… آدمای بزرگ فراتر از تحقیرن امثالی مث شما حقیر زاده ها چون دیدگاهشون نصبت به میزان حقوقیه ک میگیرن دوس دارن آدمای بزرگ رو به چالش بکشن…بذار واضح تر بگم…شما فقط یه نون به نرخ روز خوری ک اساطیر این مرزو بوم رو به چالش میکشی بانو

   • ببین تا برات بگم جهانبانی کی بود…۱ اولین خلبان تیم آکروجت ایران ک تو جهان حرف اولو میزد…۲تنها خلبانی که تو یه حرکت پنج میگ رهگیر عراقی رو سر در گم کرد و جنگنده رو سالم به ایران رسوند…۳ عضو تیم سوار کاری ایران ک تو جهان نمونه بود…تنها خلبانی ک به چندین زبان زنده دنیا مسلط بود…و گذشته از اینا تا برات بگم…((وقتی خواستم اعدامش کنن گفتم چشامو نبندین…میخوام پرواز گلوله ها رو ببینم…))بازم تاکید میکنم الناز جان حقوقتو قطع کنن بازم این حرفا رو میزنی؟؟؟

    • اینا رو در جواب الناز مثلا((خانوم)) گفتم…اگه ملتفت نشدی میتونم شما رو به دو زبون دیگم((روسی و انگلیسی)) حالی کنم…البته اگه سواد خوندنشو داشته باشی

 3. جوون ایرونی

  کار ایشون دزدی از بیت المال که اثرات جانبی زیادی در فقر و بیکاری و فساد اجتماع ایجاد میکنه حکم چنین افرادی بیش از قطع ید هستش کمپینی بایست تشکیل شه که برا چنین افرادی مجازات اعدام خواستار بشیم نه اینکه با برکناری این افراد به ریش مردممون بخندیم طرف بره با بقیه پولا که جور دیگه چاپیده کیف کنه …. اعدامم نکردن هرچی درآمد اعم از حقوق و غیره که بدست آورده به بیت المال برگرده و اون فرد رو به بیگاری تو کویر اجیر کنن تا قشنگ حالش جا بیاد کار دوم بنظرم بهتره تا درس عبرت شه برا بقیه (اینا آرزوهاییست در اجرای عدل و برقراری عدالت )(تماشا)

 4. من فقط این متن یادم اومد در مورد این کار اقا
  فکر کنم سخن یکی از شهداست
  دقیقا نمیدونم
  اما حرفش خیلی با کار بعضیا همخونی دارن

  دیروز ازهرچه بودگذشتیم
  امروزازهرچه بودیم گذشتیم

  انجاپشت خاکریزبودیم واینجادرپناه میز

  دیروزدنبال گمنامی بودیم و امروزمواظبیم ناممان گم نشود

  جبهه بوی ایمان میداد و اینجا ایمانمان بومیدهد

  آنجا درب اتاقمان مینوشتیم یا حسین فرماندهی از آن توست

  الان مینویسیم بدون هماهنگی واردنشوید

  الهی نصیرمان باش تا بصیر گردیم

  بصیرمان کن تا ازمسیربرنگردیم

  آزاد(رها) مان کن تا اسیرنگردیم

 5. ریشو ببین
  متنفرم از این تیپا (عصبانی) (عصبانی)

  • از این بهتر نمیشه اون قیافه اش

   • وااالا با اون قیافه ش (لایک)

    دگمه رو ببین تا کجا بسته مرتیکه
    گردنش معلوم شه گناه داره
    پول دزدی و چپو بیتالمال گناه نداره
    مرتیکه حال به هم زن (بغض)

    • این آدم ها خیلی خر هستند یک طویله ی کامل که چه عرض کنم یک گله خر هستند من اگر حقوقم۲۳۰۰۰۰۰۰۰تومان بودفوقش یک سال بیشتر کار نمیکردم بقیه عمر را حال میکردم و… اونوقت اینها۳۰سال خدمت به مردم و نظام کردند با همچین حقوق هایی به خدا توی قبر هم نمیتونند ببرند با خودشون که اینطور حرص دنیا را دارند یاد گنج قارون افتاد و کنار۳۳پل و محمد علی فردین و تقی ظهوری و …
     گنج قارون نمیخواهم*مال فراوون نمیخواهم*جام جمشید میگم و*تاج فریدون نمیخواهم*……….

    • (لایک) (لایک) (تشویق) (تشویق)
     اخه بدبختی اینجاست اینا اونور رو قبول ندارن
     چون اگه داشتن هیچ وقت مال مردم خوری نمیکردن
     اینا منافقن
     از این ور دم از مسلمونی میزنن از اون ور بیت المال رو چپو میکنن
     اینا از کافرم از نجس ترن
     اصلا بی دینن
     وقتی هر گدا گشنه ای بیاد بشه مدیر و وزیر و مسوول خب همین میشه
     (آه) (آه)

    • خط آخرت را خیلی قبول دارم ((گدا گشنه)) (لایک)
     طرف الان خدا را بنده نیست چون توی رویای کودکی هاش هم چنین وضعی برای خودش متصور نبوده و حالا به جایی رسیده که قبلاََ تو خیالش هم نبوده و نمیگنجیده

    • (گل) (گل) (گل) (گل) (لایک)

 6. سمانه از مشهد

  تبر گردنشو نمیزنه مرتیکه آشغال عوضی مال مردم خور (عصبانی) البته از این آشغالها زیاد داریم که فقط یکیش لو رفته. (عصبانی)

  • والا مال من را که نخورده اگر هم بیاد بخواهد بخوره نمیدم بخوره (خنده) (خنده)

   • اگه الان این فرد یکی از مابینه های احمدی نژاد بود پیج جا واسه مزخرفات شاپور نداشت حالا که مدیر روحانی اختلاس کرده به مسخره گرفته !!!!!

   • سمانه از مشهد

    از جیب هممون کش رفته شده شما چقدر ساده ای (مسخره)

    • فدایی داری سمانه جونم (ماااچ) (ماااچ)
     همینه دیگه همیشه کیف من خالیه (مسخره) (مسخره)
     خاک برسرشون نخورن انشاله
     اصلا عکس این دزد رو میبینم حالم بد میشه (بغض) (بغض)

    • سمانه از مشهد

     والله به خدا آبجی.یک بخور بخوری راه انداختن عوضی ها.اه اه اه قیافشو یکبار دیگه نگاه کن زد تی جان از قیافش رذالت و پستی میباره (بغض) (بغض)

    • (خنده زیاد) بنده هیچ حرفی برای گفتن ندارم اون هم فقط واسه اینکه شما خانوم هستی (شکلک) (گل)

    • سمانه از مشهد

     بینم مثلا چی میخوای بیگی؟آی نفس کککککککش (ضایع شدن) زد تی، سحر، الناز، خانوما بیاین از هم نوعتون دفاع کنین آبجیاااااااا (ضایع شدن) (خنده)

    • جونم سمانه لب تر کن آبجی فقط اسمشو بگو جنازه شو بگیر:
     http://www.hammihan.com/users/status/thumbs/thumb_HM-20136604913685841061389889564.7537.jpg

    • سمانه از مشهد

     قربونت برم سحر جونم (ماااچ) همین آقا شاهپورو جنازش کن دست گلت درد نکنه فقط با درد باشه (ضایع شدن) (ماااچ) (گل)

    • http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1393/7/22/757189_516.jpg
     آبجی حله خیلی شیک خط خطیش کردم برات (پز)

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) وای سمانه چه کردی همه را دیوونه کردی؟
     روم نمیشد منظورم را بگم چون نامحرمی (خنده زیاد) (خجالتی) (خنده زیاد) میخواهی بگم

    • سمانه از مشهد

     والله جنابعالی هر چیزی رو به معنی میگیری (مسخره) بیخود نیست سحر میگه کامنتایه شمارو اول خوب چند بار میخونه ببینه حرف پنهانی چیزی نباشه بعد جوابتو میده.بعله ما مثل شما افکارمون منحرف نیست. (سوت)

    • سمانه از مشهد

     آ قربون دستت (ماااچ) (پز) چقده تو مااااااهی (گل)

    • ای بابا هنوز زنده ای شاپی خب ۱۰۵ کیلو وزنته فک کنم همه چاقوهارو زدم تو چربیا اشکال نداره الان پرتش میکنم از این ساختمونه پایین…. خواهش نفسم شما جون بخواه جنازه شاپی که چیزی نیست.

    • سمانه از مشهد

     (خنده) (لایک) قربون مرام و معرفتت آبجی سحر (ماااچ)

    • ببین خداوکیلی این ضعیفه ها چی میگند (خنده زیاد) سحر خانوم من چپ چپ نگاهت کنم فرار کردی از مرز خارج شدی حالا واس ما کری میخونی؟اشکال نداره آجی های خودم هستید (گل) میگنید من منحرف هستم،یاد محرم۴سال پیش افتادم (خنده زیاد) تو مسجد نذری خوردیم بعد آقاهه پشت بلندگو گفت (خنده زیاد) (خجالتی) آقایون که غذا خوردند جلو شون را تمییز کنند خانوم ها الان میخواهند بیاند بخورند کثیف نباشه (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خجالتی) تازه فهمیدم فارسی چه زبان شیرینی هست و چرا سعدی گفته فارسی قند است (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

    • فوتت کنم ماه فرود میای ریز میبینمت اخوی.

    • (ضایع شدن) مواظب باش سفت فوت نکنی دندون دستی هات بیفته

    • (خنده) (خنده زیاد) (لایک)

    • الان هم که اینجوری میخندی برای دندون دستی هات ممکنه مشکلی پیش بیاد ها (شکلک) یعنی ما هم اگر پیر بشیم دندون دستی نیاز داریم؟دوستم کم پیدایی؟

    • اینجوری بخندم خوبه (مسخره) خدا کنه انقد پیر شیم که دندون دستی لازم شیم … حوصله ام نمیشه بیام مراحم کمتر میام تقریبن فقط صبحا.

    • چه جالب کم حوصله شدی میخواستم بپرسم ماسک کشک و زرد چوبه را امتحان کردی؟جواب داد؟یاا نه

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)
     هیچی (ضایع شدن)
     منظور بدی نداره
     شما ناراحت نشو سمانه جونم (ماااچ)
     حتما خیلی مردونه س حرفش (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن)

    • سمانه از مشهد

     (ماااچ) نه باس جنازه بشه آبجی سحر گفته اون با ممممن (ضایع شدن) (خنده)

    • باشه (ضایع شدن) (ضایع شدن)
     اما با تخفیف باشه (خنده) (خنده) (خنده) (خنده) (خنده) (مسخره) (مسخره) (مسخره) (مسخره)

    • ZT تو که متوجه شدی بهش بگو

    • چشم (ضایع شدن) (ضایع شدن) (ضایع شدن)
     حالا رفتم این دفه مشهد در گوش سمانه جونم میگم (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)

    • اقا شاهپور میشه
     خواهش کنم
     یه سر تو پیج مراسم ختم حبیب در شهرک غرب بزنین
     اونجا یه سوال رو جواب بدین

     خیلی مرسی (گل) (گل) (گل) (شکلک)

    • (چشمک) (شکلک)

    • اره خواهری مخصوصا این جور تیپا که حال ادم بد میشه

     خود ابلیس ن
     (بغض) (بغض) (بغض) (بغض)
     من که نمیبخشم هر کس سهم منو و اینده منو بخوره (دلشکسته) (دلشکسته) (دلشکسته)

    • سمانه از مشهد

     ما نوکرتیم آبجی (ماااچ) (ماااچ) (گل) (گل)

    • فدات عزیزم که اینقد گلی
     این بوسا رو بچسبون رو لپت (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ)

    • باز قربون صدقه رفتنای این سمانه و zt شروع شد (شاکی بودن)
     یکی میگه فدات شم اون یکی نوکرتم این یکی نفسمی اون یکی جیگرمی این یکی بندکفشتم اون یکی کش شلوارتم
     اه ه ه ه ه ه ه (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی) (عصبانی)

    • منفی دادم تا تو کار خانما دخالت نکنی

     (پز) (پز) (پز) (پز) (پز)
     بند کفشتم (خنده زیاد) (خنده زیاد)

     کش شلواررررر اینو از کجا گفتی (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)
     واااااااای خداییش خیلی با مزه ایییییییی (خنده) (خنده) (خنده)

    • سمانه از مشهد

     خخخخخخخخ (خنده زیاد) گل گفتی آبجی (ماااچ) چه معنی میده تو کار خانما دخالت کردن (زبون) والله (قهر)

    • حالا جفتشون یه جوری میگن تو کااااااااررررررر ما دخالت نکن هرکی ندونه فک میکنه کارشون غنی سازی اورانیوم توسط سانتریفیوژ های نسل ۸ به بعد هستش!!!
     واللللا
     بدویین برین کشکتونو بسابین که افطار قراره کشک بادمجون بدین به کاربرای مراحم (پز) (پز)

     (علی الخصوص من) (ضایع شدن)

    • سمانه از مشهد

     هر چی که هستیم با کامنتامون بقیه کاربرارو مسخره نمیکنیم پس (هیس)

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)
     حالا شاید غنی سازی کردیم
     بعدا اگه بیای امضا ازمون بخوای مام نمیدیم بهت (پز) (پز) (پز)

     چشم
     اگه سفارش دیگه ای بود بگو (مسخره) (مسخره) (مسخره)

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) اورانیوم (خنده زیاد) من میشه چیزی غیر از کشک و بادمجون واسم آماده کنند (نگاه)

    • سمانه از مشهد

     ایول زد تی (خنده زیاد) خوب حریفو به خاک میزنی ها مثل سحر (گل)

    • من کیو مسخره کردم سمانه؟
     بدبین. (قهر)

    • چیه تا بحثی میشه اسم سحر و میارین وسط؟
     من و سحر این حرفا رو نداریم!!! (ضایع شدن)

    • فداااای داری سمانه جونم
     عزیزمی (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (ماااچ) (گل) (گل) (گل) (گل)
     گل بری گل (گل) (گل)

    • من چرا نباید با تو از این حرفا داشته باشم ؟ چرا وانمود میکنی خیلی وقته منو میشناسی؟ (چونه خاروندن)

 7. خدا به حق علی ازتون نگذره خدایا هرکی داره حق مردم رو می خوره خودت جزاشو بده …اون وقت من و همسال من که کارگریم برای دو قرون ده شی داریم جون میکنیم. (شاکی بودن) (شاکی بودن) (شاکی بودن)

 8. این مملکت با این مدیریت صفر درست بشو نیست ، با یه گل بهار نمیشه ، با عزل کردن یه دزد ( که اونم مطمئن باشین چهار روز دیگه میره پشت یه میز دیگه و اونجا چپاول میکنه ) هیچی تغییر نمیکنه این و امثال این نشستن زیر باد کولر که پدرشونم اونجا نیست که کولر رو خاموش کنه ماهی ۲۳۰ میلیون میگیره ، اونوقت برادر من با زبان روزه کار میکنه اما حقوقش رو نمیدن و شرمنده ی زن و بچش میکنن ، با این آینده ی درخشان کشور جوونای بدبخت رو میبرن دو سال …. اونوقت تو جاده میمیرن اما کک کسی نمیگذه البته اینم بمونه که همه ی سربازا از خانواده های فقیر و متوسطه آقا زاده که سربازی نمیره، میدونم نظرم و تایید نمیکنی ولی من حرف دلای خیلی هارو زدم

  • مراحم باوجدان ترین مجلست وحرف دلا روتایید میکنه مثل بعضیا نیست ک نون ب نرخ روز خور باشه’شجاعت وانسانیت مراحم قابل تحسینه وقتی پست عقاب موطلایی(سپهبدخلبان نادرجهانبانی)رو گذاشت تاهمه بدونن ایران چه فرهیختگانی روازدست داد کسیکه دیوارصوتی عراقو شکست ک اگه بود صدام جرات نداشت ب ایران چپ نگاه کنه’بافتخار مراحم (تشویق)

 9. بانک رفاه یکی از بدترین بانک های ایران است . این مرتیکه اصلا دوزار هم نمی ارزه . شبیه عنتر های آفریقایی است .

  • خداییش این آدم خیلی کثیف هست ولی من کسی را سراغ دارم که مسوول بود تو مملکت۸سال و خیلی بیشتر از این شبیه عنتر های آفریقایی بوده

   • واای مردم از خنده
    (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)
    واقعا اقا شاهپور نمیدونم چرا تو اون هشت سال این جور ماجراها نبود
    وگرنه فاجعه جهانی رخ میداد
    (چونه خاروندن)

    • هرکی اسم شخص مورد نظر را بگه برنده ۲عدد کارت سوخت رایگان و یارانه دوبل میشود تازه سهام عدالت هم بهش میدهیم (خنده زیاد)

    • (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد) (خنده زیاد)
     اول اسمشو رو هم بگن قبوله (خنده زیاد) (خنده زیاد)

   • شاهپور جون میشه یکی دوتا از مورد ها یاون ۸ سال رو ذکر کنی و خوتو پشت کلمات قایم نکنی ؟
    واسه یه بارم شده چرت و پرت نباف

   • شاهپور عزیز دمت گرم خیلی حال میکنم با حرفات (مسخره) (عشق) (تشویق)

 10. حجت از بیرجند

  چه سناریوی جالبی (شکلک) (شکلک) (شکلک) (شکلک)

 11. آخه دزدهای حرومی شما میخواین سر مردم که بخاطر شما کمرشون شکسته رو به اعتقاد خودتون سرشون رو کلاه بزارین . آخه حرومی ها اون دنیا جواب خدا رو میخواین چی بدین.

  تف بر اون پدر مادرتون که شما حرومی ها رو زاد و ولد و راهی جامعه کرد.

 12. ….خواهره همشون اینا از آمریکا ورژیمه صهیونیستی خیلی خیلی بد ترن

 13. توله سگ حرام خور بیشرف

 14. کوفتت بشه هرچی از مال مردم دودر کردی هم تو هم بقیه باید روزی جوابگو باشین گرچه همین الانشم یباید جوابگو باشین (شاکی بودن)

 15. واقعا متاسفم باید حکمای خیلی سنگین در موردشون اجرا شه تا درس عبرتی برای بقیه باشه اونوقت یه جوون خرج اینکه یه ازدواج معمولی کنه رو نداره وتو حسرته غصه مسایل مالی کمر یه سری شکسته اونوقت اینا…..فقط حسابتون با خداست

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال (علی از تهران)