مرد نیویورکی یک زن محجبه را آتش زد !

 
مردی در نیویورک یک زن محجبه را آتش زد
تارنمای آمریکایی «بازفید» امروز سه شنبه خبر داد که مردی در نیویورک یک زن محجبه را که مشغول تماشای ویترین یک فروشگاه لباس بود، آتش زد.
 

 این تارنمای آمریکایی به نقل از پلیس نیویورک نوشت که این خانم محجبه ۳۵ ساله شنبه شب (۲۰ شهریور) به وقت محلی مشغول تماشای ویترین یک فروشگاه لباس بود که مردی با فندک لباس او را آتش زد. وی پس از آنکه داغ بودن دست چپ خود را احساس کرد، متوجه شد که شعله ور است و سعی کرد آتش را خاموش کند.

به گفته پلیس، سوختگی این خانم جدی نیست ولی لباس او سوراخ شده است. پلیس نیویورک احتمال می دهد که انگیزه این حادثه تنفر نژادی بوده باشد. هنوز کسی در این ارتباط دستگیر نشده است.

آلبرت کان (Albert Cahn) مدیر دعاوی راهبردی شورای روابط اسلام و آمریکا به تارنمای بازفید گفت که این شورا از افزایش حمله به مسلمانان در آمریکا نگران است. «نه تنها جامعه مسلمانان بلکه تمامی آمریکایی ها باید از این حوادث نگران باشند.»

 روز دوشنبه نیز مسجدی در فلوریدای آمریکا طعمه حریق شد. در سال های اخیر آمار حملات به مسلمانان و اماکن مقدس آنان در آمریکا افزایش یافته و تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا از یک سو و جنایات تروریست های تکفیری از سوی دیگر بر شدت آن افزوده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:


کانال پزشکی دکتر سلام

کانال حرف حساب

۲ دیدگاه

 1. به جان خودم مدیونید اگه فک کنید دولت آمریکا در این ماجرا بی تقصیره.آخه صلح دوست ترین دولت تاریخ آمریکاس دیگه…. فقط مشکل اینجاس که دولت آمریکا با ثروت یهودیان قدرتمندترین دولته… تنها مشکل آمریکا اینه که صهیونیسم بر این کشور حاکمه…

  مردم آمریکا مثل سایر ملتهای جهان افراد گوناگون با تفکرات گوناگون دارن. خیلی از آمریکایی ها مذهبی هستن(مذهب خودشون).افراد صلح طلب و انسان دوست زیاد داره.اما حیف که تبلیغات رسانه های امریکایی که دست صهیونیستهاست همیشه از گروههای تروریستی به عنوان چهره اسلام استفاده میکنند.افراد زیادی در ایالات متحده تحت تاثیر تبلیغات منفی دست به چنین کارهایی میزنن.دعا کنید صهیونیسم جهانی زودتر از بین بره.اونوقت میفهمیم یکی از بهترین ملتها مردم آمریکا هستن.چون اکثریت مذهبی هستن و وقتی ببینن اسلام واقعی چیز دیگه ای هس مسلمانان رو رو سرشون میذارن.

  مرگ بر صهیونیسم
  مرگ بر دولت آمریکا
  مرگ بر وهابیت
  0  0
 2. مرگ بر دولت امریکا
  0  0
⭕️دیدگاه حاوی توهین به کاربران تایید نمیشود
⭕️اگر دیدگاهی توهین آمیز به کاربر یا مسئولین کشورمان اشتباهاً تایید شده در همان صفحه اعلام کنید تا حذف شود. تشکر.

پاسخ دهید

لطفا نام شهر خود را ذکر کنید مثال: علی از تهران

(گل) 
(شکلک) 
(بی تقصیر) 
(ماااچ) 
(دلشکسته) 
(تعجیب) 
(عصبانی) 
(پز) 
(گریه) 
(خنده) 
(مارو گرفتی؟) 
(خنده زیاد) 
(عینک) 
(بغض) 
(هیس) 
(قهر) 
(خمیازه) 
(تمایل) 
(چونه خاروندن) 
(تشویق) 
(شاکی بودن) 
(آه) 
(زبون) 
(کلاه) 
(بای بای) 
(دراز شدن دماغ) 
(مو کندن) 
(نگاه) 
(سوال) 
(سوت) 
(دلخور) 
(غمگین) 
(چشمک) 
(خجالتی) 
(تماشا) 
(مسخره) 
(عشق) 
(شادی) 
(لایک) 
(ضایع شدن)